Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u ramenima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u ramenima

    Pozdrav.

    Imam mali problem oko ramena, neznam ni sam zbog cega je. Kada ruku pokusam stavit u ovu poziciju oce mi oci iskocit: http://www.building-body.com/assets/...ci/slika-4.jpg . Jucer nisam osjecao nikakve bolove u lijevom ramenu (trebao sam raditi noge i ramena, ali nisam bas zbog ovoga), samo malo u desnom (ono me bolilo prije 2-3 dana i polako nestajalo). Jutros ustanem, nemozes ruke dignut da si hljeb, iako nisam osjeco nikakve bolove navecer. Jeli moguce da neznam spavat, pa ruke stavim u nelagodan polozaj ili sta (kako natjerat tijelo da neradi to xD ) . Kako da uklonim bol, jer vjerujem da nije nista opasno ?

  • #2
    Re: Bol u ramenima

    e frendu moj ovako. dobro se moras razgibavat i zagrijat prije treninga,vjeruj mi. ramena sama po sebi su dosta osjetljiva i mozda od svih skupina najlakse dode do ozljeda. ili si to dobro istegnio na treninzima ili lose spavas. ja uvjek spavam na stomaku,glava uljevo a desna ruka na zeninoj sisi...ujutro kad se probudim ruka nije moja, razumijes li. kad radis ramena moras biti siguran da ramenima dizes a da nezabacujes pa da ukljucujes i leda u te vjezbe, tu stradavaju ramena...imas dosta instrukcija po jubitu i naokolo,s ramenima se nije prcat... dobro odmori sad 4-5dana bi trebalo bit lagano ovisi koliko te boli pa kreni lagano...
    Pocivao u miru Bozjem

    22.12.1984 - 20.12.2012

    __________________________________________________ ___________________________

    mentor: Sasa Draskovic

    Comment


    • #3
      Re: Bol u ramenima

      Boli te k.... tebi je lako :P
      Stvarno je moguce da neznam spavat, pa izvrnem ruke, kad god ustanem osjecam se ko da sam cijepo drva u snu. Sto se tice istezanja i razgibanja prije treninga, ostavim sebi 10-15min prije treninga, a vjezbe radim sigurno ispravno nisam toliki pocetnik Imal neka krema il nesto da ovo prije odpusti, planiram veceras noge radit, a neznam ocul moci ramena s ovim bolovima.

      Comment


      • #4
        Re: Bol u ramenima

        noge odradi same,ubij ih doslovno da iducih 5dana odas ko po jajima. ramena zasad ostavi pa njih odradi same sa stomakom.

        neznam za kreme al ja imam uvjek kuci tigrovu mast sto sam kupio od kineza i one flastere mentol sto bol izvlace.smrdi ko antraks al pomognu.to pusti da zacjeli i neprcaj se s ramenima
        Pocivao u miru Bozjem

        22.12.1984 - 20.12.2012

        __________________________________________________ ___________________________

        mentor: Sasa Draskovic

        Comment


        • #5
          Re: Bol u ramenima

          Noge uvijek radim ko budala, ali nakon 4-5h sam ko nov, te sutradan ne osjecam nista, samo malu napetost. Guram cucnjeve na maks po 4-5 serija na 8+ ponavljanja. Ja opet imam konjsku mast, pokusat cu nju jbg, barem hladi. Evo usto sam u 7h nisam mogao ruku dignut, sada je 10h i vec mi je bolje, smori me skroz. Idem jest sada

          Comment


          • #6
            Re: Bol u ramenima

            Obavezno uzmi koji dan odmora da ti se rame oporavi, a do tad mozes raditi trbusne,listove,hack press , sve sto potpuno izostavlja rame ..

            Comment


            • #7
              Re: Bol u ramenima

              Danas sam htio raditi benc, ali nemogu zbog ramena (
              Valja trbusne -.-

              hvala na savjetima

              Comment


              • #8
                Re: Bol u ramenima

                Meni su prednja ramena trenutno potpuno strgana. Radio sam ih prošli tjedan, par dana kasnije prsa i onda dan odmora. E tu je problem. Ja ne mogu odmarati, moram nešto raditi pa sam onda vježbao human flag (zastavu), drugi dan vagu kolko je išlo i sad sam gotov, moram potpuno pauzirati tjedan dana da se oporavim...

                Comment


                • #9
                  Re: Bol u ramenima

                  Ako netko ima sličnih iskustva neka ih podijeli. Naime moj problem je bol u desnom ramenu. Do boli dolazi kad radim vjezbe koje uključuju ramena. Kod podizanja bučice naprijed prilikom spuštanja osijetim kao da mi rame preskoči i oštru bol-kratko traje (to se dođgađa ukoliko bučicu dignem iznad glave). I kod povlačenja lata iza glave osijetim kao da mi desno rame malo preskoči. Do sada nisam imao nikakvih problema sa desnim ramenom, jel moguće da ne leži dobro

                  Comment


                  • #10
                    Re: Bol u ramenima

                    Ozljede ramena uglavnom nastaju kada se rade vježbe iza glave.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment

                    Working...
                    X