Announcement

Collapse
No announcement yet.

Potreban trener i covjek koji ce mi davati savjete oko ishrane(sta jesti , a sta ne) .

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Potreban trener i covjek koji ce mi davati savjete oko ishrane(sta jesti , a sta ne) .

    Valjda nisam pogrijesio gdje ovo pisem..
    Pozdrav.
    Naslov teme vam sve govori. Imam cilj da smrsam, da skinem ovo ruzno salo.
    Potreban mi je neko ko se dobro razumije oko ishrane , vjezbanja i skidanja masnih naslaga. Te butine smanjiti oblik.
    Spreman sam da platim za takvo nesto, koliko se i dogovorimo. Potreban mi je neko ozbiljan, jer ozbiljno ovo zelim da shvatimo i da pocnem da napredujem. Rado cu i slike izbacivati na forum o napredku!
    Ako ima ko, nek mi se javi, pa da se dogovorimo oko svega i cijene.

  • #2
    Re: Potreban trener i covjek koji ce mi davati savjete oko ishrane(sta jesti , a sta ne) .

    Plan prehrane:

    Obrok 1: 60g zobenih, 300g jabuke/130g banane, dva jaja

    Obrok 2: 150g sunke pureca prsa + jaje + 50g integralnog kruha/peciva

    Obrok 3: 200g pilećih prsa, 50g riže, povrće (brokula,špinat..)

    Obrok 4: 200g pilećih prsa / tune + povrće

    Obrok 5: 300g posnog sira + 20-30g oraha/kikirikija/badema

    A od treninga bi ti preporučio nešto tipa ovog: https://www.youtube.com/watch?v=5kMVKQA2bgQ svaki drugi/treci dan ovisi u kojoj si formi

    Ovo bi ti trebalo biti i vise nego dovoljno da smrsavis

    Comment


    • #3
      Re: Potreban trener i covjek koji ce mi davati savjete oko ishrane(sta jesti , a sta ne) .

      Originally posted by Razzorx View Post
      Plan prehrane:

      Obrok 1: 60g zobenih, 300g jabuke/130g banane, dva jaja

      Obrok 2: 150g sunke pureca prsa + jaje + 50g integralnog kruha/peciva

      Obrok 3: 200g pilećih prsa, 50g riže, povrće (brokula,špinat..)

      Obrok 4: 200g pilećih prsa / tune + povrće

      Obrok 5: 300g posnog sira + 20-30g oraha/kikirikija/badema

      A od treninga bi ti preporučio nešto tipa ovog: https://www.youtube.com/watch?v=5kMVKQA2bgQ svaki drugi/treci dan ovisi u kojoj si formi

      Ovo bi ti trebalo biti i vise nego dovoljno da smrsavis
      Nece jest cjelo vrijeme isto valjda ?

      Da ovo sve jedes svaki dan treba ti 5000 kn na hranu mjesecno te je nemoguce obaviti takve obroke ako ides u skolu ili radis...

      Samo fizicke aktivnosti i vjezbanja, te izbaci sokove, sto manje slatkisa jedi, te izbaci majonezu, kecap i slicna sranja.

      Nisi profesionalac da se hranis ovako...

      Comment


      • #4
        Re: Potreban trener i covjek koji ce mi davati savjete oko ishrane(sta jesti , a sta ne) .

        Originally posted by *Kolega* View Post
        Nece jest cjelo vrijeme isto valjda ?

        Da ovo sve jedes svaki dan treba ti 5000 kn na hranu mjesecno te je nemoguce obaviti takve obroke ako ides u skolu ili radis...

        Samo fizicke aktivnosti i vjezbanja, te izbaci sokove, sto manje slatkisa jedi, te izbaci majonezu, kecap i slicna sranja.

        Nisi profesionalac da se hranis ovako...
        u pravu si....
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #5
          Re: Potreban trener i covjek koji ce mi davati savjete oko ishrane(sta jesti , a sta ne) .

