Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanje oko opasaca za teretanu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitanje oko opasaca za teretanu

    Da li ga treba nositi uvek dok radimo vezbe sa tegovima ili samo kod osnovnih vezbi benc ,mrtvo ,cucanj .... ?Ja imam obicaj da ga nosim uvek u strahu da ne dobijem kilu ,a od ''iskusnijih'' clanova teretane .koji vezbaju duze od mene ,sam cuo da mi to ne treba itd .

  • #2
    Re: Pitanje oko opasaca za teretanu

    Nemoj nosit ako si pocetnik

    Comment


    • #3
      Re: Pitanje oko opasaca za teretanu

      Nisam pocetnik ,vezbam oko 3 godine vec ,ajde neka jos neko odgovori ,pa da znam dal da ''teram'' i dalje po starom ili samo da nosim kod osnovnih vezbi ?

      Comment


      • #4
        Re: Pitanje oko opasaca za teretanu

        Originally posted by Zeljko94 View Post
        Nisam pocetnik ,vezbam oko 3 godine vec ,ajde neka jos neko odgovori ,pa da znam dal da ''teram'' i dalje po starom ili samo da nosim kod osnovnih vezbi ?
        ja ga nosim kad radim velike tezine mrtvog dizanja i cucnjeva

        Comment


        • #5
          Re: Pitanje oko opasaca za teretanu

          Pa nećeš ga nositi kad radiš koncentracije za biceps ili triceps ili kod zgibova. Samo ga stavljaj na osnovna 4 dizanja i to rad radiš sa preko 70% 1RM

          Comment


          • #6
            Re: Pitanje oko opasaca za teretanu

            E to sam hteo da cujem ,ja skoro sve vezbe radim sa maksimalnom snagom i maksimalnom tezinom bilo da je to biceps pregib ili mrtvo ,trudim se da uradim 6-8 ponavljanja u 4-5 serija , i jos 2 ponavavljanja uz pomoc prijatelja koji vezba samnom ,tako da cu kais drzati ceo trening ,ipak bezbednije je .

            Comment


            • #7
              Re: Pitanje oko opasaca za teretanu

              Nadam se da ne radis svaki put 4x8 deadlift

              Comment


              • #8
                Re: Pitanje oko opasaca za teretanu

                Originally posted by crazy View Post
                Nadam se da ne radis svaki put 4x8 deadlift
                Uglavnom menjam svake nedelje trening tako da menjam i broj ponavljanja ,pretezno svake druge nedelje radim sa 120kg na mrtvom po 8 puta jel to ne mogu da dignem vise bar za sada ,pa onda skinem koju plocu da izvucem menjam trening kako meni odgovara ,svakome drugacije odgovara .

                Comment


                • #9
                  Re: Pitanje oko opasaca za teretanu

                  Originally posted by Zeljko94 View Post
                  E to sam hteo da cujem ,ja skoro sve vezbe radim sa maksimalnom snagom i maksimalnom tezinom bilo da je to biceps pregib ili mrtvo ,trudim se da uradim 6-8 ponavljanja u 4-5 serija , i jos 2 ponavavljanja uz pomoc prijatelja koji vezba samnom ,tako da cu kais drzati ceo trening ,ipak bezbednije je .
                  Posto drzis pojas tokom cijelog treninga najbolje bi bilo da ga stavis jos na putu u teretanu kako bi postigao optimalnu temperaturu izmedju pojasa i donjeg dijela ledja. You heard it here first. Ne moras mi odmah zahvaljivat.
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pitanje oko opasaca za teretanu

                    Pojas samo kad radiš 1RM.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pitanje oko opasaca za teretanu

                      Originally posted by Premium.Better View Post
                      Posto drzis pojas tokom cijelog treninga najbolje bi bilo da ga stavis jos na putu u teretanu kako bi postigao optimalnu temperaturu izmedju pojasa i donjeg dijela ledja. You heard it here first. Ne moras mi odmah zahvaljivat.
                      potpisujem, i obavezno ga stavi kada radis trbusnjake

                      Comment

                      Working...
                      X