Announcement

Collapse
No announcement yet.

Treba mi savjet

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba mi savjet

    Pozdrav svima!

    Imam 13 god. visok sam 165 i tezak 50kg. Prije mjesec dana poceo sam vjezbati i vide se veliki rezultati (bicepsi,tricepsi i 4 red polcica).

    (1mj) Vjezbao sam ovako:

    Sklekovi (7 serija po 10)
    Zgibovi (7 serija po 3)
    Dizanje utega (4 serije 5kg, 4 serije 4kg)
    Cucnjevi (10 serija po 10)

    Također imao sam pravilnu prehranu i dovoljno odmora.
    Vjezbao sam 7 puta tjedno po sat vremena.

    Tih mjesec dana smatrao sam kao zagrijavanje kako bih kasnije mogao 'pumpati' mišiće.
    Veoma sam zadovoljan rezultatima koje sam postigao.

    Ovog ponedjeljka poceo sam ozbiljno, trebao bih savjet kako pravilno rasporediti serije i da ukljucim neke nove vjezbe.

    (2mj) Pumpanje misica:
    Sklekovi (5 serija po 20)
    Zgibovi (5 serija po 10)
    Dizanje utega (5kg) (sve do malog zamora otprilike 10 serija)
    Cucnjevi (5 serija po 20)

    Treba mi savjet bi li trebao ubaciti neke vjezbe ili pojacati sadasnje.
    Također radim 7 puta tjedno kad imam vremena.

    Krenuo sam trenirati kung fu.
    Ne koristim nikakve dodatke niti mislim (100% natural) .

    Svaki savjet je dobrodosao, hvala unaprijed.

    Ispričavam se ako sam bio nepismen to mi nije jaca strana.


  • #2
    Re: Pomoc!

    Sinko, ajde malo baci pogled po ostalim temama i siguran sam da ces nac ono sto te zanima. Imas i na portalu na desetine clanaka o raznim pristupima treningu. Probaj, pa ces jednom nac ono sto ti odgovara, nismo svi isti. Jako treniraj, jako spavaj i još jace jedi.

    Comment


    • #3
      Re: Pomoc!

      kad vidim ovo 100% natural sve mi je jasno

      Comment


      • #4
        Re: Pomoc!

        dizanje utega,koja ti je to vježba

        Comment


        • #5
          Re: Pomoc!

          Originally posted by Grim Star View Post

          Tih mjesec dana smatrao sam kao zagrijavanje kako bih kasnije mogao 'pumpati' mišiće.
          Veoma sam zadovoljan rezultatima koje sam postigao.

          Ovog ponedjeljka poceo sam ozbiljno, trebao bih savjet kako pravilno rasporediti serije i da ukljucim neke nove vjezbe.

          (2mj) Pumpanje misica:
          A kako to pumpaš mišiće, sa kompresorom (ako da, na koliko bara ih napumpaš) ili onom malom pumpicom za gume na biciklu?

          Comment


          • #6
            Re: Pomoc!

            Hvala cicifujcic, a vi ostali sta? Imam 13 godina pa ajmo sprdat klinca umjesto dat neki koristan savjet. Ako nemate nista pametno za napisat nemojte mi se sad tu pravit neki frajeri. 100 priordno sta fali? Netreba mi srcani u 20toj i misici koji bi bez vjezbe u kratkom roku postali obicna koza koja visi.

            Comment


            • #7
              Re: Pomoc!

              Ne hebite decka, ima 13 godina i pohvalno je to sto se trudi.. U njegovim godinama vecina pije Vranac, jede po fast foodovima i mota duge
              Originally posted by madmax22
              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
              Originally posted by jocker77
              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
              Originally posted by Hajduk
              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

              Comment


              • #8
                Re: Pomoc!

                Objavili poruku u isto vrijeme. Povlacim sta sam napisao..
                Originally posted by madmax22
                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                Originally posted by jocker77
                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                Originally posted by Hajduk
                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                Comment


                • #9
                  Re: Pomoc!

                  Originally posted by neuk View Post
                  Ne hebite decka, ima 13 godina i pohvalno je to sto se trudi.. U njegovim godinama vecina pije Vranac, jede po fast foodovima i mota duge
                  Hvala. Upravu si vecina sjedi doma i igra igre. A ima i onih sta vec dzoint motaju opijaju se sve u svemu zalosno.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pomoc!

                    Originally posted by Grim Star View Post
                    Hvala. Upravu si vecina sjedi doma i igra igre. A ima i onih sta vec dzoint motaju opijaju se sve u svemu zalosno.
                    Daj malo prouci po forumu,procitaj pokoju temu ili clanak,a ne baljezgati o 100 % natural tim isusovim nixinim forama...

                    I nisi 100 % natural ako utege koristis lol

                    reverse-1242802986_arnoldsmokingpot.gif


                    Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
                    Last edited by emperor; 05-12-14, 00:01.
                    http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                    BB AND THIS !

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pomoc!

                      Originally posted by emperor View Post
                      Daj malo prouci po forumu,procitaj pokoju temu ili clanak,a ne baljezgati o 100 % natural tim isusovim nixinim forama...

                      I nisi 100 % natural ako utege koristis lol

                      [ATTACH=CONFIG]19063[/ATTACH]


                      Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
                      Evo hvala sad znam. Zato sam i dosao ovdje kako bi me ispravili i pomogli mi. Proucavam ja teme ali nisu za moju dob posto nema puno mojih vrsnjaka.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pomoc!

                        Dizanje utega, na sta tocno mislis?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pomoc!

                          Samo polako, jos si mlad, ovi decki sto su ti odgovorili su vecinom iskusniji clanovi foruma i trebao bi znati prihvatiti kritike i to primjeniti. Pretpostavljam da ne znas puno o nazivima vjezbi stoga ti savjetujem da procitas sekciju foruma http://www.building-body.com/forum/f...po%C4%8Detnici koja je namjenjena pocetnicima kao sto si ti. Nauci neke osnove koje ce ti uvelike olaksati daljnji napredak, sto ti ne bude jasno, pitaj ovdje i bit ce ti pojasnjeno. Pozdrav!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pomoc!

                            Originally posted by Tiger View Post
                            Dizanje utega, na sta tocno mislis?
                            Sarkazam u relaciji na njegovo neznanje

                            Sent from my Coolpad 8297W using Tapatalk
                            http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
                            BB AND THIS !

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pomoc!

                              """"""""""" Ako nemate nista pametno za napisat nemojte mi se sad tu pravit neki frajeri. 100 priordno sta fali? Netreba mi srcani u 20toj i misici koji bi bez vjezbe u kratkom roku postali obicna koza koja visi""""""""""""
                              cekaj i onda se cudis da ga spradju da ima malo blazi i pametniji stav posto je dijete koje je tu doslo on ovako....
                              Last edited by kelly; 05-12-14, 17:10.

                              Comment

                              Working...
                              X