Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hormon rasta: hteo bih da budem minimum 180 cm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

    jel ja više moran šta reć .. skull van je sve reka..

    taj mali miš pored ronalda je kepec obični.. čovik je u 106 utakmica zabia 104 gola za real.. dosta priče više.. 12 hattrickova u 2 sezone priko 40 prošle sezone.. i u unitedu priko 45 je zabia onu svou zlatnu sezonu kad je ima..

    njih 2 se nemogu uspoređivat.. ronaldo je bolji u svakom pogledu.. kompletniji je.
    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

    Comment


    • #32
      Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

      Originally posted by skullHeaD View Post
      Prvo, fizičke, snaga, brzina, skok, drugo, šut, svi gorenavedeni igrači šutiraju sa OBE noge, tri, svi su bolji dribler, prvenstveno zato što mesi ne dribla, jbga prekratke mu noge.
      Četvrto, sve uspehe koje je postigao je prvo tim a on finiširao, ovima gore nije potreban tim da daju golove ili asistiraju, zato što su dovoljno sposobni, njima ne trebaju dupli pasovi i inijesta i cavi, ovima gore treba jedna milisekunda da reše ceo meč, a ne 90 minuta davljenja lopte i 500 pasova u odbrani! Plus Zidan je jedini čovek koji je ikada u istoriji profesionalnog fudbala koji je mogao da iskontroliše putanju špicvoleja, a to je najteže što postoji u fudbalu.
      fizička snaga? jesi ti ikad gledao njih dvojicu? ronaldo je pola svake utakmice na podu, a messija ne možeš srušiti ni traktorom...
      brzina? jesi ti kad ikoga vidio da je susigao messija??
      dribler? messi svaku tekmu prolazi pokraj supernika kao da ih nema, ronaldo jedino zna skakati oko lopte, ako je to dribling... to nije ni dobar freestyle
      pogledaj sto je dribling i brzina = http://www.youtube.com/watch?v=2NJT-QqDmHo

      ali da to i je istina, da je ronaldo u svemu bolji, da je brzi, ljepsi, jaci, ima obje noge itd.
      kako messi onda stalno vise zabija, kako messi stalno vise asistira, kako messi stalno vise osvaja?
      svi znaju da messi ima samo jednu nogu, lijevu, a on svejedno zabija 50 golova po sezoni
      zato je messi najbolji - jer nema pomoći protiv messija!

      i daj nemoj pisati gluposti da ronaldo (jedan i drugi) i zidane ne trebaju momcad
      zidane i ronaldo su igrali u jednoj od 3 najjace momcadi reala svih vremena, u glacticosima, i sad ti pises ovakve gluposti
      debeli ronaldo je igrao u jednoj od najjačih repki brazila ikad,
      a zidane je igrao u najjačoj repki francuske ikad
      i ti onda pises da im ne trabaju momcadi?

      pa messi je sa 24 godine zabio vise golova i od ronalda i od zidanea

      a znas li ti tko je prosle sezone imao najvise asistencija u europi? ozil
      toliko o tome da ronaldo igra sam...

      messi je sa 24 godine, zabio vise od svih njih, asistirao je vise od svih njih, osvojio je vise od svih njih (individualnih i momcadskih nagrada), a i glavni je igrač u najboljoj momčadi svih vremena

      i sve to sa 24 godine!

      Comment


      • #33
        Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

        Originally posted by FcB View Post
        fizička snaga? jesi ti ikad gledao njih dvojicu? ronaldo je pola svake utakmice na podu, a messija ne možeš srušiti ni traktorom...
        brzina? jesi ti kad ikoga vidio da je susigao messija??
        dribler? messi svaku tekmu prolazi pokraj supernika kao da ih nema, ronaldo jedino zna skakati oko lopte, ako je to dribling... to nije ni dobar freestyle
        pogledaj sto je dribling i brzina = http://www.youtube.com/watch?v=2NJT-QqDmHo


        ali da to i je istina, da je ronaldo u svemu bolji, da je brzi, ljepsi, jaci, ima obje noge itd.
        kako messi onda stalno vise zabija, kako messi stalno vise asistira, kako messi stalno vise osvaja?
        svi znaju da messi ima samo jednu nogu, lijevu, a on svejedno zabija 50 golova po sezoni
        zato je messi najbolji - jer nema pomoći protiv messija!

        i daj nemoj pisati gluposti da ronaldo (jedan i drugi) i zidane ne trebaju momcad
        zidane i ronaldo su igrali u jednoj od 3 najjace momcadi reala svih vremena, u glacticosima, i sad ti pises ovakve gluposti
        debeli ronaldo je igrao u jednoj od najjačih repki brazila ikad,
        a zidane je igrao u najjačoj repki francuske ikad
        i ti onda pises da im ne trabaju momcadi?

        pa messi je sa 24 godine zabio vise golova i od ronalda i od zidanea

        a znas li ti tko je prosle sezone imao najvise asistencija u europi? ozil
        toliko o tome da ronaldo igra sam...

        messi je sa 24 godine, zabio vise od svih njih, asistirao je vise od svih njih, osvojio je vise od svih njih (individualnih i momcadskih nagrada), a i glavni je igrač u najboljoj momčadi svih vremena

        i sve to sa 24 godine!
        Ovo je sve istina i slazem se s tobom, mislim da vi tu pisete nebuloze samo zato jer simpatizirate odredene igrace, a to je po meni najveca glupost koju netko moze raditi kada se raspravlja o tome tko je "bolji". Ja isto govorim iz statistika, a ne iz osjecaja tko se meni vise svida.

