Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ketogena dijeta - par pitanja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Ketogena dijeta - par pitanja

    Kokina radis veliku gresku koju sam i ja nekad radio...procitao clanak na xy stranicama i vjerovao da je tako ispravno..
    Oko dijeta i cak i oko treninga ima dosta doktorskih studija i iz njih treba uciti..ili nekog clanka di se netko lijepo pozvao na vise studija...treba citat aragona i tu ekipu ako zelis nesto tocno naucit.. ) sretno
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #77
      Re: Ketogena dijeta - par pitanja

      a koliko bi se smjelo unosit bcaa i glutamina u periodu oko treninga da se pokusa sacuvat sto vise misica, a da se to ne iskoristi kao gorivo umjesto ketona?

      Comment


      • #78
        Re: Ketogena dijeta - par pitanja

        Koliko god si planirao uzeti
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #79
          Re: Ketogena dijeta - par pitanja

          meni je samo fascinantno kad ljudi odbijaju da povjeruju dokazima, nego se slijepo drze svojih uvjerenja. to moj pravnicki um valjda ne moze da prihvati znaci, neko ti da kontraargument i ti ne zelis ni da razmislis o tome ni uzmes u obzir. wtf O.o

          a sad - kokina, i ja sam kao i ti vjerovala u low carb kao jedini, najbolji, bla bla. upala sam u neki krug ljudi koji su velicali jednog trenera kao najboljeg i nigdje nisam nailazila na osporavanja, naravno kad su svi sekta lol i djelovalo mi je kao da znaju o cemu pricaju; medjutim kad sam prvi put procitala neki clanak o guru dijetama i iifym i to (bice da je bio L.nortonov video ) sve nelogicnosti su nestale, kao da sam bila slijepa do tad...

          Ontopic : Volim keto zbog dodatne energije koju imam i fokusa i koncentracije; ne volim zbog masne hrane :/

          ali I aint bout that lyfe, ja ko i staragarda 50% iz junka
          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

          Comment


          • #80
            Re: Ketogena dijeta - par pitanja

            Originally posted by Megara View Post
            meni je samo fascinantno kad ljudi odbijaju da povjeruju dokazima, nego se slijepo drze svojih uvjerenja. to moj pravnicki um valjda ne moze da prihvati znaci, neko ti da kontraargument i ti ne zelis ni da razmislis o tome ni uzmes u obzir. wtf O.o
            Kako pravnici vole u svakoj prilici naglasiti da su pravnici
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • #81
              Re: Ketogena dijeta - par pitanja

              Istina. *flips hair*
              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

              Comment


              • #82
                Re: Ketogena dijeta - par pitanja

                Najbitnija stvar u svemu tome je trening. Disciplinovani, konsekventni i iscrpni trening.

                Comment


                • #83
                  Re: Ketogena dijeta - par pitanja

                  Originally posted by neuk View Post
                  Kako pravnici vole u svakoj prilici naglasiti da su pravnici
                  Pravnici su u biti crossfiteri akademskog svijeta.

                  Comment


                  • #84
                    Re: Ketogena dijeta - par pitanja

                    Originally posted by Maximus1950 View Post
                    Pravnici su u biti crossfiteri akademskog svijeta. [emoji38]
                    So true
                    "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                    Comment


                    • #85
                      Re: Ketogena dijeta - par pitanja

                      Sve djeluje, keto, paleo, high carb, low carb, vege, high protein, low protein... Its all about those caloric deficit, no broscience... [emoji41] [emoji41] [emoji41] [emoji41] [emoji41] [emoji41] [emoji41]
                      https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                      http://instagram.com/dinc_94
                      http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                      myprotein code: MP24017174

                      Comment

                      Working...
                      X