Announcement

Collapse
No announcement yet.

konstantan umor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • konstantan umor

    pozdrav svima. ovo je moj problem radim na bausteli 10 sati dnevno provodim low carb dijetu do 40 gr uh dnevno tjedno 2 cardia i 3 4 teretana+ trening snage bar 1 tjednostvar je u tome da sam zadnja 3 mjeseca izgubio 7 -8 kila i konstanto sam umoran na poslu nemam snage sav sam ukocen i krut malaksav na poslzbolezljiv problem. sa probavom itd.dali da prekinem s dijetom jesam li pretreniran

  • #2
    Već si tri mjeseca na dijeti a imaš puno aktivnosti. Jesi li opće radio punjenja? Prekini sa time i počni jesti normalno dok se ne budeš osjećao normalno.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      ne kelly nisam radio punjenje akoo povecam uh to je 70-80gr max

      Comment


      • #4
        Slazem se sa Kelly-em.Koliko si u deficitu sa Kcal?
        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

        Comment


        • #5
          Previše aktivnosti na vjerovatno premalo hrane. Tako se ne radi dijeta. Poslušaj Kelly-a i pomalo to vraćaj u normalu, ne znači sad da odmah kreneš jesti ko manijak. Znači, malo povecaj ishranu i malo smanji treninge dok ne nadođeš.
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • #6
            Kakav problem s probavom imas?
            Ja sam mislio da imam problem kad sam bio na low carb,a zapravo je stvar to da meso,jaja(proteinska hrana koju sam jel)imaju malo ostataka pa nemas kaj srat.

            Comment


            • #7
              Predugo si na low carbu. To sigurno.
              Bez punjenja jos gore..to ne ide duze od mj dana ni pod razno! I to samo na kraju.
              Vrati se u normalu 10ak dana.
              Znaci kao sto su ti rekli, ne prezderavanja nego jedi clean 10ak dana i povecaj uh kao da radis odrzavanje tezine, ako dobijes 2kg ne brini to je jer si se napunio uh i navukao doslovno vode, posto se kad ima klikogena u misice navuce i voda.
              Nakon toga kreni s low carbom i drza ga prva dva tj na 5dana i dan punjenja
              Pa produzi praznjenje za jedan dan..tako da punjenje bude svaki sedmi.
              Zaletio si se previse..low carb je zeznuta stvar, do ljeta ima vremena.. Polako samo.
              Normalno da si krut, misici su ti suhi.
              Koncentracija to ne moze bit na nivou. 90dana na 40g uh je previse pritiska i na tijelo i na psihu. Vjeruj mi..4 god sad nisam trenirao prije nego sam se vratio u trening i takodjer sam na low carbu jer mi osobno najvise pase(poceo radit i to, klasika) ali sam kada sam bio bas debeo bio na low carbu 6 mj i znam da je grozno, stao sam nakon 3mj pred zid i nije islo nigdje vise a o emotivnom stanju da ne govorim..i tad sam uzeo pauzu par dana..vjeruj mi moras to napraviti inace ces unistiti sam sebe

              Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

              Comment

              Working...
              X