Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u donjem lijevom dijelu leđa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u donjem lijevom dijelu leđa

    ovako prije nekih tjedan dana sam primjetio laganu bol u donjem lijevom dijelu ledja,čini mi se da bi mogao biti disk ali nisam siguran.Bol ne osjećam tijekom dana niti mi smeta imalo,jedino pri rijetkim pokretima čim baš pogodim to mjesto me zna zaboliti na kratko...Posebno sam otkio da bol osjećam stalno kad spavam potrbuške sa glavom okrenutom prema lijevo i kada onda lijevu nogu podignem malo prema naprijed,tada valjda pogodim uprovo taj dio kralježnice.....Eto što detaljnije sam probao objasniti,pa ako netko zna šta mi je raditi i je li to opasno,hvala na čitanju podužeg teksta

  • #2
    Re: dol u donjem,lijevom dijelu leđa

    uh, ja sam imao tako nesto ali nisam na vrijeme sanirao.

    Hitno lijecniku, na snimanje
    Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

    Comment


    • #3
      Re: dol u donjem,lijevom dijelu leđa

      bio kod svoga liječnika opće prakse i rekao mu za problem.Pregledao me i rekao da nije ništa,samo malo živac nategnut da mogu normalno nastavit sa vježbanjem,hvala Bogu.hvala ajacoub

      Comment


      • #4
        Re: Bol u donjem lijevom dijelu leđa

        ajd fino. Onda mozes i samim vjezbanjem sanirati. Probaj jedno vrijeme raditi s mašinama ledja, i ne pretjeruj s opterecenjima, a onda poslije vidi, pa malo po malo opet barbele&dambele. Mogao bi doduse barbe&dambe laksih tezina, ali kako sam i sam podlegao ozljedi i istegnucima u ledjima, pomoglo mi je raditi na kriticnim dijelovima mašinama a onda i lagano dambe&barbe, zato i sugeriram.

        Evo i dan danas buduci imam kronicno ostecenje diskova radim laganijim tezinama vjezbe za ledja koristeci barbe&dambe, sve dok ne osjetim da mogu ici i na vise tezine, no treba biti pazljiv. I obavezno koristim pojas.
        Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

        Comment


        • #5
          Re: Bol u donjem lijevom dijelu leđa

          ja vježbam kod kuće,tamo da nemam prevelikog izbora sprava,tako da ću se morati snaći sa ovim što imam...ali hvala puno na savjetima....daj mi reci samo još jednu stvar ako možeš...trebam li nositi obuću neku kad vježbam i može li to šta utjecati ? inače vježbam u sobi bos.

          Comment


          • #6
            Re: Bol u donjem lijevom dijelu leđa

            Mislim da nije dobro vježbati bos.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Bol u donjem lijevom dijelu leđa

              Originally posted by kelly View Post
              Mislim da nije dobro vježbati bos.
              Zašto to misliš? Nisam takvog mišljenja.

              Svejedno je trenirao ja u čarapama ili tenisicama(inače imam indoor tenisice za mali nogomet).Nevolim povišene tenisice u teretani koristiti pogotovo kad je sw i dl u pitanju

              Comment


              • #8
                Re: Bol u donjem lijevom dijelu leđa

                Nisam nikada radio čučanj bos, ipak je tu obuća da zaštiti stopalo, a npr: bicepse naravno da možeš bos raditi.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: Bol u donjem lijevom dijelu leđa

                  Originally posted by bilder18 View Post
                  Zašto to misliš? Nisam takvog mišljenja.

                  Svejedno je trenirao ja u čarapama ili tenisicama(inače imam indoor tenisice za mali nogomet).Nevolim povišene tenisice u teretani koristiti pogotovo kad je sw i dl u pitanju
                  Ti si prvi kojeg bi vidio da trenira bos

                  Comment


                  • #10
                    Re: Bol u donjem lijevom dijelu leđa

                    Originally posted by kelly View Post
                    Nisam nikada radio čučanj bos, ipak je tu obuća da zaštiti stopalo, a npr: bicepse naravno da možeš bos raditi.
                    Nisam ni ja slažem se s tobom,ali nevidim razlog zašto se nebi moglo kod manjih težina.Naravno pri večim težinama nema govora.Obuj tenisice!

                    Comment

                    Working...
                    X