Announcement

Collapse
No announcement yet.

Procjena bf

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Procjena bf

    Pozdrav sima na forumu , može procjena bf od nekoga iskusnijeg za sljedecu sliku
    http://oi60.tinypic.com/14a937d.jpg

  • #2
    Re: Procjena bf

    Originally posted by hans View Post
    Pozdrav sima na forumu , može procjena bf od nekoga iskusnijeg za sljedecu sliku
    http://oi60.tinypic.com/14a937d.jpg
    moja bi malenkost rekla oko 10%

    Comment


    • #3
      Re: Procjena bf

      još netko ?

      Comment


      • #4
        Re: Procjena bf

        12-13 %

        Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
        "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

        Comment


        • #5
          Re: Procjena bf

          Oko 13

          Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
          I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

          Comment


          • #6
            Re: Procjena bf

            hans jeb ac je to ljubavni iznad kite
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • #7
              Re: Procjena bf

              Hvala vam na odgovorima , izracunao sam preko jednog online kalkulatora i ispalo mi je 13,3 , mada citam da to nije bas pouzdano .

              Ajde da vas jos nesto priupitam, pocetnik sam u svemu ovome , ( trenutno sam na 186 86 ) .
              1) Koliko bi mi trebalo vremena da spustim bf na 10-11% uz maksimalno drzanje prehrane i treninga , da li bi bio onda premrsav ?
              2) Kada bih isao na masu i dodao nekih 6-7 kg kroz par mjeseci , koliko bi mi trebalo za definiciju vremenski npr da s nekih 17-18 bf dodem do 10-11

              Napominjem jos jednom da sam pocetnik i da nikada dosad nisam prolazio kroz te faze pa me cisto zanima koliko bi to vremenski trajalo .

              Comment


              • #8
                Re: Procjena bf

                to ti rijestko tko moze reci, sve ovisi o tebi koliko brzo nabijas mas, koliko brzo mozes skidati visak uz minimalan gubitak misicne mase. Najbolje da isprobas pa saznas. Opcenitog pravila oko toga nema , sve je individualno od osobe do osobe

                Comment


                • #9
                  Re: Procjena bf

                  Originally posted by Bronko View Post
                  to ti rijestko tko moze reci, sve ovisi o tebi koliko brzo nabijas mas, koliko brzo mozes skidati visak uz minimalan gubitak misicne mase. Najbolje da isprobas pa saznas. Opcenitog pravila oko toga nema , sve je individualno od osobe do osobe
                  neki prosjek ?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Procjena bf

                    a nema ti nekog prosjeka. Tko god ti kaze neki okvir nagadja jednako kao bilo tko drugi. Netko 5 mjeseci ne moe nabiti 6-7 kila, netko to nabije u mjesec dana. Isto tako i kod gubljenja kilaze. Jedino sto ti mogu reci da to sve neces moci odraditi u par mjeseci. ako uzmes u obzir neki maximum nabijanja misicne mase sa dobrim treninzima i savrsenom prehranom ne mozes nabiti vise od kile misicne mase mjesecno (bilo je istrazivanja o kolicini misicne mase koju mozes nabiti i kao krece se u prosjeku od 15-30 grama dnevno sa time da normalno imas periode stagnacije) ali to je u savrsenim uvjetima i postavlja se pitanje koliko je vjerodostojno to istrazivanje tvoja zelja da dignes 6 kila pa opet spustis na pristojan bf u periodu ispod 3-6 mjeseci ne bu islo. No opet nagadjam jel je to sve individualno od osobe do osobe.

                    Comment

                    Working...
                    X