Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako ublažiti upale mišića: toliko me noge boljele da nisam mogao spavati?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ublažiti upale mišića: toliko me noge boljele da nisam mogao spavati?

    Ko i svi u teretani imam upale Kako ih ublažit jer su me noćaš toliko noge boljele da nisam mogao spavati (od one vježbe di se noge šire pa skupljaju xD ) Ima li ičega osim tople kupke i masaže šta ja znam što su još rekli..

  • #2
    Re: Kako ublažiti upale mišića?

    istezanje

    Comment


    • #3
      Re: Kako ublažiti upale mišića?

      izeži mišić nakon treninga, i sredi prehranu..

      Comment


      • #4
        Re: Kako ublažiti upale mišića?

        masaza misica koje si vjezbao uvelike pomaze pri smanjenju upala...

        Comment


        • #5
          Re: Kako ublažiti upale mišića?

          prehrana mi je sređena.. ali opet je upala

          Comment


          • #6
            Re: Kako ublažiti upale mišića?

            pa jel ti znas citat? kakva bozja prehrana? ISTEZANJE

            Comment


            • #7
              Re: Kako ublažiti upale mišića?

              Originally posted by FEARiTseLF
              pa jel ti znas citat? kakva bozja prehrana? ISTEZANJE
              znam pisalo je i za prehtanu.. ima neki video di se mogu istezati i prsa i sve mišićne skupine?

              Comment


              • #8
                Re: Kako ublažiti upale mišića?

                sigurno ima, neka ti ne bude lijeno potraziti... a prsa istezes ili tako sto se jednom rukom uhvatis za nesto (stok od vrata) pa rotiras tijelo u kontra stranu ili spojis obje ruke iza ledja s dlanovima prema van a prsa isprsis...

                Comment


                • #9
                  Re: Kako ublažiti upale mišića?

                  Popi si magnezij poslije treninga i obavezno se dobro istegni.

                  VENI VIDI VICI

                  Comment


                  • #10
                    Re: Kako ublažiti upale mišića?

                    stavljaj led na određeno mjesto (upalu)

                    Comment


                    • #11
                      Re: Kako ublažiti upale mišića?

                      Ako ti je bas jebacka upala popij neku tableticu protiv bolova :P al sta se tice trajnog rješenja,nakon treninga 10 grama glutamina,prije spavanja 10grama,bcaa prije i posli treninga,istezanja najbolje napravi sat sat ipo nakon treninga,i to detaljno odradi za misicne grupe koje si taj dan vjezba...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Kako ublažiti upale mišića: toliko me noge boljele da nisam mogao spavati?


                        imaš 2 opcije kao što kaže gospođa, ali ja bi ti preporučio andol, provjereno pomaže.
                        Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                        Comment


                        • #13
                          Re: Kako ublažiti upale mišića: toliko me noge boljele da nisam mogao spavati?

                          Sve šta su ti već rekli,samo drugi put se dobro zagrij prije treniga pa nece bit problema
                          Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Kako ublažiti upale mišića: toliko me noge boljele da nisam mogao spavati?

                            Originally posted by body123 View Post
                            Sve šta su ti već rekli,samo drugi put se dobro zagrij prije treniga pa nece bit problema
                            Dobro zagrijavanje sprečava ozljedu, ali ako imaš dobar trening, ne bude te baš spasilo od upale!
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Kako ublažiti upale mišića: toliko me noge boljele da nisam mogao spavati?

                              Originally posted by PatrickStar View Post
                              Dobro zagrijavanje sprečava ozljedu, ali ako imaš dobar trening, ne bude te baš spasilo od upale!
                              tako je. upale su neizbježne kod jebackih treninga. Spoji sad savjete od svih nas znači: istezanje poslje treninga, masaža i topla kupka, i andol. Nemoj mislit da je ovo s andolom zahebancija jer fakat ublažava upale.
                              Awakard moment kad se toliko nabildaš da se moraš na kiši kupat jer nestaneš u tuš kabinu

                              Comment

                              Working...
                              X