Announcement

Collapse
No announcement yet.

imam bolove u rukama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imam bolove u rukama

    E ovako krenuo sam teretanu ima 3 dana i poprilicno sam krupan i imam 76 kg i 175 cm visine ...i da li cu ja moci zadrzat tu tezinu ili cu dobiti jos na masi ...i imam bolove u rukama upala misica nemogu ruku ispraviti kako treba sta da cinim da li ce proci ili je to ozlijeda ?

  • #2
    Re: Pomoc

    1)zavisi kako budeš radio i jeo
    2)to nije ozljeda vec upala, a to znaci da si bespotrebno i preobimno radio biceps na svom prvom treningu
    3)citaj forum i googlaj, nadji korisne informacije o ishrani i osnovne programe za pocetnika
    Moj log
    http://purposeoverpain.jimdo.com/trening-log/

    Comment


    • #3
      Re: Pomoc

      Originally posted by almin View Post
      E ovako krenuo sam teretanu ima 3 dana i poprilicno sam krupan i imam 76 kg i 175 cm visine ...i da li cu ja moci zadrzat tu tezinu ili cu dobiti jos na masi ...i imam bolove u rukama upala misica nemogu ruku ispraviti kako treba sta da cinim da li ce proci ili je to ozlijeda ?
      Krupan si brate, pod hitno skinuti jedno 20 kila...
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Pomoc

        ZZ iman 18 god iden u teretanu vec 2 miseca izgubia san 12 kg u to vrijeme sad iman 98 kG i visok san 190 Cm zanimame dali je dobro da iden 5 puta tjedno u teretanu i dali je dobro radit svaki dan trbusnjake razlicitih verzija da bih skinuo salo SA stomaka unaprid fala

        Comment


        • #5
          Re: Pomoc

          Originally posted by kelly View Post
          Krupan si brate, pod hitno skinuti jedno 20 kila...
          Pa ja sam skinuo 23 kg bio,e ovako je to otprilike bilo 2010 g sam imao 80 kg na ljetu i do februara sam imao 97 kg pa sam odlucio to skinuti pa krenuo sa trcanjem i smanjenom ishranom i uspio sam u augustu do 75 kg skinuti i sad drzim tu kilazu 75-77 kg

          Comment


          • #6
            Re: Pomoc

            Originally posted by almin View Post
            Pa ja sam skinuo 23 kg bio,e ovako je to otprilike bilo 2010 g sam imao 80 kg na ljetu i do februara sam imao 97 kg pa sam odlucio to skinuti pa krenuo sa trcanjem i smanjenom ishranom i uspio sam u augustu do 75 kg skinuti i sad drzim tu kilazu 75-77 kg
            Ak si ti krupan sa 75 kg, šta je onda onaj sa 100 i više?
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Pomoc

              Ma uslikacu se pa ces vidjeti

              Comment


              • #8
                Re: Pomoc

                Originally posted by Gangsta View Post
                ZZ iman 18 god iden u teretanu vec 2 miseca izgubia san 12 kg u to vrijeme sad iman 98 kG i visok san 190 Cm zanimame dali je dobro da iden 5 puta tjedno u teretanu i dali je dobro radit svaki dan trbusnjake razlicitih verzija da bih skinuo salo SA stomaka unaprid fala

                nema lokalnog gubljenja sala
                "What the mind believes the body achieves."

                Comment


                • #9
                  Re: Pomoc

                  Samo globalno

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pomoc

                    Originally posted by Gangsta View Post
                    ZZ iman 18 god iden u teretanu vec 2 miseca izgubia san 12 kg u to vrijeme sad iman 98 kG i visok san 190 Cm zanimame dali je dobro da iden 5 puta tjedno u teretanu i dali je dobro radit svaki dan trbusnjake razlicitih verzija da bih skinuo salo SA stomaka unaprid fala
                    Trbušnjaci troše tako malo kalorija da se pojedeš živ kad vidiš koliko malo... znaci s trbušnjacima neces skinuti salo pa lipo da ih neznam koliko radiš.

                    Comment


                    • #11
                      Re: imam bolove u rukama

                      Trbušnjaci troše salo koliko i kukičanje...

                      http://www.heklanje.net/heklanje-ili-kukicanje/#
                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: imam bolove u rukama

                        A hoculi ja dobiti jos na kilazi ili ce ostati kilaza koju vec imam ...ja nebi zelio jos mase

                        Comment


                        • #13
                          Re: imam bolove u rukama

                          Originally posted by almin View Post
                          A hoculi ja dobiti jos na kilazi ili ce ostati kilaza koju vec imam ...ja nebi zelio jos mase
                          A da malo pročitaš forum.Ovisno o tome kako i šta jedeš hoćeš li dobiti na masi ili ne .Ionako si prekrupan sa 75 kg nemoj ti više...
                          Menky je napisao...
                          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                          Comment


                          • #14
                            Re: imam bolove u rukama

                            Evo jedne slike xxxxo.jpg

                            Comment


                            • #15
                              Re: imam bolove u rukama

                              Nije loše...
                              Ako nastaviš jesti kao do sada a budeš vježbao barem 3 x tjedno u teretani vjerovatno ćeš još izgubiti koju kilu.
                              Ako ćeš poslje treninga kad te ošine glad jesti šta ti dođe pod ruku dobit ćeš koju kilu ali vjerovatno ne mišića.
                              Znoj štedi krv

                              Comment

                              Working...
                              X