Announcement

Collapse
No announcement yet.

Početak novog života!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Početak novog života!

    Pozdrav svima

    Prije nego što nastavite citati shvatite me ozbiljno te u najboljim namjerama jer previše pišem gluposti, a da to ni ne znam

    Ovako zovem se Dominik dolazim iz Slav.Broda(iako bi to trebalo u predstavljanje), te imam 16 godina.

    Trenutno sam na nekakvoj linij svog zivota,dobio sam toliko veliku motivaciju da napravim nešto sa svojim tijelom te da se skroz upustim u te vode bb.Iako dosad nemam nikakvog iskustva u BB niti u bilo cem vezano za to,može se za mene reći da nemam pojma,ali bi volio saznati.Da sada ne citate cjeli roman.Spreman sam 24/7 trenirati jesti odmarati,trcati,što vec treba.Imam previse vremena trenutno, a iskorištavam ga na glupost.Visok sam 175 imam oko 80kg,te imam sala oko struka,ili da kazem svuda,nisam bas debel al' nisam baš ni mršav .Moje je pitanje,kako da pocnem trenirati,šta da vježbam,šta da kupim od suplemenata,šta da jedem,šta su ugljikohidrati i sve to ostalo? Mislim da ce te me skužit,znaci spreman sam u potpunosti promjenit svoj život,ali problem je ne znam od kud da krenem.Imam kod kuce nešto kao npr. bučice,benc sipku,utege,i par ostalih gluposti,nisam mislio odmah krenuti u teretanu,bar dok ne skinem trbuh,ali ako treba krenut cu i tamo.Znaci spreman sam na sve moguce promjene,na kupnju bilo cega,samo ne znam od kud da kremen i kako da krenem, te bi vas zamolio za Vašu pomoć. Hvala lijepo,nadam se iskrenim,i pomagajucim odgovorima

  • #2
    Sva ta pitanja mozes naci na forumu i kako budes trenirao tako ces da sam istrazujes sta ti pase.

    Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      ¸¸ ¸¸
      Last edited by sinko; 23-06-23, 11:28.

      Comment


      • #4
        Pozdrav Dominik i dobrodošao.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment

        Working...
        X