Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako odredjujete mjericu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako odredjujete mjericu

    Pozdrav , naime kupio sam gainer sebi bez ikakve mjerice posto mi nije prakticno da opet idem u shoping po tu stvar dali postoji jos neki nacin kako odrediti mjeru recimo 1 zlica je tipa 10 g . i takve neke scene .. I dali postoji neka mjerica u koju se moze staviti recimo odredjena kolicina "praska" i zatvoriti te ponijeti sa sobom recimo na bicikl i slicno . Hvala
    Prove that !

  • #2
    Re: Kako odredjujete mjericu

    Ne shvaćam di je problem. Staviš na vagu volumen preparata koji stane u žlicu i izmjeriš. Svaki preparat ima drugačiju strukturu npr u istu mjericu stane 20g wheya xy marke a 25g wheya yx marke.
    Za uzeti shake sa sobom koristim SUH shaker i stavim prašak u njega.

    Comment


    • #3
      Re: Kako odredjujete mjericu

      Originally posted by sanguis View Post
      Ne shvaćam di je problem. Staviš na vagu volumen preparata koji stane u žlicu i izmjeriš. Svaki preparat ima drugačiju strukturu npr u istu mjericu stane 20g wheya xy marke a 25g wheya yx marke.
      Za uzeti shake sa sobom koristim SUH shaker i stavim prašak u njega.
      Evidentno je da čovjek nema vagu,makar se nadam jer inače ne kužim čemu ovo pitanje uopće.

      Comment


      • #4
        Re: Kako odredjujete mjericu

        vec je bilo slucajeva ljudi koji su dobivali kantu bez mjerice, otvarali su iste ovakve teme i svi su zamoljeni da isprazne cjelokupan sadrzaj kante kako bi svi mi bili sigurni da nema mjerice (kako ne bi unedogled raspravljali koliko ima jedna zlica proizvoda ima grama). nakon sto su ispraznili kutiju ili bili u postupku praznjenja, u 100% slucajeva do sada mjerica se pojavila. pa te molim da i ti ucinis isto, ako nista drugo da mogu reci da sam zaista cuo za slucaj da netko nije dobio mjericu.
        prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

        Comment


        • #5
          Re: Kako odredjujete mjericu

          ovo pitanje ima smisla samo ako je čovjek prvi put uzeo kantu i nema staru sa mjericom u njoj.
          Znoj štedi krv

          Comment


          • #6
            Re: Kako odredjujete mjericu

            Sta je cudno sto se ne dobije mjerica, ja nisam ni jednom dobio mjericu u svom proteinu, da ne reklamiram o kojem je proteinu rijec.
            Originally posted by Coffey View Post
            vec je bilo slucajeva ljudi koji su dobivali kantu bez mjerice, otvarali su iste ovakve teme i svi su zamoljeni da isprazne cjelokupan sadrzaj kante kako bi svi mi bili sigurni da nema mjerice (kako ne bi unedogled raspravljali koliko ima jedna zlica proizvoda ima grama). nakon sto su ispraznili kutiju ili bili u postupku praznjenja, u 100% slucajeva do sada mjerica se pojavila. pa te molim da i ti ucinis isto, ako nista drugo da mogu reci da sam zaista cuo za slucaj da netko nije dobio mjericu.

            Comment


            • #7
              Re: Kako odredjujete mjericu

              ako tvrdis da niti jednom nisi dobio mjericu, onda dolazimo do razine gdje te mozemo prozvati trolom. kupovao sam od american muscule 5 kg za 300kn do ON za 800kn (iz slovenije) i nikada mi se nije dogodilo da nisam dobio mjericu. a ti je nikada nisi dobio. mislim, koje su sanse za takvo nesto?
              prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

              Comment


              • #8
                Re: Kako odredjujete mjericu

                Koristim od Ironmaxx-a protein 90 i oni uopste ne ubacuju mjericu u kante svojih proizvoda. Mogu te spojit sa ljudima iz prodaje da ti dokazu ako zaista ne vjerujes. To ako u tvom sadasnjem proteinu dolazi mjerica ne znaci da u svakom dolazi. Malo se raspitaj pa onda pricaj.

                Originally posted by Coffey View Post
                ako tvrdis da niti jednom nisi dobio mjericu, onda dolazimo do razine gdje te mozemo prozvati trolom. kupovao sam od american muscule 5 kg za 300kn do ON za 800kn (iz slovenije) i nikada mi se nije dogodilo da nisam dobio mjericu. a ti je nikada nisi dobio. mislim, koje su sanse za takvo nesto?

                Comment


                • #9
                  Re: Kako odredjujete mjericu

                  posalji mi adresu na pm poslat cu ti mjericu

                  a eto, covjek uci dok je ziv, pa nauci i one nelogicnosti.
                  prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kako odredjujete mjericu

                    I meni nije logicno zasto ne ubace, isto kad bi kupio auto a ne dobijes volan hahaha. Mozda mjerice posebno prodaju pa zaradjuju i na tome.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kako odredjujete mjericu

                      zasto ne kupis nes drugo, barem jednu kantu. myprotein je povoljan i dobar za cijenu... a ovako da se ne zajebavas, zagrabi vrhom jusnu zlicu i neka ti to bude mjera. gram sim tam te nece pokvariti.
                      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kako odredjujete mjericu

                        Haha ma nije meni problem odrediti mjeru i bez mjerice, nego onako kazem bezveze im je to sto ne ubace mjericu. Sljedeci put uzimam nesto drugo. MYPROTEIN IMPACT WHEY PROTEIN 2,5 KG (bez okusa) je 95 KM kod nas u BiH, a tako sam placao ovaj od Ironmaxx-a za 2,3 KG, ne racunajuci popust.
                        Originally posted by Coffey View Post
                        zasto ne kupis nes drugo, barem jednu kantu. myprotein je povoljan i dobar za cijenu... a ovako da se ne zajebavas, zagrabi vrhom jusnu zlicu i neka ti to bude mjera. gram sim tam te nece pokvariti.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kako odredjujete mjericu

                          a cujte ljudi mjerica se isto placa, mozda je za njih trosak ako kupuju na veliko oko 2 kune po mjerici, jbg kriza
                          (naravno , ovo je sarkazam da ne bi ispalo builty ovo builty ono )

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kako odredjujete mjericu

                            nije istina!!!
                            i ja i frendovi smo dosad uzeli preko 15 ironmaxxa i u svakom je bila mjerica bas taj protein 90

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kako odredjujete mjericu

                              Mjerica se uglavnom nalazi na dnu kante ili vreće, tako da treba s nečim pročačkati ili pretresti i mjerica će se pojaviti.
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X