Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem sa "zglobovima ili tetivama" ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem sa "zglobovima ili tetivama" ?

    Ljudi ovako, imam jedan problem.

    Pre dve nedelje sam igrao kosarku i 'nabio' mali prst na levoj ruci, koji je dosta pomodreo, nisam mogao da ga savijam od bola, pa sam to resio ledom i konjskom masti....

    Pre dva dana sam igrao turnir u kosarci ( u skoli ) i posle par blokada, nekako zeznem kaziprst na desnoj ruci. Naduo se uzasno, boli pri savijanju itd.

    Pitam se da l' je moguce da mi se to desava. Ja u sustini imam slabe zglobove, rekao bih, a sad, je l ovo do tetiva, zglobova ili cega vec?
    A i da je jednostavno do nezgodnog hvata lopte i udarca u prst, opet bih pio nesto da me zglobovi isprate sta treba, a ne da se habaju.
    Cale mi ima vastacki kuk, pa me to dodatno plasi da pri cucnju ja ne zeznem kuk.

    Da li da krenem mesec dana sa elasti jointom, animal flex-om, omega 3??? Sta preporucujete?

  • #2
    Re: Problem sa "zglobovima ili tetivama" ?

    prst ti se povrijedi od udarca a ne zato što imaš slabe zglobove, a za kuk se ne trebaš bojat, ne može se on tako lako ozlijedit... zglobovi se učvršćuju jačanjem okolnih mišića a ne sa elasti jointom i takvim stvarima....

    to što ti otac ima umjetni kuk to ne znači ništa.. puno ljudi tokom života "istoši" kuk i kad to krene stvarat neizdržive bolove onda se stavlja umjetni... to ne znači da će i tebi trebat.. svi imamo podjednaku mogućnost da to razvijemo
    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

    Comment


    • #3
      Re: Problem sa "zglobovima ili tetivama" ?

      Imam i ja problem.Treniram oko godinu dana i pratim svjete i prehranu i treninge.Imozda vec 4 mjeseca me zeza lakat na desnoj ruci.Kad radim sklekove jednostavno dvaput prepukne tj. "škljocne" kod nema hrskavice,a na benču boli me malo pa neradim. kažu treba omgea kiselina i to sam probo al slabo. Unaprjed hvala.

      Comment


      • #4
        Re: Problem sa "zglobovima ili tetivama" ?

        Prije treninga se uvijek treba zagrijati i razgibati. Ako nekad malo i pucketa nije problem.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment

        Working...
        X