Announcement

Collapse
No announcement yet.

plan je da se rijesim masti sa trbuha,i da dobijem sto vise misicne mase

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • plan je da se rijesim masti sa trbuha,i da dobijem sto vise misicne mase

    Pozdrav svima,ja sam Krešo,iz Splita san inače..

    Iman par pitanja za vas pa ako bi mi mogli pomoci, Visina : 176,KG: 88,20 godina Prije nekakvih 3 godine sam poceo dizati cisto iz zajeb**** nisam niti pazio na prehranu,niti sam istrazivao kako postic nesto i sto u biti postici,sam po sebi sam nabijen dosta,al imam masti na trbuhu,zadnjih 2 mjeseca sam na nekakvoj dijeti,izbacio sam 80% UH iz prehrane,smrsavio oko 6 kg,moj dan izgleda ovako
    Dorucak: zobene sa jogurtom,rucak : piletina(bijelo meso),riba ili govedina sa povrcem, salata , međuobrok: opet zobene ili nekakvo voce, vecera: piletina,riba ili govedina sa povrcem

    Imam nesto od opreme u podrumu (home gym , podesiva bench klupa,sipka za zgibove,utezi po 15kg za svaku ruku,100kg utega i sipka od 20kg )Poceo sam trenirati 4-5 dana u tjednu

    Moj plan je da se rijesim masti sa trbuha,i da dobijem sto vise misicne mase,i sad, dali je dobro da ne jedem gotovo nista ugljikohidrata,dnevni unos mi je negdje 1500kalorija, i dali da pocnem uzimati proteine?

    Hvala poz

  • #2
    Re: Imam par pitanja pa ako bi mogli pomoci..

    ovo je po neznam koji put da mi je admin makao odgovor ,ok pozdrav adminima ,ali pitam vas samo jedno 'Zašto se bojite mojih odgovora? Dakle čega se bojite da mi stalno brišete komentare ?'

    -više neću dolaziti na ovaj forum ,ovo nikad nisam doživio na američkim forumima ni igdje na ikojem forumu bilo cega u hrvatskoj
    ,drugo je vrijeđanje kad netko pređe granicu i vrijeđa ,ali očito je da mi ne daju da dam mišljenje o prehrani što je TEŠKI SREDNJI VIJEK !

    Comment


    • #3
      Re: MarkoPolo

      ovo je po neznam koji put da mi je admin makao odgovor ,ok pozdrav adminima ,ali pitam vas samo jedno 'Zašto se bojite mojih odgovora? Dakle čega se bojite da mi stalno brišete komentare ?'

      -više neću dolaziti na ovaj forum ,ovo nikad nisam doživio na američkim forumima ni igdje na ikojem forumu bilo cega u hrvatskoj
      ,drugo je vrijeđanje kad netko pređe granicu i vrijeđa ,ali očito je da mi ne daju da dam mišljenje o prehrani što je TEŠKI SREDNJI VIJEK !

      pozdrav FARIZEJU KELLY

      PROKLET BIO MILIJARDU PUTA PROKLETI FARIZEJU JADNIČE FARIZEJU SREDNJEGA VIJEKA

      PUSA OVO JE MOJ OPROŠTAJ BOLI ME BRIGA ŠTO VIŠE NIKAD NECU DOCI NA FORUM JER I NE ZELIM RADI SREDNJEG VIJEKA I CENZURA I TESKE TIRANIJE TJ BRISANJA POSTOVA SVAKI DAN

      PROKLET BIO I BUDI HRABAR I OSTAVI OVO DA SVI VIDE MOJ OPROSTAJ AKO DOKAZI DA NISI FARIZEJ

      PUSA OVO NEMA U IRANU I KOREJI SIGURAN SAM FARIZEJU OBIJELJENI GROBU

      Comment


      • #4
        Re: Imam par pitanja pa ako bi mogli pomoci..

        Vidija san sto si mi komentira nazad i nista nisan tija odgovorit al evo: tvoj odgovor je bija nesto u stilu toliko kalorija ne jedu ni gladne djevojcice u Africi,moj je CILJ da SKINEM SALO TJ SMRSAVIM,ali sam pitao samo jel dobro da ne jedem skoro nista UH i dali bi mi pomogli proteini sa vjezbom da skinem salo i nabijem dosta misicne mase,ti nisi odgovorio na nijedno pitanje od toga vec si rekao to gore navedeno i kako ti jedes 4000kalorija dnevno.

        Ako mozes pomoc napisi nesto pametno,a ne takve stvari pisat.

        Comment


        • #5
          Re: Imam par pitanja pa ako bi mogli pomoci..

