Announcement

Collapse
No announcement yet.

prevelike upale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: prevelike upale

    Originally posted by Adis View Post
    U 100g posnog imas oko 12g proteina msm.
    Tako da bi unio 65g proteina iz posnog trebao bi ga pojesti pola kile,a nesto ne vjerujem da jedes toliko.
    Ubaci jaja i piletinu svaki dan.
    a zasto mislis da je nemoguce pojesti pola kile sira??? ja uredno svaki dan pojedem toliko...ponekad i vise....
    This is your life and it’s ending one minute at a time

    Comment


    • #17
      Re: prevelike upale

      Originally posted by dominik11 View Post
      a zasto mislis da je nemoguce pojesti pola kile sira??? ja uredno svaki dan pojedem toliko...ponekad i vise....
      Ne mislim da je nemoguce.Ali ne vjerujem da on toliko jede,ali mozda se varam
      Ja licno nema sanse toliko da pojedem

      Comment


      • #18
        Re: prevelike upale

        Originally posted by Adis View Post
        Ne mislim da je nemoguce.Ali ne vjerujem da on toliko jede,ali mozda se varam
        Ja licno nema sanse toliko da pojedem
        pa ja da.....ali ok...nije ovo tema ove teme
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #19
          Re: prevelike upale

          krivo sam napisao,pojedem 500g posong a u njemu je 65g proteina
          prije sam jeo 250g,i 250g sljedeci dan,ali kad ga pustim u frizideru 24 sata,pocne se pretvarat u tekucinu,uzasno smrdi i ima jos gori okus nego dan prije,tako da jedem ili 500 ili nista

          prije nisam ni znao sta je posni sir,a imao sam manje upale
          tako da nije do prehrane uopce,ili je do previse proteina u prehrani,ne znam,zato vas pitam

          Comment


          • #20
            Re: prevelike upale

            Originally posted by Barney Stinson View Post
            krivo sam napisao,pojedem 500g posong a u njemu je 65g proteina
            prije sam jeo 250g,i 250g sljedeci dan,ali kad ga pustim u frizideru 24 sata,pocne se pretvarat u tekucinu,uzasno smrdi i ima jos gori okus nego dan prije,tako da jedem ili 500 ili nista

            prije nisam ni znao sta je posni sir,a imao sam manje upale
            tako da nije do prehrane uopce,ili je do previse proteina u prehrani,ne znam,zato vas pitam
            ma nema teorije da t uneses dovoljno vit iz prehrane jer sam ja par puta bio na testiranju i prvi puta kada nisam nista pio falilo mi je doslovno svega.....tako .....ja sam ti rekao svoje misljenje....sretno dalje
            This is your life and it’s ending one minute at a time

            Comment


            • #21
              Re: prevelike upale

              Originally posted by dominik11 View Post
              ma nema teorije da t uneses dovoljno vit iz prehrane jer sam ja par puta bio na testiranju i prvi puta kada nisam nista pio falilo mi je doslovno svega.....tako .....ja sam ti rekao svoje misljenje....sretno dalje
              ok,hvala na savjetu
              koje tablete(osim multivitamina,kalcija,magnezija i omega 3 koje si vec nabrojio) bi trebao piti ?
              i koliko ?

              Comment


              • #22
                Re: prevelike upale

                Originally posted by Barney Stinson View Post
                ok,hvala na savjetu
                koje tablete(osim multivitamina,kalcija,magnezija i omega 3 koje si vec nabrojio) bi trebao piti ?
                i koliko ?
                a gle ovisi sta sve hoces da ti bude ok....ima tu svega,ali mislim da Extra magnezij,omega 3 sa dualtabs od twinlaba su dobra kombinacija.....makar je meni bilo falilo nekih sitnica,ali zanemarivo.....ja osobno pijem jos vit. b komplex,cink,vit. d i tako....eto su neke stvari koje su mi kao falile
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment


                • #23
                  Re: prevelike upale

                  To s istezanjem nema veze bar u mome slucaju, istegnem se poslije svakog treninga max 10 sec jedna vjezba i napravim 4-5 vjezbi, upale su normalne, a kod tebe jer to što nemas dovljno odmora, osobno poslije treninga popijem 0,5 sirutke, sacekam sat vremena i onda se nazderem da ne mogu disati, kakvi vitamnini, minerali,necu reci da to nije dobro, nego mislim da nije do toga nisi porfic da brojis sve zivo koliko cega unosis, slusaj svoje tijelo, i ako si gladan jedi, ako si zedan pij, ako si umoran odmoris se, nemoj nista forisrat i to je to.

                  Comment

                  Working...
                  X