Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trnci u šakama i vrhovima prstiju?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trnci u šakama i vrhovima prstiju?

    Pozdrav drugovi! Jedan nabildani čovo mi je rekao da kao početnik moram nabaviti 3 suplimenta : creatin, protein i pre-workout. Poslušao sam ga (valjda zna šta priča dok se toliko razvalio )...sve je bilo oke prvu sedmicu..osjetio sam strašno povećanje energije, snage...i težine. Međutim jučer i danas se desilo nešto poprilično neugodno. Uzeo sam pre-workout ( ON Platinum Pre- ) i nakon pola sata su se pojavili užasni trnci po rukama, šakama a najviše po vrhovima prstiju. ... šta se dešava, je li ovo oke? Da li bi trebao prestati uzimati PRE- ???


    Hvaala mnogo! Najljepši pozdrav i svako dobro

  • #2
    Re: Trnci u šakama i vrhovima prstiju?

    Mora se samo umrijet... Ne moras nabavljat suplemente odmah,jedi,jedi i jedi! Suplemente pusti na stranu neko vrijeme ako si bas pocetnik. Kad TI osjetis potrebu onda ih uzmi a to za trnce pricekaj nekoga,jer ja nikad nisam imao pre workout
    "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

    "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

    Comment


    • #3
      Re: Trnci u šakama i vrhovima prstiju?

      Originally posted by George St-Pierre View Post
      Mora se samo umrijet... Ne moras nabavljat suplemente odmah,jedi,jedi i jedi! Suplemente pusti na stranu neko vrijeme ako si bas pocetnik. Kad TI osjetis potrebu onda ih uzmi a to za trnce pricekaj nekoga,jer ja nikad nisam imao pre workout
      Možda si upravu, možda mi neće pomoći toliko fizički koliko psihički....ne opisiv je osjećaj kad staneš ispod vratila i jedva se dopola digneš...a onda nakon 15 dana možeš uraditi 5 punih ponavljanja woow Hvala na odgovoru u svakom slučaju...u zdravlje

      Comment


      • #4
        Re: Trnci u šakama i vrhovima prstiju?

        Originally posted by Convict1988 View Post
        Možda si upravu, možda mi neće pomoći toliko fizički koliko psihički....ne opisiv je osjećaj kad staneš ispod vratila i jedva se dopola digneš...a onda nakon 15 dana možeš uraditi 5 punih ponavljanja woow Hvala na odgovoru u svakom slučaju...u zdravlje
        Ako mozes jedno ponavljanje na propadanjima,zgibovima i tako to,onda ostala idu vrlo lako,samo se trudi svaki trening ponavljanje ili dva vise napraviti. Mnogi misle da su suplementi kao carobni napici,svi smo bili takvi u pocetku,al vjeruj mi nista ti nece pomoci kao prava prehrana i trud na treningu
        "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

        "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

        Comment


        • #5
          Re: Trnci u šakama i vrhovima prstiju?

          Trnce osjecas zbog beta alanina i nemas se sto brinuti jer je to normalni efekt.
          U 10grama tvog preworkouta ima oko 1,6g beta alanina sto je cak i malo.

          Sve u svemu skup proizvod, nije cost effective i bolje je napraviti svoj preworkout o cemu sam vec pisao nekoliko puta.
          Meni je nezamislivo kupiti nesto, a da ne znam cemu sluzi i sto mogu ocekivati.
          Last edited by Premium.Better; 24-07-14, 15:04.
          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
          ----------------------------------------------------------------
          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

          Comment


          • #6
            Re: Trnci u šakama i vrhovima prstiju?

            Originally posted by Convict1988 View Post
            Jedan nabildani čovo mi je rekao
            A što kaže Jedan nabildani čovo za trnce?
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Trnci u šakama i vrhovima prstiju?

              Originally posted by kelly View Post
              A što kaže Jedan nabildani čovo za trnce?
              Kaze "Što vise trnaca to si veci, gledaj mene kako sam nabildan, imam trnce po cijele dane!"
              Originally posted by madmax22
              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
              Originally posted by jocker77
              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
              Originally posted by Hajduk
              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

              Comment


              • #8
                Re: Trnci u šakama i vrhovima prstiju?

                Originally posted by kelly View Post
                A što kaže Jedan nabildani čovo za trnce?
                Nabildani čovo mi ništa o trncima nije pričao Samo je spomenuo više energije, eksplozivnosti, pump, moral....i to je to

                @Neuki druže, hvala na informacijama...sad ću da sjedim po cijele dane na rukama i uživam dok mega jaki trnci grade mišiće! Živio!!

                Comment

                Working...
                X