Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

    Originally posted by Argentum View Post
    Ne jedem svaki dan isto jer bi to bilo pogubno za organizam. Imam razlicite planove.

    Izvoli jedan nasumicni jelovnik.

    Dorucak: 3 cijela jaja i 1 bjelance, 100g razevog hljeba, 200ml cokoladnog mlijeka (u posljednje vrijeme jedem 6 cijelih jaja)
    Obrok 2: 100g pilecih fileta, 100g posnog sira
    Obrok 3: 150g pilecih prsa, 100ml jogurta
    Pre-workout meal: 50g pilecih prsa, 100g posnog sira, 30g suhih grozdjica
    Post-workout meal: 30g suhih grozdjica, 250g pilecih fileta, 100g posnog sira, 100g rize
    Obrok 6: 125g pilecih prsa
    Prije spavanja casa mlijeka (uvijek to radim zbog kazeina kojem je potrebno do osam sati za razgradnju).

    Ukupno oko 2400kcal, 240g proteina, 220g ugljikohidrata i 45g masti. Dakle, 42% proteini, 38% ugljikohidrati i 20% masti. Inace je to 40/40/20. Ovisi od dana.
    Na dijeti si?


    Inace ovi brojevi koje si da su niti 2200 kcal.

    Sta se kazeina tice, mislin da je tu omjer ulozenog i dobivenog los. Kolicina kazeina u casi mlika je zanemariva(realno) s druge strane si unia 3-4dcl tekucine zbog koje ces se tokom noci dizat na wc, po gotovo ako si i prije dosta tekucine unia...

    Comment


    • #17
      Re: Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

      Originally posted by Hwtl View Post
      Nasao sam mjesto gdje prave u crni kruh grill filete i prilozi po zelji ili da uzmem sendvic od tune,maslina,zelena satala,rajcica isto crni kruh
      Sta kazete na to kao obrok za vrijeme odmora u skoli ?
      Pa nije loše.

      Comment


      • #18
        Re: Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

        Originally posted by Argentum View Post
        Ne jedem svaki dan isto jer bi to bilo pogubno za organizam. Imam razlicite planove.

        Izvoli jedan nasumicni jelovnik.

        Dorucak: 3 cijela jaja i 1 bjelance, 100g razevog hljeba, 200ml cokoladnog mlijeka (u posljednje vrijeme jedem 6 cijelih jaja)
        Obrok 2: 100g pilecih fileta, 100g posnog sira
        Obrok 3: 150g pilecih prsa, 100ml jogurta
        Pre-workout meal: 50g pilecih prsa, 100g posnog sira, 30g suhih grozdjica
        Post-workout meal: 30g suhih grozdjica, 250g pilecih fileta, 100g posnog sira, 100g rize
        Obrok 6: 125g pilecih prsa
        Prije spavanja casa mlijeka (uvijek to radim zbog kazeina kojem je potrebno do osam sati za razgradnju).

        Ukupno oko 2400kcal, 240g proteina, 220g ugljikohidrata i 45g masti. Dakle, 42% proteini, 38% ugljikohidrati i 20% masti. Inace je to 40/40/20. Ovisi od dana.
        Čudnijeg jelovnika nisam u životu vidia... 50 g pilećih prsiju.....

        Argentume, kad si prvi put, al baš ono prvi put u životu.. shvatia da si PSIHOPAT

        Comment


        • #19
          Re: Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

          Originally posted by Kahn View Post
          Argentume, kad si prvi put, al baš ono prvi put u životu.. shvatia da si PSIHOPAT
          Neposredno po rodjenju.

          @ Maximus

          Da, na dijeti sam.

          Zahvaljujem na savjetu u vezi s kazeinom. Imat cu to na umu.
          Last edited by Argentum; 16-01-15, 00:53.

          Comment


          • #20
            Re: Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

            Originally posted by Argentum View Post
            Neposredno po rodjenju.
            Hahaha, al si napredan
            Kad ćemo vidit tvoje slike? Jesi smanjia šta broj ponavljanja na benšu? Inače, nemoj me krivo shvatit. Strašno si mi simpatičan lik.

            Comment


            • #21
              Re: Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

              Kahn podsjecas me na zene. One mi govore da sam simpatican. Zar postoji gori kompliment?

