Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nogomet i općenito

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Nogomet i općenito

    braaateeeeee nemoj da tin se kortizol luči, dosta nas je na djeti pa smo malo neuracunljivi trenutno.... bee cool
    Nasmijao si me s ovim "retardiran sam..." NHF
    Bolje da si pitao, nitko ovdje nema lose namjere :* <3
    MYPROTEIN

    Comment


    • #17
      Re: Nogomet i općenito

      balkanski mentalitet je i taj da svatko voli pitati za misljenje, ali nitko ne voli cuti kritiku,
      bila ona opravdana ili ne

      Comment


      • #18
        Re: Nogomet i općenito

        pusti brata da jede cokoladu, sladoled, ma sta god hoce u njegovim godinama mu nemre nis od toga biti..

        svi smo mi to jeli i nikom nije nista

        a pretreniran je zato sto ima 9 treninga tjedno

        a ovo ako trenira nogomet, ma kakvi bolan individualni treninzi?? O.o 4 puta tjedno nogomet mu je ko nacrtano....

        kakvo karate, kakva fleksibilnost? od kog si to cuo? ako oce fleksibilnost nek se malo isteze doma i to je to
        ps. on vjerojatno se jos igra na igralistu 4-5 sata tjedno...

        ps2. pustite djete da se igra nije ronaldinho.... nauci ga drkat to ce ga dignut sigurno

        Comment


        • #19
          Re: Nogomet i općenito

          Jeo sam slatka ko mali vise neg hljeba i nisam se udebljo grama,do sad bi trebo imat 90 kila a sa 10 godina nisam znao sta je building nek radi sta hoce do 13,14 pa tek onda nek se bavi bb pusti dijete nek se igra lol.

          Comment


          • #20
            Re: Nogomet i općenito

            Nisam znala gdje bi ovo stavila, al pošto je naslov ove teme Nogomet i općenito, evo ovdje ću staviti link na zanimljiv članak..da se malo zapitaš..

            http://sportski.net.hr/nogomet/medic...o-nogometasima
            Simplify.

            There are no shortcuts to any place worth going.

            ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
            HARDER.


            Comment


            • #21
              Re: Nogomet i općenito

              Obratio sam se za pomoć adminu ovog foruma, kellyu, nakon neuspješnog traženja pomoći ovim putem.

              Čovjek zaslužuje same pohvale, pratimo njegovu prehranu oko mjesec dana i vidljivi su veliki pomaci.
              Ja sam u 3. mjesecu treninga i ponekad se iznenadim koliko mogu izdržat i koliko sam jači (i ne samo ja, već moj osobni trener i ostali ljudi s kojima se družim). Ciljano smo dobili 5kg u mjesec dana i sada samo to moram održavat.
              Mali brat također puno bolje izgleda, puno više trči, a i u kući je puno bolja i veselija atmosfera.

              Najviše mi je trebala pomoć oko dodataka prehrani gdje mi je čovjek stvarno sve lijepo objasnio, pomogao izabrat, a još je imao strpljenja odgovarat na tisuće pitanja o svemu i svačemu vezanom u prehranu te je vidljivo i meni, laiku u sportskoj prehrani, da kad netko sa takvom lakoćom daje odgovore da očito zna o čemu priča.

              Topla preporuka od mene i hvala još jednom

              Comment

              Working...
              X