Announcement

Collapse
No announcement yet.

Šta me deblja ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Šta me deblja ?

    Originally posted by Krešimir View Post
    4 put na dan jedeš bijeli kruh i onda se pitaš šta te deblja, izbaci bijeli kruh, ubaci integralni ako moraš baš. Jaja kuhaj, iz riba izbaci ulje, kuhaj piletinu ili napravi na neki drugi način bez ulja a na treningu se poderi.
    Hvala na odgovoru, sve ću uradit

    Comment


    • #17
      Re: Šta me deblja ?

      da zobene i mjerica wheya slobodno. Dodaj neko brzo hodanje nakon treninga sa utezima u trajanju 45 minuta da pojacas malo topljenje mati i kalorijsku potrosnju

      Comment


      • #18
        Re: Šta me deblja ?

        Kad se već priča i o kruhu da ne otvaram temu. Šta se uopće isplati uzet od tih tzv. integralnih?
        Svašta sam (negativnog) čuo o njima a sve se svodi na to da u pekarama varaju, u rafinirano brašno stave malo integralnog pa boju da "integralnije" izgleda.

        Comment


        • #19
          Re: Šta me deblja ?

          Originally posted by Sinews View Post
          Kad se već priča i o kruhu da ne otvaram temu. Šta se uopće isplati uzet od tih tzv. integralnih?
          Svašta sam (negativnog) čuo o njima a sve se svodi na to da u pekarama varaju, u rafinirano brašno stave malo integralnog pa boju da "integralnije" izgleda.
          Tako je... Zato ti je najbolje da ga uopšte i ne jedeš... Ako ne možeš trenutno da zamisliš obork bez njega, veruj mi da je to samo trenutno.... Stvar navike.... Ja čak i sardinu jedem bez hleba... Nekda samo ubacim pirinač7rižu za vreme ručka i to je to...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • #20
            Re: Šta me deblja ?

            Originally posted by Sinews View Post
            Kad se već priča i o kruhu da ne otvaram temu. Šta se uopće isplati uzet od tih tzv. integralnih?
            Svašta sam (negativnog) čuo o njima a sve se svodi na to da u pekarama varaju, u rafinirano brašno stave malo integralnog pa boju da "integralnije" izgleda.
            Varaju istina ,ja pravim doma kruh od Integralnog pšeničnog brašna iz (Njemačkog) bioloskog uzgoja ne znam smije li se stavljati ime i trgovina ,jest skupo brašno u odnosu na bijelo brašno ,ali i nije skupo jer me 3 kruha od 500 g izađu 20 kn samo(ukljucena i struja sve skupa) ,a u pekari bi to isto platio a razlika je nebo -zemlja ,dakle kruh u pekari je 500 grama(tipični kruh) ,u mom gradu 7 kn košta ,smeće bezokusno ,a nutritivni sastav gori nego da piješ sok ili jedeš bijeli šećer ..kruh uopce nije nezdrav ,ali kad ga pravis od bijelog brasna i dodas ulje ,aditive itd onda je to smece od hrane i cisti junk koji ima i 15 posto masti iz kalorija , dok pšenica ima samo 6 posto ;ja pecem kruh na papiru za pečenje ne stavljam ulje . .

            prijatelj mi je sin vlasnika najvece pekare u dubrovniku i pitao sam ga zasto ne stave bar jednu vrstu 100 postotnog integralnog kruha bilo raž pšenica bilo što ,kaze on 'nema sanse ,slabo bi se prodavalo ,ljudi su krivi ,a ne mi ' ...i onda takvima da ja davam pare ,nema teorije ,doma pecem i dajem pare industriji bioloskih zitarica ,papira za pecenje ,a ne pekarima koji unistavaju tijela ovoga naroda .

            Comment


            • #21
              Re: Šta me deblja ?

              u pekarama je jako tesko nac pravi "čisti" kruh zato ili kupi onaj zapakirani s tanikm fetama malo je kiselkastog okusa a jbg posluzit ce

              Comment


              • #22
                Re: Šta me deblja ?

                Da ne odgovaram svakom posebno...

                Nisam navučen na kruh i mogu posve bez njega. Mogu kompletno izbacit žitarice a da ne osjećam potrebu za njima.
                Pitam za kruh zato što mi je vrlo praktično uzet šnitu-dvije umjesto kuhanja povrća. Smeđa riža mi se zgadila još iz vremena kad sam išao u teretanu prije 15-tak god. Ne paše mi okusom a već sam mjesecima na Low Carbs prehrani (to mi je sada trajan način prehrane) pa nemam velike volje kuhat malu količinu smeđe riže za jedan obrok dnevno ili još gore, skuhat više pa ju razvlačit danima.

                Carl, znam da je idealno to što ti radiš al nema šanse da ću si peć kruh. Nemam ni pećnicu ni volje za to.

                Armani, da, u pravu si. Ima u Konzumu u mojoj blizini tako pakirani fitness kruh. I to što kažeš, kiselkastog okusa. To mi je još najmanje zlo. Samo da se priviknem na okus.

                Ma negdje sam čitao, možda čak i na ovom forumu da ima u Lidlu neki dobar raženi kruh. Bacio sam pogled al ga tamo nisam našao.

                Comment

                Working...
                X