Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hormon rasta: hteo bih da budem minimum 180 cm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

    @ builty mesii je narasta 8-11 cm i da nie toga nebi ima potrebnu minimalnu visinu da može igrat profi nogomet.. dakle pomoglo je
    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

    Comment


    • #17
      Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

      @ builty, poanta gha i je da se uzima za vrijeme adolescencije jer kad se kosti okostaju do kraja, sa 23 god, nece ti pomoc za rast u visinu nego sirinu
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #18
        Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

        Originally posted by Sone View Post
        Ja nezelim da porastem visi zbog devojaka nego zbog samog sebe lako je vama da pricate da kuliram kada su likovi svi u mojoj skoli 185/190 a tek kako se osecam kada je 97 godiste iste visine kao ja nista mi nevredi to sto imam bolje telo od vecine njih kada nemam visinu u ostalom ja sam navikao da gubim nisam uspeo u mnogim stvarima tako da ovo mi nije nista novo barem sam pokusao..necu vise kenjati zahvalan sam vam svima na vasim komentarima pozdrav.
        Budi sretan što vidiš, hodaš, imaš dvije ruke, jer mnogi se rode i bez toga. Imaš 16 godina, tek si zakoračio u život. Uči, treniraj, napravi nešto od sebe.
        Da navikao je da gubi... svašta!
        Željezo mi je u krvi!

        Comment


        • #19
          Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

          Originally posted by mužjak View Post
          Budi sretan što vidiš, hodaš, imaš dvije ruke, jer mnogi se rode i bez toga. Imaš 16 godina, tek si zakoračio u život. Uči, treniraj, napravi nešto od sebe.
          Da navikao je da gubi... svašta!
          "Bio sam tužan što ne mogu dobiti nove cipele dok nisam vidio čovjeka bez nogu."
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #20
            Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

            Originally posted by MarkoPolo View Post
            100 doza u Švicarskoj košta 15000 franaka.. tako da nisam puno fulao.

            "And then there is the high cost for growth hormone ($10,000 to $25,000 a year) and the need for frequent injections (six shots a week) "
            meni je ovaj hormon zapeo za oko!
            ta doza u švici jel moraš imati recept za to il moš naručit za isporuku...? kad uđemo u eu naručivanje neče biti problem nema granične kontrole!

            Comment


            • #21
              Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

              ****** svi bi se pikali GH-om

              Comment


              • #22
                Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

                oni koji imaju potrebu za hormonom rasta oni ga dobiju i besplatno... al dečko, ti si normalne visine za dob... sad sam provjerio na krivuljama, nalaziš se na pedesetoj krivulji što znači sredina (50% tvojih vršnjaka je niže od tebe) tako da se nemaš šta žalit... i naravno, rast ćeš još... a ovo jadikovanje je tipično za dob, trebaš poradit na samopoštovanju, to je teško al se svakako moraš trudit...
                Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                Comment


                • #23
                  Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

                  Originally posted by MarkoPolo View Post

                  PRAVI hormon rasta je jako skup i skoro pa je nemoguće doći do njega. Ako pronađeš neku vezu u svojoj okolini imaš *****e sreće, ali hormon rasta je već velika stvar.
                  tocno to...ako ga i nabavis ovdje,to ce bit nesto rusko iz mrtvaca.
                  ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                  Comment


                  • #24
                    Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

                    Lima polako ja sam isto sa 16 godina bio visok cca 170 a sa 18 godina sam imao 183 i ne trkeljaj s tim hormonima, danas sutra kada ti se tijelo razvije kemijaj se sa svim mogućim ali sada možeš samo da si sjeb.. i kasnije normalno isto možeš da se sjeb.., pusti da ti tijelo radi svoje.

                    VENI VIDI VICI

                    Comment


                    • #25
                      Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

                      Messi je visok 169cm, pa je najbolji na svijetu
                      a vjerojatno i najbolji svih vremena

                      Comment


                      • #26
                        Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

                        Originally posted by FcB View Post
                        Messi je visok 169cm, pa je najbolji na svijetu
                        a vjerojatno i najbolji svih vremena
                        iza 2 ronalda, ronaldinha, zidana i još par njih..

                        koi messi sine..
                        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                        Comment


                        • #27
                          Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

                          Originally posted by juka View Post
                          iza 2 ronalda, ronaldinha, zidana i još par njih..

                          koi messi sine..
                          Onaj Messi koji je sa samo 23 godine zabio više od 200 golova za Barcelonu. Ne simpatiziram nikoga, ali da, biti će najbolji i daleko je ispred C. Ronaldo, a i Ronalda je stigao.
                          "Your body is your biggest artwork."

                          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                          Comment


                          • #28
                            Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

                            daj ne pricaj gluposti...
                            po cemu su bolji od njega?
                            aj bas me zanima....

                            Comment


                            • #29
                              Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

                              Originally posted by FcB View Post
                              Messi je visok 169cm, pa je najbolji na svijetu
                              a vjerojatno i najbolji svih vremena
                              vidis sta pravi HGH radi...
                              ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                              Comment


                              • #30
                                Re: Pitanje u vezi Hormona Rasta

                                Prvo, fizičke, snaga, brzina, skok, drugo, šut, svi gorenavedeni igrači šutiraju sa OBE noge, tri, svi su bolji dribler, prvenstveno zato što mesi ne dribla, jbga prekratke mu noge.
                                Četvrto, sve uspehe koje je postigao je prvo tim a on finiširao, ovima gore nije potreban tim da daju golove ili asistiraju, zato što su dovoljno sposobni, njima ne trebaju dupli pasovi i inijesta i cavi, ovima gore treba jedna milisekunda da reše ceo meč, a ne 90 minuta davljenja lopte i 500 pasova u odbrani! Plus Zidan je jedini čovek koji je ikada u istoriji profesionalnog fudbala koji je mogao da iskontroliše putanju špicvoleja, a to je najteže što postoji u fudbalu.

                                izvinte za off
                                DR. Lonnie Lowery

                                Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                                Comment

                                Working...
                                X