Announcement

Collapse
No announcement yet.

Usporenost cudan osjecaj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Usporenost cudan osjecaj

    Pozdrav evo rijesio sam neke medicinske probleme i nastavio sa treningom radio sam po dosta programa i sada radim snagu i velicinu s kojom bi trebala doci i masa radim deadlift cucnjeve vojnicki bench i pull ups svaki trening po 2 vjezbe .problem je u tome da nakon deadliftova ili cucnjeva sutra se cudno osjecam uspavano usporeno nisam u stanju doslovno trcati sto zbog toga sto radi bolova u svim misicima.kakva au vasa misljenja jeli moguce da je to od opterecenja za cns ili nesto drugo sto ne osjecam kada radim ramena npr

  • #2
    Normalno je to, ja nakon mrtvog ili cucnja iduci dan obavezno nista ne treniram. Treba odmora nakon tih vjezbi, brutalno su korisne ali te i brutalno uniste ...
    Mislim da bi trebao razdvojit to na vise dana.
    Npr. pon-cucanj, sri-bench, pet-mrtvo i na to dodajes dalje neke vjezbe.
    Inace u powerlifting programima se bas ne rade sva dizanja u istom ciklusu, npr. imas period od 6 tjedana gdje radis samo cucanj bez mrtvog, pa poslje suprotno, jer jednostavno je pretesko da bi se napredovalo odjednom u obadvojem.

    Comment


    • #3
      Tako sam i mislio uvest cu neke kombinacije mislis da ovaj progrqm predstavlja napor za cns sta mislis jeli ucinkovit kako za misicnu masu
      Last edited by marince; 18-07-16, 17:39.

      Comment


      • #4
        Koliko imas razmaka izmedju 2 treninga,koliki ti je volumen da li radis do otkaza ili ne?

        Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

        Comment


        • #5
          Trening 4 puta tjedno razmak 24 i 48 sati pon i sri i sub i ned.trening izgleda otprilike ovako
          1 vjezba deadlift 8x5
          2 vjezba bench 8x6
          2 trening
          1 vjezba cucanj 8x5
          2 vjezba military press 8x5
          cucanj naravno radim do kraja znaci svqki trening radim cucnjeve dl ili bench i 2 dodatne vjezbe kombiniram
          Last edited by marince; 18-07-16, 20:42.

          Comment


          • #6
            ¸¸ ¸¸
            Last edited by sinko; 23-06-23, 11:28.

            Comment

            Working...
            X