              Sto se tice slika i nisam zadovoljan svojim izgledom da bih se mogao istim pohvaliti jer treniram samo sedamnaest mjeseci, a od toga sam preko deset mjeseci trenirao u kuci krvavo se znojeci i radeci bodyweight. Ako nista tjesi me to sto imam disciplinu, a vrijeme ce svoje pokazati. Evo nekoliko slika moje transformacije. Imajte na umu da sam bio vrlo zapusten i da sam sve promjene postigao na svoju ruku. Tek u posljednje vrijeme postizem rezultate jer sam sredio dijetu. Ima dosta masti da skine. Trenutno povrijedjen pa ne mogu izvuci puni potencijal, a i spremam ispite.

              Front.jpg

              Ruke.jpg

              Ledja.jpg

              Full.jpg

              Posljednja slika je isto raspon od godinu dana, kao i na proslim. Ukratko, pocetni stadij 86kg. Smrsao na 77kg, a onda se popeo na 85kg i trenutno na 82kg.
              Last edited by Argentum; 16-01-15, 01:12.

              Comment


              • #22
                Re: Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

                Originally posted by Argentum View Post
                Kahn podsjecas me na zene. One mi govore da sam simpatican. Zar postoji gori kompliment?

                Sto se tice slika i nisam zadovoljan svojim izgledom da bih se mogao istim pohvaliti jer treniram samo sedamnaest mjeseci, a od toga sam preko deset mjeseci trenirao u kuci krvavo se znojeci i radeci bodyweight. Ako nista tjesi me to sto imam disciplinu, a vrijeme ce svoje pokazati. Evo nekoliko slika moje transformacije. Imajte na umu da sam bio vrlo zapusten i da sam sve promjene postigao na svoju ruku. Tek u posljednje vrijeme postizem rezultate jer sam sredio dijetu. Ima dosta masti da skine. Trenutno povrijedjen pa ne mogu izvuci puni potencijal, a i spremam ispite.

                [ATTACH=CONFIG]19160[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]19161[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]19162[/ATTACH]

                [ATTACH=CONFIG]19163[/ATTACH]

                Posljednja slika je isto raspon od godinu dana, kao i na proslim. Ukratko, pocetni stadij 86kg. Smrsao na 77kg, a onda se popeo na 85kg i trenutno na 82kg.
                U usporedbi s prvom slikom iz 2013. i cinjenicom da nisi imao urednu prehranu ovo je sasvim pristojan rezultat. Dobro je da si postavio slike na forum da ti ubuduce mozemo stvarat pozitivni pressing koji ti moze posluzit za dodatnu motivaciju
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • #23
                  Re: Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

                  Dugo vremena sam se lose hranio. Od sedamnaest mjeseci, prvih deset mjeseci sam se hranio veoma lose. Tek sam u maju prosle godine poceo da jedem cistije, a adekvatnu ishranu sam poceo upraznjavati prije cetiri mjeseca.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

                    Originally posted by Argentum View Post
                    Dugo vremena sam se lose hranio. Od sedamnaest mjeseci, prvih deset mjeseci sam se hranio veoma lose. Tek sam u maju prosle godine poceo da jedem cistije, a adekvatnu ishranu sam poceo upraznjavati prije cetiri mjeseca.
                    Par prijedloga od kojih odluci sto ti se svidja.

                    1. Casu mlijeka zamijeni s posnim sirom, bit ce nesto vise kalorija i ako se zelis drzat kalorije striktno razliku mozes smanjit u prethodnim obrocima.

                    2. Ja bi na tvom mjestu povecao masti za 15g, ukupno 60g na dnevnoj bazi i smanjio UH za 35g da ostanes na istom kalorijskom unosu. Kolicina "dobrih" masti na definiciji je po meni jako bitna.

                    3. Ukoliko duze vrijeme drzis vise manje isti unos UH ili ga postpeno smanjujes svakako bi trebao isprobat cikliranje carbsima, meni je to nesto najdraze. npr. drzat visoko na danima kad radim DL & SQ, ostale dane umjereno ili nisko, probaj pa vidi.
                    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                    ----------------------------------------------------------------
                    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                    Comment


                    • #25
                      Re: Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

                      Originally posted by Argentum View Post
                      Kahn podsjecas me na zene. One mi govore da sam simpatican. Zar postoji gori kompliment?

                      Sto se tice slika i nisam zadovoljan svojim izgledom da bih se mogao istim pohvaliti jer treniram samo sedamnaest mjeseci, a od toga sam preko deset mjeseci trenirao u kuci krvavo se znojeci i radeci bodyweight. Ako nista tjesi me to sto imam disciplinu, a vrijeme ce svoje pokazati. Evo nekoliko slika moje transformacije. Imajte na umu da sam bio vrlo zapusten i da sam sve promjene postigao na svoju ruku. Tek u posljednje vrijeme postizem rezultate jer sam sredio dijetu. Ima dosta masti da skine. Trenutno povrijedjen pa ne mogu izvuci puni potencijal, a i spremam ispite.

