Announcement

Collapse
No announcement yet.

Siroki bokovi i uski trbuh

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Siroki bokovi i uski trbuh

    Nedavno sam skinuo 25 kg i sad sam na 90 kg sa 195 cm visine još imam malo sala na trbuhu i prsima, pogotovo na prsima koje se tesko skida ali to nije moj problem več ovo na slici.
    11541234_1151793538180930_966987633_n.jpg
    Osim latsa šta bi još trebao viježbat da smanjim tu razliku između bokova i trbuha i prsa.
    Na slici se ni ne skuzi tolko ali bas ove kosti od bokova strse nema na njima sala
    Kad duboko udahnem onda to izgleda kak treba ali nemogu cijelo vrijeme držat dah

  • #2
    Re: Siroki bokovi i uski trbuh

    Što nema niko nikakvih savjeta ?

    Comment


    • #3
      Re: Siroki bokovi i uski trbuh

      Kakav savjet oces? Tako si roden i gotovo, vjezbaj normalno i boli te pena za to..[emoji16]

      Comment


      • #4
        Re: Siroki bokovi i uski trbuh

        pogle borisa diawa pa ce ti bit lakse.... covik igra u najboljoj ligi, kad ga vidis reka bi da ne moze pretrcat 100 m

        Comment


        • #5
          Re: Siroki bokovi i uski trbuh

          Originally posted by lAVEK6 View Post
          Nedavno sam skinuo 25 kg i sad sam na 90 kg sa 195 cm visine još imam malo sala na trbuhu i prsima, pogotovo na prsima koje se tesko skida ali to nije moj problem več ovo na slici.
          [ATTACH=CONFIG]19680[/ATTACH]
          Osim latsa šta bi još trebao viježbat da smanjim tu razliku između bokova i trbuha i prsa.
          Na slici se ni ne skuzi tolko ali bas ove kosti od bokova strse nema na njima sala
          Kad duboko udahnem onda to izgleda kak treba ali nemogu cijelo vrijeme držat dah
          Sve ? Nemaš mišićne mase toliko. Radi Starting strength ili klasicni split i fokusiraj se na lat,ramena i prsa da ti naraste torzo. Naravno to ne znaci da zanemarujes noge ( čučanj je najbolja vježba za topit salo )
          What do you do in between sets to pass the time ?

          LURK AND STARE

          I'd rather wear out than rust out!

          Comment


          • #6
            Re: Siroki bokovi i uski trbuh

            Vježbaj sve, kad ti se rašire malo leđa i dobiješ prsa, ruke i ramena to će biti OK, ali nemoj ni noge zanemarivati.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment

            Working...
            X