Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ponovno iz pocetka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ponovno iz pocetka

    Pozdrav bio sam vrlo aktivan clan foruma i naravno vjezbac hardcore dok nisam deadliftom satro kraljeznicu losom formom i zaradio diskusherniju na, 2 nivoa i van treninga sam pola godine stao na 84 kg sada imam 68 na 186 cm znacio izgubio 16 kg prehrana je bila cista 0 dnevno 20 gr proteina jer sam psihicki bio potonuo od komentara da je kraj s teretanomi da se hernija nemoze izlijecit .Odradio fizikalnu i pridrzavao se pravila leda su sada puno bolje ali sam vidno opao i snagom i volumenom.Doktor fizijatar rekao teretana moze al bez cucnja deadlifta i vojnickog ukratko bez velike 3 radi kompresije kraljeznice znaci mogu sklekovi bench sve vjezbe na vratilu plankovi propadanja itd. Danas sam prvi put pokusao vjezbati poslije pola god i cisti sok stao sam na 15 zgibova i 15 propadanja danas krenem raditi i uradim 3 zgiba i 4 propadanja ostao sam paf kliko sam opao.Zanima me vase misljenje u vezi ovih vjezbi i ovakvog nacina treniranja ima li uopste smisla trenirati ovako i drzati visokoproteinsku dijetu s ovim nacinom treninga ili da odma odustanem dok je vrijeme unaprijed hvala

  • #2
    Mislim da bi taj gubitak snage mogao shvatiti kao challenge i opet se dignut na staru snagu,barem bi ja tako shvatio to.U vjezbe se nebih mjesao zato sta nisam strucan za vjezbe kod povrede pa bi se ja zato obratio nekim strucnim trenerima i fizioterapeutima.

    Comment


    • #3
      A sta mislis moze li se postici i ikakav rezultat uz ove vjezbe i dobru prehranu

      Comment


      • #4
        Pa ti sada zapravo sa fizickog polozaja pocinjes ispocetka te koliko sam shvatio dugo nisi trenirao i pao si na kilazi pa bi uz pravilnu prehranu kakvu si vec koristio i treninga tijelo dobilo rezultate zato sto pocinjes ispocetka i tijelo ce dati svoj odgovor na bilo koju tjelovjezbu.Po vjezbama koje si naveo da smijes izvodit to su sastavne vjezbe street workouta za kojeg i ti vjerojatno znas da mozes dobit rezultate.Nebih dulje ulazio u temu street workouta zbog toga što ga osobno ne volim a i ne prakticiram street workouta sam kao takav.Nadam se da si me razumio i da sam ti pomogao,sretno

        Comment


        • #5
          Hvala nadam se nekom muscle memoryu

          Comment


          • #6
            Uvijek se može postići rezultat. Kreni polakše sa umjerenim težinama, desetak ponavljanja po seriji. Nemoj vježbati ego sa velikim težinama nego obrati pažnju na pravilnu tehniku.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Naravno da ima smisla trenirat, nisi jedini koji trenira s hernijom, puno vjezbaca ima slicne probleme i trenira oko ozljede. Benc, zgibovi, propadanja su odlicne vjezbe i s njima mozes puno postic.
              Kaj se tice cucnja mislim da nebi trebal skroz prestat s njim, probaj prvo 2-3 tjedna bez dodatne tezine i osluskuj tjelo.

              Comment


              • #8
                Da bolje ista nego nista leđa ce izdrzat ali dali ce psiha i strah od ponovne ozljede ipak je proslo godinu dana od nje i pola bez treninga ima neki oajecaj kao da je tijeli popustilo inace sutra cu probati deadlift samo sa sipkom to je minimalno opterecenje pa cu viditi kako reagiram

                Comment

                Working...
                X