          Ne idem u skolu niti na faks...
          Mogu vam reci kako moj dan ide:
          Ustanem oko 11,12.
          Tad pojedem uglavnom dva jaja, riblji cevapi i malo ajvara.
          Onda nekad izadjem do grada prosetam, nekad ne. Ostanem u kuci.
          Ruucak mi ide nesto kuvano, krompir piletina, pasulj, corba, sarma , tako nesto.. zavisi kako kad.
          Uvjek osjetim posle toga potrebu nesto slatko, pa uzmem jednu cokoladnu bananicu.
          Posle rucka odmorim nekih 2 h, pa odem na trcanje nekih 30 minuta, trcim laganim tempom,
          kad dodjem nekad uzmem za veceru riblje cevape ili voce neko...
          Tako da rado bi zelio da mi neko pomogne, da mi sredi bas ishranu , jer imam volje za trening i trcanje da skinem obim struka i butine a i guzice da skresem
          gazirano sam skoro izbacio i alkohol,takodje i fast food pijem cesto sokove u tetrepaku ili ledeni caj od breskve.. hvala unapred
          Last edited by acer505; 26-01-15, 13:54.

          Comment


          • #6
            Re: Potreban trener i covjek koji ce mi davati savjete oko ishrane(sta jesti , a sta ne) .

            Originally posted by acer505 View Post
            Ne idem u skolu niti na faks...
            Mogu vam reci kako moj dan ide:
            Ustanem oko 11,12.
            Tad pojedem uglavnom dva jaja, riblji cevapi i malo ajvara.
            Onda nekad izadjem do grada prosetam, nekad ne. Ostanem u kuci.
            Ruucak mi ide nesto kuvano, krompir piletina, pasulj, corba, sarma , tako nesto.. zavisi kako kad.
            Uvjek osjetim posle toga potrebu nesto slatko, pa uzmem jednu cokoladnu bananicu.
            Posle rucka odmorim nekih 2 h, pa odem na trcanje nekih 30 minuta, trcim laganim tempom,
            kad dodjem nekad uzmem za veceru riblje cevape ili voce neko...
            Tako da rado bi zelio da mi neko pomogne, da mi sredi bas ishranu , jer imam volje za trening i trcanje da skinem obim struka i butine a i guzice da skresem
            gazirano sam skoro izbacio i alkohol,takodje i fast food pijem cesto sokove u tetrepaku ili ledeni caj od breskve.. hvala unapred
            hahahahha......mozda bi trebao stvarno sto si i u naslovu napisao....ovdje si samo zaboravio nadodati koliko bi platio trenera i nutricionistu....jer ovdje sigurno ima ljudi koji su sposobni za to,ali sve crno na bijelo kosta kako ti zelis......i nitko ne radi za "hvala " takve stvari.....ako hoces sve free onda puno citaj i razmjenjuj iskustva....jer kazem svatko naplacuje svoj posao.....a kako si opisao sta jedes prvo ti treba discipline jer ako i sam nisi do sada shvatio da cokoldae,sokovi nisu preporuceni onda mi te je zao....
            This is your life and it’s ending one minute at a time

            Comment


            • #7
              Re: Potreban trener i covjek koji ce mi davati savjete oko ishrane(sta jesti , a sta ne) .

              Pa citas li ti sta pisem ? Nisam sigurno bezveze napisao da zelim trenera, da mi neko sredi ishranu i sve to, i naravno placao bi.

              Comment


              • #8
                Re: Potreban trener i covjek koji ce mi davati savjete oko ishrane(sta jesti , a sta ne) .

                Pa sta si ti tajkun? Placa bi trenera, a neradis i spavas do podne. Neradnik jedan

                Comment


                • #9
                  Re: Potreban trener i covjek koji ce mi davati savjete oko ishrane(sta jesti , a sta ne) .

