Announcement

Collapse
No announcement yet.

Here we go again, need help!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Here we go again, need help!

    imam doma negdje detaljno napisanu prehranu pa ju pejstam kasnije. znam da je gym puno bolja opcija ali me isto tako interesira da li bi se trebao zamarati sa gubljenjem masnog i ciscenjem tijela ili da jednostavno ocistim prehranu i krenem gdje sam stao s vjezbanjem?

    a sto se tice tetovaze. ako ikada budes tetovirao cijela prsa, kad krene prolazit iglom po sredini, oko bradavica,ispod pazuha, po vratu i nize. sjeti me se
    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else.
    "Tyler Durden"

    Comment


    • #17
      Re: Here we go again, need help!

      Nakon tetoviranja sam i ja morao napravit pauzu, cak stovise-imao sam problema i sa samim hodanjem prvih par dana. Na samom listu je tetovaza dok mi je supruga tetovirala "lopaticu" i nije se mogla pocesat po glavi prvih nekoliko dana
      Pitanje je jel tetovaza naki crni tribal koji se odradi za 1-2 h ili neka kompliciranija tetovaza u boji, pogotovo ako ima dosta bijele boje itd pa se po vise puta radi preko istog mjesta itd.i tetoviranje traje hebenih 6-7 sati (zadnjih 2 sata sam se cijeli nekontrolirano tresao i istovremeno crkavao od smjeha. Ali isplatilo se i opet cu )
      Tako da osobno smatram da je pauzu potrebno napravit ako se za njim osjeca potreba+ nije se bas cilj previse znojit... a tu je i problem nastanka krastica itd itd u svakom slucaju ako je tattoo ozbiljniiji-ne gine 10-ak dana pauze

      I bez gym-a se moze jako lijepo napredovat poprilicno dugo-uz naravno neku osnovnu opremu tipa dodatne tezine za objesit i sl.
      MYPROTEIN

      Comment


      • #18
        Re: Here we go again, need help!

        Originally posted by Corry View Post
        Nakon tetoviranja sam i ja morao napravit pauzu, cak stovise-imao sam problema i sa samim hodanjem prvih par dana. Na samom listu je tetovaza dok mi je supruga tetovirala "lopaticu" i nije se mogla pocesat po glavi prvih nekoliko dana
        Pitanje je jel tetovaza naki crni tribal koji se odradi za 1-2 h ili neka kompliciranija tetovaza u boji, pogotovo ako ima dosta bijele boje itd pa se po vise puta radi preko istog mjesta itd.i tetoviranje traje hebenih 6-7 sati (zadnjih 2 sata sam se cijeli nekontrolirano tresao i istovremeno crkavao od smjeha. Ali isplatilo se i opet cu )
        Tako da osobno smatram da je pauzu potrebno napravit ako se za njim osjeca potreba+ nije se bas cilj previse znojit... a tu je i problem nastanka krastica itd itd u svakom slucaju ako je tattoo ozbiljniiji-ne gine 10-ak dana pauze
        kao sto sam rekao, mrsav sam, ne toleriram ocito toliko dobro bol. 30h tetoviranja, 30 sati agonije
        jako puno sešna i boli. znoja, hemoroida cijela prsa pa na vrat,ramena i trbuh. kompleksna tetovaza u boji.

        tko je probao zna o cemu pricam.

        nego. savjete... SAVJETE..
        Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else.
        "Tyler Durden"

        Comment


        • #19
          Re: Here we go again, need help!

          Originally posted by Corry View Post
          Nakon tetoviranja sam i ja morao napravit pauzu, cak stovise-imao sam problema i sa samim hodanjem prvih par dana. Na samom listu je tetovaza dok mi je supruga tetovirala "lopaticu" i nije se mogla pocesat po glavi prvih nekoliko dana
          Pitanje je jel tetovaza naki crni tribal koji se odradi za 1-2 h ili neka kompliciranija tetovaza u boji, pogotovo ako ima dosta bijele boje itd pa se po vise puta radi preko istog mjesta itd.i tetoviranje traje hebenih 6-7 sati (zadnjih 2 sata sam se cijeli nekontrolirano tresao i istovremeno crkavao od smjeha. Ali isplatilo se i opet cu )
          Tako da osobno smatram da je pauzu potrebno napravit ako se za njim osjeca potreba+ nije se bas cilj previse znojit... a tu je i problem nastanka krastica itd itd u svakom slucaju ako je tattoo ozbiljniiji-ne gine 10-ak dana pauze
          Tribal je raden 3 puta po 2 i pol sata
          Znaci osnovne linije je prolazio 4 puta jer ih ne smije pogrijesit s vanjske strane ili opet ponovno kad vec pricamo o bolovima, a to se radi debljom iglom dok je punjenje unutra lagano.

