Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pretreniranost? nemogu dobiti upalu misica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pretreniranost? nemogu dobiti upalu misica

    Pozz ljudi, krenio ja u teretanu prije 2 tjedna... Bio sam 6 puta, prijatelji mi pokazali kako se rade vjezbe, jos sam sam na netu proucio neke vjezbe...radim ispravno, ali ne mogu dobiti upalu misica, znaci nista me ne boli...a u teretani se ubijem..radim na masi budem 1 h i nista... jel mi mozete pomoci?

  • #2
    Poz.

    Sama upala misica nije nikakvo mjerilo napredka,
    bez obzira sto mi svi uvijek nekako tezimo toj upali, i ako je nema, onda imamo osjecaj kao da nismo napravili nista.

    Ono sto je kljucno je ovaj dio "u teretani se ubijem", sto to znaci?
    Osjecas li svaki misic koji radis? Uspijes li pogodit_prokrvit_upumpat odredenu misicnu partiju?
    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #3
      Na drugo pitanje ni sam neznam odgovor, biceps i triceps osjecam....ali prsa i leđa ne bi rekao da ih osjecam...jel pravilno disanje ima utjecaja na upalu? ili brzina spustanja i dizanja utega?....Prije 2 mjeseca sam isao u klubsku teretanu i dva tjedna sam svaki drugi dan radio samo prsa,triceps i biceps .... pa zato mislim da sam si samo prsa unazadio ili "pretrenirao" .

      Comment


      • #4
        ne mozes se pretrenirat za dva tjedna zasigurno.

        pa dakako da utice, ako ne osjecas misic koji bi trebao radit, ocito podizes sa svim mogucim sinergistima, odnosno misicima pokraj toga, vise nego tim samim kojim bi trebao.
        Upalu ces najlakse dobit sa negativnim dijelom ponavljanja duzi period.
        Znaci tipa podizes uteg 1-2sekunde, sekunda zadrske nakraju pokreta ili bez zadrske, i onda natrag 3-4sekunde kontrolirano.
        Online Transformacijski Specijalist:
        Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
        Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
        Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
        Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
        ->
        http://www.fgfitness.uk
        GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

        Comment


        • #5
          kad radim vjezbe za leđa, leđa ne osjetim, vise osjetim biceps... a probao sam radit sa negativnim dijelom ponavljanja i opet nista od upale...

          Comment


          • #6
            pokusaj koristit gurtne i zamisljaj podlaktice samo kao dvije kuke s kojima ces povuc teret. prema dolje ili prema natrag iz ramena/ledja/lopatica...
            Online Transformacijski Specijalist:
            Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
            Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
            Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
            Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
            ->
            http://www.fgfitness.uk
            GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

            Comment

            Working...
            X