                  Originally posted by acer505 View Post
                  Pa citas li ti sta pisem ? Nisam sigurno bezveze napisao da zelim trenera, da mi neko sredi ishranu i sve to, i naravno placao bi.
                  pa ne znam od kud si.....tesko da ces naci nekoga ovako...mozda bolje onda fizicku(stvarnu) osobu koja ce ti vodit treninge i pisat i kontrolirat prehranu,pratit napredak itd....lakse je to sa stvarno osobom koju vidis kraj sebe i mozes komunicirat nego sa nekim preko foruma.....to je moje misljenje...i puno je lakse kod treninga jer te moze ispraviti odmah ako sto krivo radis.....najbolje da se raspitas u svojoj sredini za osobnog trenera
                  This is your life and it’s ending one minute at a time

                  Comment


                  • #10
                    Re: Potreban trener i covjek koji ce mi davati savjete oko ishrane(sta jesti , a sta ne) .

                    Lol, komentari suvisni. Zato i trazim nekog, ko bi mi pomogao, kako i sta.
                    Kako bi poceo od nesto.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Potreban trener i covjek koji ce mi davati savjete oko ishrane(sta jesti , a sta ne) .

                      Originally posted by dominik11 View Post
                      pa ne znam od kud si.....tesko da ces naci nekoga ovako...mozda bolje onda fizicku(stvarnu) osobu koja ce ti vodit treninge i pisat i kontrolirat prehranu,pratit napredak itd....lakse je to sa stvarno osobom koju vidis kraj sebe i mozes komunicirat nego sa nekim preko foruma.....to je moje misljenje...i puno je lakse kod treninga jer te moze ispraviti odmah ako sto krivo radis.....najbolje da se raspitas u svojoj sredini za osobnog trenera
                      Tu sam preselio u novi grad, i ne znam nikog ko to radi. Zato sam se i ovde obratio. Sve se moze kad se hoce. Plan ishrane i tranje, skida salo...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Potreban trener i covjek koji ce mi davati savjete oko ishrane(sta jesti , a sta ne) .

                        Originally posted by acer505 View Post
                        Tu sam preselio u novi grad, i ne znam nikog ko to radi. Zato sam se i ovde obratio. Sve se moze kad se hoce. Plan ishrane i tranje, skida salo...
                        pa napisi odakle si da se ljudi znaj javit....ili pogledaj u nekoj teretani lokalnoj ako ima pa pitaj tamo....ugl sretno....
                        This is your life and it’s ending one minute at a time

                        Comment


                        • #13
                          Re: Potreban trener i covjek koji ce mi davati savjete oko ishrane(sta jesti , a sta ne) .

                          imas vendethu na forumu
                          njemu se obrati
                          provjereno je dobar

                          Comment


                          • #14
                            Re: Potreban trener i covjek koji ce mi davati savjete oko ishrane(sta jesti , a sta ne) .

                            ja sam u novom sadu trenutno. jeste bolje uzivo, mada mislim da se nesto moze postici i preko interenta, ako je to sve ozbiljno.
                            Trazim i dalje i placam naravno . Pa ako neko zeli, zna i razumije se oko ishrane i treninga za topljenje masti , nek mi se javi na private.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Potreban trener i covjek koji ce mi davati savjete oko ishrane(sta jesti , a sta ne) .

                              Evo bez namjere da nekog vrijedam, ali smatram da pričaš gluposti.
                              Nemoguce je obaviti takve obroke ako ides u skolu ili radis? Kako onda ja to uspijevam? Kako to uspijeva masu drugih?
                              Jel ti hoćeš doći do rezultata ili samo tražiš izlike?
                              Evo u jednom dijelu se slažem pa čovjek ne mora jesti isto svaki dan, može promjeniti neke stvari i ubacit koji cheat meal tjedno, ali ovako bi mu prehrana trebala izgledat otprilike. I je li lakse kada imas neku rutinu, recimo dignes se ujutro i vec znas, aha jedem to i to i idem dalje nego svako jutro mislit ovo ima 10g P, ovo 14UH pa jos kada dodam rucak itd..?
                              5000kn? Ovo je maksimalno 1700Kn mjesečno, što znači 56kn po danu..

                              I jos jednom ponavljam da ne mislim s ovim nista lose samo se ne slažem s tobom.. No hard feelings

                              Comment

                              Working...
                              X