                      [ATTACH=CONFIG]19160[/ATTACH]

                      [ATTACH=CONFIG]19161[/ATTACH]

                      [ATTACH=CONFIG]19162[/ATTACH]

                      [ATTACH=CONFIG]19163[/ATTACH]

                      Posljednja slika je isto raspon od godinu dana, kao i na proslim. Ukratko, pocetni stadij 86kg. Smrsao na 77kg, a onda se popeo na 85kg i trenutno na 82kg.

                      Ruku u vatru da imaš nizak testosteron!! Apsolutno sam siguran u to. Povećaj unos masti, suplementiraj cinkom i odi izvadit razinu hormona. Ovo nije dobro. Nešto trebaš mijenjat.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

                        Originally posted by Premium.Better View Post
                        Par prijedloga od kojih odluci sto ti se svidja.

                        1. Casu mlijeka zamijeni s posnim sirom, bit ce nesto vise kalorija i ako se zelis drzat kalorije striktno razliku mozes smanjit u prethodnim obrocima.

                        2. Ja bi na tvom mjestu povecao masti za 15g, ukupno 60g na dnevnoj bazi i smanjio UH za 35g da ostanes na istom kalorijskom unosu. Kolicina "dobrih" masti na definiciji je po meni jako bitna.

                        3. Ukoliko duze vrijeme drzis vise manje isti unos UH ili ga postpeno smanjujes svakako bi trebao isprobat cikliranje carbsima, meni je to nesto najdraze. npr. drzat visoko na danima kad radim DL & SQ, ostale dane umjereno ili nisko, probaj pa vidi.
                        Zahvaljujem na savjetima. Opcija broj dva je meni daleko korisnija od druge dvije. Unos ugljikohidrata odrzavam na istom nivou bez obzira na partiju koju treniram jer se trudim biti u deficitu. Zasad je tako. Uostalom dosta sam toga postigao po pitanju BF procenta, tako da je krajnje vrijeme poceti povecavati tezine, cak i volumen, te povecati unos masti. Nakon toga opet na definiciju i tako dok ne postignem ono sto zelim. Ipak je ovo sport na duge staze.

                        Kahn imas pravo, hoce to kad cijeli zivot sjedis za knjigom. Svjestan sam nize razine svog testosterona, ali situacija se poboljsala u posljednje vrijeme i vjerujem da ce se nastaviti odvijati u tom pravcu (brada dosta gusca u odnosu na prije). Ovo je prvi put u zivotu da sam fizicki aktivan i forsiram maksimalno, tako da treba pustiti da vrijeme svoje odradi. Ne zelim nikakvu suplementaciju, barem zasad.

                        Comment


                        • #27
                          Re: Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

                          Obozvam slusati ovo kmecanje, ucim ucim spremam ispite ne mogu trenirati.

                          Inace bravo za napredak do sada, ali s obzirom na kolicinu pameti koju prolijevas po forumu ocekivao sam vise.
                          Originally posted by madmax22
                          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                          Originally posted by jocker77
                          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                          Originally posted by Hajduk
                          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                          Comment


                          • #28
                            Re: Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

                            Originally posted by neuk View Post
                            Obozvam slusati ovo kmecanje, ucim ucim spremam ispite ne mogu trenirati.
                            I like this guy...

                            Comment


                            • #29
                              Re: Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

                              Pa nemoze ti trening ispaštat radi faksa...

                              šta studiraš?

                              Comment


                              • #30
                                Re: Nekoliko pitanja koje bi mogle zanimat i ostale pocetnike

                                Pitao bih ja vas da ste na petoj godini medicine kako biste nasli vremena i snage za trening nakon deset sati ucenja. Unatoc svemu tome i dalje treniram, ali nizim intenzitetom zbog gore navedenog i multiplih povreda kao posljedice pretreniranosti. Sedamnaest mjeseci bez odmora, a u posljednja tri mjeseca bez ijednog pasivnog dana odmora.

                                Uostalom, nemam izgovore. To je moj put.

                                Hvala na komplimentima. Osjecajte se slobodnim da napisete sta god zelite, jer tezim boljem.

                                Comment

                                Working...
                                X