          Na leđima ispod kose takodjer kad mi je rešetao po kralježnici isto nije ugodno, ali nema plakanja i odmaranja tjednima vec je 1-2 dan sasvim dovoljan.
          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
          ----------------------------------------------------------------
          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

          Comment


          • #20
            Re: Here we go again, need help!

            i svaka čast. ja očito nisam muško ali opet skrećemo sa teme. nemoj da počnem o stablima opet.
            Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else.
            "Tyler Durden"

            Comment


            • #21
              Re: Here we go again, need help!

              6 sati tetoviranja, sutradan u bildari. Nisan moga odolit, oprosti stari
              Ako te tjesi, ja san isto pickica, mene to boli sve, ko kaze da ne boli, laze.

              Comment


              • #22
                Re: Here we go again, need help!

                ma gle, ja znam da se ta pauza zbog teretane mogla realno otegnuti na maksimalno mjesec dana, ne na 5mj. Tu je do mene i do mojeg odugovlačenja, ljenosti i tromosti. Počeo jesti sranja pa rekao " ma zašto ne bi žderao sve dok ne riješim tetovažu " i prošlo je 5mj bez da sam trepnuo. Ali da sam mogao drugi ili nakon 5 dana vježbati nisam. Inače se jako znojim i vjeruj mi kad ti kazem da nije lako 3+ puta prati tijelo u dobrim vremenskim intervalima. pogotovo kad radis od 6 do 4. I jos uz teretanu i dodatni fizicki umor, tesko. Barem ja.. ali kao što sam rekao, ja ocito nisam musko
                Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else.
                "Tyler Durden"

                Comment


                • #23
                  Re: Here we go again, need help!

                  sad samo fali prica o tome tko ima veci "auto"

                  Comment


                  • #24
                    Re: Here we go again, need help!

                    #popcorntime

                    Comment


                    • #25
                      Re: Here we go again, need help!

                      Društvo daj se malo uozbiljite.
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #26
                        Re: Here we go again, need help!

                        Originally posted by bevodzor View Post

                        a sto se tice tetovaze. ako ikada budes tetovirao cijela prsa, kad krene prolazit iglom po sredini, oko bradavica,ispod pazuha, po vratu i nize. sjeti me se
                        in for pics (no homo)
                        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                        Fak me, right?

                        Comment


                        • #27
                          Re: Here we go again, need help!

                          Originally posted by Premium.Better View Post
                          Sta ti pricas gluposti? Oporavljanje od tetovaze? ahahahha

                          Pa sinko ja sam se sarao uzduz i poprijeko i nema nikakve potrebe "odmarat tijelo". Sve je to povrsinski po kozi i nema veze s misicima. Ajd ti opet uzmi neku pazu i odmori se od odmaranja.


                          Materijal za moj novi signature
                          sinko malo se skuliraj, napadaš dečka a sasvim je moguće imati problema i nakon male tetovaže, ok vjerojatno je predugo trajalo ali nemoj tako...

                          prije par dana si se pravio pametan da se kamenac u bubrezima stvara jer se pije nedovoljno vode, nemoj se praviti pametan tamo gdje nisi informiran...

                          Comment


                          • #28
                            Re: Here we go again, need help!

                            Uglavnom odgovor na tvoje pitanje iz pocetka teme je da se pokrenes u bilo kojem pogledu. Sredi prehranu i kreni u teretanu. Bodyweight vjezbe su super i moze ih izvodit u teretani uz redovan program. Tipa propadanja uz prsa ili tripces, zgibove sa ledima ili sa bicepsom itd. Uzmi si neki program tipa 5 x 5 za pocetnike i radi po njemu i fokusiraj se na kompleksne vjezbe tipa cucanj, deadlift, zgibovi, propadanja, bench press, ohp i sl. Imas pisano o tome vec na forumu. Neznam kakvo je stanje sa salom al ako si ga nakupio dosta onda mozes neku laganu dijetu za pocetak da pocistis to salo a uz teretanu ces i povratit nesto misica koje si po tvojim pricama stekao ranije, a i dalje si vise manje pocetnik tako napredak ces ostvarivati kako god. Dalje to sto si na dijeti nije razlog da ne ides u teretanu, tako da teretana i utezi, a kilazu dobivas il gubis s obzirom na to kako se hranis. Uglavnom pokreni se i prestani davat sam sebi izgovore. Eto nadam se da si zadovoljan odgovorom.

                            Comment

                            Working...
                            X