Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grcevi u obje noge, nisu to bolni grcevi nego osjecam kako mi se steze misic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grcevi u obje noge, nisu to bolni grcevi nego osjecam kako mi se steze misic

    Pozdrav, 4 mjeseca je prošlo od kad nisam radio cucanj , uopce nisam isao u teretanu i dodem danas i malo zagrijavanje i istezanje i prazna sipka i pocmem radit cucanj i drugu seriju grcevi u obe noge, znaci nisu to bolni grcevi nego osjecam kako mi se steze misic i malu bol kad idem sjest ili ustat i svejedno sam uspio odradit 3x5x50 al s malim strahom... oce li to proc sa vremenom , trebam li se bolje zagrijat?

  • #2
    Re: Grcevi u obje noge, nisu to bolni grcevi nego osjecam kako mi se steze misic

    meni slicno bude kad radim zadnju lozu (gh rises) stegne mi se misic al puno zaboli ja samo nastavim dalje i vec poslje 2 serije nebude vise

    Comment


    • #3
      Re: Grcevi u obje noge, nisu to bolni grcevi nego osjecam kako mi se steze misic

      razlika je izmedu grca i boli misica... da te ulovio grc vjerojatno se nebi tak lako digo iz cucnja...

      po ovome sta si napiso vjerojatno ti je samo misic kratak i jos nije toliko fleksibilan... dobro se zagrij i istegni misice pa polako i pravilno (radje napravi vise serija od kojih ce prve 2-3 biti s ful malom kilazom)..

      s vremenom ce ti misic postat jaci i fleksibilniji tako da nebi trebao imati problema..
      Competitive toughness is an acquired skill & not an inherited gift..

      Comment

      Working...
      X