Announcement

Collapse
No announcement yet.

plan prehrane za masu(lean mass) za mene ajmo rec pocetnika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • plan prehrane za masu(lean mass) za mene ajmo rec pocetnika

    znaci imam 83kg 180cm sam visok ,iam malo trbuha al to cu skinut poslje mase ,ciljam da do 5 mj nabacim do 88 kg mozda i vise zavisi kolko cu se zamastit .evo plan prehrane
    1.zobene150g+whey mljeko
    2.piletina130g+riza 100g+povrce neko
    3.whey40g
    4.jaja bjelanjci 150g+posni 50g
    5.riba 100g+tijesto +povrce
    6.posni100g+laneno sjeme+mljeko
    i neki među obroci kao kikiriki,voće itd.
    prokomentirajte šta mislite o tome ,sta da ubacim ,sta da izbacim i dajte neke savjete

  • #2
    Re: plan prehrane za masu(lean mass) za mene ajmo rec pocetnika

    Ja zadnja 4mj imam vrlo slican plan prehrane i dobio sam oko 8kg.
    Mislim da ne bi trebao do 5.mjeseca ici na vise od +5..zamastit ces se i samo napravit sebi jos posla.
    Mrsko mi racunat sad koliko uh,p jedes..al ja recimo sa skoro istom kilazom drzim uh na cca 350, p na cca 200.
    Jedino bih na tvom mjestu jeo cijela jaja..i tih 50g posnog prebacio za navecer. I ne znamo kad ti je trening, jedes UH poslije treninga?

    Comment


    • #3
      Re: plan prehrane za masu(lean mass) za mene ajmo rec pocetnika

      vidit cu bas da se ne zamastim ak se pocnem mastit puno onda cu prestat il cu ec nes smislit,racunam proteine oko 200g unosim a uh oko 300g, masti oko 50-70,da ovo za jaja i mislim da cu cjela jest

      Comment


      • #4
        Re: plan prehrane za masu(lean mass) za mene ajmo rec pocetnika

        Po meni je dobar plan prehrane,sad samo treniraj jako i jedi dosta s ciljem da nakupis sto vise "cistog" misica posto si i sam rekao da trebas na salo pazit,onda opalis neku defkicu i to je to
        "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

        "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

        Comment


        • #5
          Re: plan prehrane za masu(lean mass) za mene ajmo rec pocetnika

          Originally posted by George St-Pierre View Post
          Po meni je dobar plan prehrane,sad samo treniraj jako i jedi dosta s ciljem da nakupis sto vise "cistog" misica posto si i sam rekao da trebas na salo pazit,onda opalis neku defkicu i to je to
          defku planiram od polovice 5. do kad neskinem to s trbuha i nogu

          Comment


          • #6
            Re: plan prehrane za masu(lean mass) za mene ajmo rec pocetnika

            6. obrok premalo proteina nikakvo mlijeko nego 200-300gr posnog

            Comment


            • #7
              Re: plan prehrane za masu(lean mass) za mene ajmo rec pocetnika

              Ciljas dobit na kilazi? Digni kalorije, pretezito ugljikohidrate (+200g UH) posto ih u svom jelovniku imas nedovoljno

              Voce iz zadnjeg obroka prebaci u dorucak, izbaci mlijeko, posni minimalno 250g, lanene sjemenke 50g ili vise.
              I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
              ----------------------------------------------------------------
              Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

              Comment


              • #8
                Re: plan prehrane za masu(lean mass) za mene ajmo rec pocetnika

                Originally posted by Armani View Post
                6. obrok premalo proteina nikakvo mlijeko nego 200-300gr posnog
                primljeno na znanje

                Comment


                • #9
                  Re: plan prehrane za masu(lean mass) za mene ajmo rec pocetnika

                  Originally posted by Premium.Better View Post
                  Ciljas dobit na kilazi? Digni kalorije, pretezito ugljikohidrate (+200g UH) posto ih u svom jelovniku imas nedovoljno

                  Voce iz zadnjeg obroka prebaci u dorucak, izbaci mlijeko, posni minimalno 250g, lanene sjemenke 50g ili vise.
                  uh cu dic normalno nekad se tu i nade kruh tako da nikad nisam u deficitu ,a zasto mlijeko nije dobro ?

                  Comment

                  Working...
                  X