Announcement

Collapse
No announcement yet.

Molim pomoc oko mršavljenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Molim pomoc oko mršavljenja

    Dobar dan,pocetnik sam na forumu i odma na pocetku oprostite ako krsim neka pravila foruma ogranicen sam vremenom i internetom,puca mi veza.Nalazim se na brodu inace sam pomorac momentalno u Rusiji.Na vasem portalu sam preuzeo podosta stiva za citanje za mrsavljenje ,prehrana,treniranje i krenuo u rat sa suvisnim kilogramima.Prije tocno 79dana imao sam 141kg sada imam 114kg.Promijenio sam prehranu veci dio proteinska prehrana(piletina,bijelanci jaja,tunjevina,losos,riba list,posni sir itd)nista na ulju,samo gradele i kuhano od ulja koristim maslinovo u malim kolicinama i riblje ulje.Poceo sam doruckovat kruh izbacio iz prehrane,secer ne konzumiram uzimam steviu.od cajeva zeleni caj i crveni caj wu long.Dizem se ujutro u 5.00h prije posla i trcim u termoodjelu rdx u zoni 60%-80%otkucaja srca navecer na multi spravi radim kruzni trening sa vecim opterecenjem odmor izmedu 60sekundi.Od suplemanata koristim tablete lipofenom thermogenic ujutro prije treninga na prazan zeludac u kombinaciji sa tekucim Pyruvatom i l-carnitinom,iza popijem shake thermogenic protein 39g 1 mjerica ja uzmem 2mjerice i pijem sa vodom sastav mjerice 39g je k cals 148,protein 30.8g,fat 1.1g,carbohydrates 3.9g,cla powder 585mg,acai berry4:1extract 530mg,green tea 156mg,acetyl L-carnitine 195mg,taurine 1170mg PITANJE 1 dali dovoljno uzimam kolicinski i jeli u dobro vrijeme.Doruckujem vecinom jaja bijeljanke i jedan zumanjak i tunjevinu sa obrokom uzimam triple omega 3-6-9 1200mg 2 kapsule znaci 2400mg,amino 1500 2 tablete znaci 3000 i cla 1000mg 2kapsule znaci 2000mg tako isto popodne sa zadnjim obrokom u 18.00h i iza treninga sa utezima.PITANJE 2 dali dovoljno uzimam kolicinski jer me buni npr.cla preporuka (tako pise u tekstovima sto sam citao) 3g pa cak do 6g to je puno mojih kapsula.Navecer prije treninga sa utezima lipofenom+pyruvate+L carnitin iza treninga popijem shake Lean protein recover 1mjerica 30g sastav k cals 117,protein 24g,fat 1.5g of wich saturates 0.7g,trans fa 0.g,carbohydrates 1.6g of which are sugars(naturally occuring) 0.7g,sodium trace,fibre 210mg ja popijem dvije mjerice 60g sa obranim mlijekom.PITANJE 3 dali dovoljno uzimam kolicinski.Jos jednom OPROSTITE ako sam povrijedio pravila foruma.Nikada nisam se obracao za pomoc a odlucio sam Vama pisati jer ste upravo Vi moja mentalna i fizicka snaga i zato Vam Hvala.Pozdrav iz hladne rusije.

  • #2
    Re: Molim pomoc oko mršavljenja

    Anđelo, ukratko, proteinska prehrana uključujući deficit i treninzi sa opterećenjem. Sve ostalo je već napisano mnogo puta.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment

    Working...
    X