        Ronaldo je sa 24 godine igrao u Interu i nije uopce bio u prvom planu, u 5 godina je odigrao svega 68 utakmica i zabio oko 49 golova.
        Zidane je prešao iz Bordeauxa u Juventus i tek tada je došao na "velike staze".

        I da sada ne nabrajam ostale "legende". Messi ih je sa 24 godine sve prestigao i to daleko, daleko..
        "Your body is your biggest artwork."

        DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
        DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
        BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

        SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

        https://www.facebook.com/MBbodybuilding

        Comment


        • #34
          Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

          očita simpatizacija barcelone i skakavca.. uostalon nick tie fcb.. obvious shit is obvious

          nemogu dalje raspravljat onda
          Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

          R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
          <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

          Comment


          • #35
            Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

            Citiraću Hamonda!
            Look people Ray Charles n Steve Wonder talkin bout colours ona a Picassos painting.
            DR. Lonnie Lowery

            Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

            Comment


            • #36
              Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

              Originally posted by juka View Post
              očita simpatizacija barcelone i skakavca.. uostalon nick tie fcb.. obvious shit is obvious

              nemogu dalje raspravljat onda
              ne možeš ti raspravljati jer nemaš argumenata,
              kakve veze ima sipatizacija? činjenice su činjenice, u svakom slučaju

              Comment


              • #37
                Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

                ne nego nema smisla kad navijaš za barcu .. jer ćeš uvik srat svoe da ja sad neznan šta kažen..

                inače.. cool story bro =))
                Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                Comment


                • #38
                  Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

                  Otišli ste s teme... Mislim kada ovo pišem da me svi podržavaju okani se čorava posla. Jedi, treniraj,spavaj...

                  VENI VIDI VICI

                  Comment


                  • #39
                    Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

                    @ Juka - onda sam krivo informiran , procitao sam negdje da je koristio i da nije mu nista pomoglo ..
                    @ Arronax - imaš pravo

                    Comment


                    • #40
                      Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

                      Originally posted by riss View Post
                      oni koji imaju potrebu za hormonom rasta oni ga dobiju i besplatno... al dečko, ti si normalne visine za dob... sad sam provjerio na krivuljama, nalaziš se na pedesetoj krivulji što znači sredina (50% tvojih vršnjaka je niže od tebe) tako da se nemaš šta žalit... i naravno, rast ćeš još... a ovo jadikovanje je tipično za dob, trebaš poradit na samopoštovanju, to je teško al se svakako moraš trudit...
                      Ako se nevaram, ti si doktor, pa da te pitam.
                      To si gledao na onim centilnim krivuljama? Ovdje je do 18. god:
                      Krivulja_djecaci.jpg
                      Ugl, mislim da sam sa oko 12god bio na nekih 85% pa cak i 90%, a sada sam sa 16 taman negdje na 50%. Je li to zabrinjavajuce ili?
                      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                      Napreduje se... Avatar^^

                      Comment


                      • #41
                        Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

                        utječe Glutamin na rast???
                        piše da potiče hormon rasta???
                        ja nebi više rastao a pijem ga pa me strah...molim odgovro??? hvala

                        Comment


                        • #42
                          Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

                          Originally posted by Armani View Post
                          utječe Glutamin na rast???
                          piše da potiče hormon rasta???
                          ja nebi više rastao a pijem ga pa me strah...molim odgovro??? hvala
                          da pise da cak samo 2 gr glutamina potjece 420 % lucenja hormona rasta, trebao bi se zabrinut onda , jer samo baci pogled na ove Mr.Olympia-s , a ako ti nijee u cilju takav izgled onda nemoj uzimat, mnogo se raste od glutamina
                          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                          Comment


                          • #43
                            Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

                            -.- neozbiljni ste xD

                            Comment


                            • #44
                              Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

                              Originally posted by Armani View Post
                              -.- neozbiljni ste xD
                              jbt pa koliko si ti visok da ti "nebi vise"?
                              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                              Napreduje se... Avatar^^

                              Comment


                              • #45
                                Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

                                Originally posted by Aronnax View Post
                                Ako se nevaram, ti si doktor, pa da te pitam.
                                To si gledao na onim centilnim krivuljama? Ovdje je do 18. god:
                                [ATTACH=CONFIG]11159[/ATTACH]
                                Ugl, mislim da sam sa oko 12god bio na nekih 85% pa cak i 90%, a sada sam sa 16 taman negdje na 50%. Je li to zabrinjavajuce ili?
                                imam kod sebe malo preciznije krivulje, al ni ova nije loša... uglavnom nije zabrinjavajuće, bilo bi zabrinjavajuće kad bi bio ispod pete centilne za dob... kako kod djece pubertet nasutpa unutar nekog vremenskog raspona tako i zamah rasta varira unutar nekog vremenskog raspona pa se dogodi da ne slijediš stalno istu centilnu krivulju jel je ona neki prosjek... al kad se gleda dali neko ima smanjen rast mora se uzet u obzir i visina roditelja, te kad je kod njih nastupio pubertet i još dodatnih tjelesnih mjera (veličine prsnog koša, duljina udova, veličina glave...) i onda se to stavi u formulu i izračuna kolika se visina očekiva... u obradu idu samo oni koii značajnije odstupaju od predviđene visine za dob... i kod njih se još gleda koštana zrelost pomoću RTG-a zapešća te laboratorijski hormoni.. i kad se dijagnosticira problem onda se dobije nadomjesna terapija pa ako treba i hormon rasta i te troškove snosi HZZO...
                                ali ako je neko na pedesetoj centili, taj se nema na šta žalit
                                Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                                Comment

                                Working...
                                X