Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skinny fat-pomoc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Skinny fat-pomoc

    Pozdrav svima!
    Moj problem pocinje ovako: Od aprila do sada sam smrsao oko 11 kg, s tim da sad imam 75 kg i 185 cm visine.
    Problem je sto izgledam prilicno mrsavo, ali imam problem sa visokim procentom masti, uglavnom na stomaku
    slika http://postimg.org/image/t9hhjf7ml/

    Sto se tice ishrane, do prije 3 sedmice sam jeo sve u manjim kolicinama, ali sam sad poceo samo sa zdravijom hranom tako da za dorucak jedem pahuljice sa malo mlijeka (nekad dodam 2 bjelanca), za rucak uglavnom piletina ili neko drugo kuvano meso sa povrcem, ili samo povrce (hljeb ne jedem nikako), vecera uglavnom ovo sto ostane od rucka, s tim da u medjuvremenu jedem dosta voca (najvise kruske, jabuke i dinje)
    Trening-u teretanu idem 4 sedmice,
    Sto se tice kardio treninga, nisam bas ljubitelj "trcanja u prazno", tako da danima kada ne idem u teretanu uglavnom igram fudbal ili basket..
    jos da dodam da pijem whey u danima teretane ujutru i poslije treninga

    Moje pitanje nakon ovoga glasi: Da li trebam ovako nastaviti da bih skinuo preostalo salo i krenuo izgradjivati misice?
    Najveca nedoumica je oko ishrane, da li trebam povecati unos ili ne? Stvarno bih zelio prestati sa mrsavljenjem vise, ali ove masti nikako da odu!
    Hvala unaprijed!
    Last edited by kelly; 12-03-15, 20:03.

  • #2
    Re: Skinny fat-pomoc

    Ma trebas samo vise jest i kad dodeds do 80+ kg onda brini o mrsavljenju,nemas uopce sala a bome ni kilaze za svoju visinu ko i ja,nabij vise misica tako da kasnije to lakse mozes sprzit.od cistog cuta ti nema nicega, masa je mama, a kasnije idi na definicuju.

    Comment


    • #3
      Re: Skinny fat-pomoc

      Trebaš imat mišićnu masu koja će se istaknuti nakon skinute masti. Ovako (bez mase) daljnjim mršavljenjem ćeš izgledati kao anoreksičar.

      Comment


      • #4
        Re: Skinny fat-pomoc

        Ne razumijem uopste zasto si smrsao tako, zato i izgledas "skinny fat" sad.., izbaci JUNK hranu i popravi ishranu. Trcanjem se i skida salo.
        Don't Stop Tryin'



        Comment


        • #5
          Re: Skinny fat-pomoc

          Originally posted by dekizh View Post
          Ne razumijem uopste zasto si smrsao tako, zato i izgledas "skinny fat" sad.., izbaci JUNK hranu i popravi ishranu. Trcanjem se i skida salo.
          Trčanjem se skida salo ? A trening utezima i deficit ne ? Ehh previše čitaš zdravukravu i 24sata
          http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
          BB AND THIS !

          Comment

          Working...
          X