          Originally posted by Carl Wind View Post
          ovo je po neznam koji put da mi je admin makao odgovor ,ok pozdrav adminima ,ali pitam vas samo jedno 'Zašto se bojite mojih odgovora? Dakle čega se bojite da mi stalno brišete komentare ?'

          -više neću dolaziti na ovaj forum ,ovo nikad nisam doživio na američkim forumima ni igdje na ikojem forumu bilo cega u hrvatskoj
          ,drugo je vrijeđanje kad netko pređe granicu i vrijeđa ,ali očito je da mi ne daju da dam mišljenje o prehrani što je TEŠKI SREDNJI VIJEK !
          Lijepo sam te zamolio da ne budeš svakom loncu poklopac i da ne zbunjuješ početnike, a ti uporan...

          Nitko se ne boji tebe ni tvojih odgovora, ali ne možemo od foruma raditi sprdačinu, sve ima svoje granice.
          Last edited by kelly; 08-08-14, 18:07.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: MarkoPolo

            Originally posted by Carl Wind View Post

            pozdrav FARIZEJU KELLY

            PROKLET BIO MILIJARDU PUTA PROKLETI FARIZEJU JADNIČE FARIZEJU SREDNJEGA VIJEKA

            PUSA OVO JE MOJ OPROŠTAJ BOLI ME BRIGA ŠTO VIŠE NIKAD NECU DOCI NA FORUM JER I NE ZELIM RADI SREDNJEG VIJEKA I CENZURA I TESKE TIRANIJE TJ BRISANJA POSTOVA SVAKI DAN

            PROKLET BIO I BUDI HRABAR I OSTAVI OVO DA SVI VIDE MOJ OPROSTAJ AKO DOKAZI DA NISI FARIZEJ

            PUSA OVO NEMA U IRANU I KOREJI SIGURAN SAM FARIZEJU OBIJELJENI GROBU
            Pusa i tebi (no homo)

            Last edited by kelly; 08-08-14, 18:53.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: MarkoPolo

              Kelly napravio si uslugu svima nama
              I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

              Comment


              • #8
                Re: MarkoPolo

                Sorry za "spam",al baš si mi uljepšo dan kelly
                Your future is created
                by what you do today,
                not tomorrow.

                Comment


                • #9
                  Re: MarkoPolo

                  Bravo Kelly, tip je slučaj za promatranje. Imam dojam da namjerno sve radi samo kako bi se mogao svađati sa večinom, to su ti mudraci koji uvjek moraju biti najpametniji. Jadni oni koji s njime imaju posla u stvarnom životu.

                  Sve je ok dok radi krivo na sebi, ali ovo učenje početnika krivo je nedopustivo. Sjećam se kad sam prije par mj pitao za definiciju tip mi je napisao da se ostavim proteina u uhvatim UH a pošto sam početnik i nisam znao da je tip čudak stvarno sam mislio da to moram napraviti.

                  Comment


                  • #10
                    Re: MarkoPolo

                    tip je psihički nestabilan..a rasprava s takvima ne vodi nigdje..čudi me da je potrajao toliko na forumu..

                    Comment


                    • #11
                      Re: MarkoPolo

                      btw ovo "farizeju" me nasmijalo moram priznat

                      Comment


                      • #12
                        Re: plan je da se rijesim masti sa trbuha,i da dobijem sto vise misicne mase

                        Može kakvo mišljenje o temi ?

                        Comment


                        • #13
                          Re: plan je da se rijesim masti sa trbuha,i da dobijem sto vise misicne mase

                          Originally posted by Krešo View Post

                          Moj plan je da se rijesim masti sa trbuha,i da dobijem sto vise misicne mase,i sad, dali je dobro da ne jedem gotovo nista ugljikohidrata,dnevni unos mi je negdje 1500kalorija, i dali da pocnem uzimati proteine?

                          Hvala poz
                          Ovo je najčešće početničko pitanje pa se nikome ne da odgovarati...
                          Počni jesti kao muško i trenirati kao muško pa ćeš vidjeti za mjesec dva gdje si i onda ćeš znati šta dalje. Bilo bi dobro da staviš slike, po tvojim cm/kg reklo bi se da imaš dosta sala.
                          Deficit se radi progresom a ne odmah ići na nula UH itd...
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: plan je da se rijesim masti sa trbuha,i da dobijem sto vise misicne mase

                            Ok,ici cu onda na kvalitetnu mišićnu masu dva tri mjeseca i onda definicija

                            Fala na odgovoru

                            Comment

                            Working...
                            X