Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako ukloniti salo i dodat misice?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ukloniti salo i dodat misice?

    Pozz evo ja sam novi tu i imam pitanje samo kako da uklonim salo sa trbuha koje izgleda ruzno pogotovo kad sjedim :P

    Kada stojim ne primjeti se toliko imam vise ravan stomak pa bi htio nabiti plocice , radio sam trbusnjake ali to bas i ne pomaze u skidanju sala na trbuhu pa ako imate neki dobar savjet sta da radim i sta da jedem dobro bi mi dosao

    Imam 15 god visok 193 i 80 kila.

    Unaprijed hvala. Lp

  • #2
    Re: Kako ukloniti salo i dodat misice?

    ako zelis skinut salo s trbuha, s tvojom visinom i kilazom, dobij makar jos 10 kg.
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #3
      Re: Kako ukloniti salo i dodat misice?

      Prvo što moraš je čitati portal i forum ili uzeti osobnog trenera.
      Drugo je krenuti u teretanu, jer bez utega (vježbe s opterećenjem) nema ni mase ni definicije i pripaziti na prehranu.
      Mišići su jedini koji troše salo, zato moraš nabaciti mišića što više možeš...
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Kako ukloniti salo i dodat misice?

        Originally posted by kelly View Post
        Prvo što moraš je čitati portal i forum ili uzeti osobnog trenera.
        Drugo je krenuti u teretanu, jer bez utega (vježbe s opterećenjem) nema ni mase ni definicije i pripaziti na prehranu.
        Mišići su jedini koji troše salo, zato moraš nabaciti mišića što više možeš...
        Citao sam da je bolje street workout od teretane zato sto dizemo prirodnu tezinu .. To je istina ili?

        Sa prehranom imam dosta problema ne znam sta da ubacim za dorucak sta rucak i vecera..
        Inace ujutro jedem nutellu ili neke salame pastete , poslje rucka uvijek isto jedem nutellu i vecera samo nutellu pa bi to htio promjeniti pa ako mi mozete dati savjet sta bi bilo dobro ujutro za dorucak pa rucak i vecera.

        Comment

        Working...
        X