Announcement

Collapse
No announcement yet.

Deformacija Rebra

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deformacija Rebra

    Pozzz momci
    Evo idem 2 mjeseca u teretanu i uvijek mi je bilo problem yadnje lijevo rebro, to jeste bas se vidi kao na ovoj slici

    http://www.google.com/imgres?hl=hr&c...3&tx=10&ty=106

    Vidite to dole zadnje rebro tako je i kod mene samo manje i to se nije primjecivalo i otkada idem u teretanu kao da je jos vise ispalo sta mi vi preporucujete Hvala

  • #2
    Re: Deformacija Rebra

    cisto sumnjam da se to moze "popraviti" vjezbanjem, najpametnije bi ti bilo da posjetis doktora ..

    Comment


    • #3
      Re: Deformacija Rebra

      imam isto takvo rebro, nisam ni znao da je takvo dok nisam izgubio masu kila, neznam stvarno sta je to no volija bi i ja saznat

      Comment


      • #4
        Re: Deformacija Rebra

        http://www.building-body.com/forum/t...ctus+carinatum
        Znoj štedi krv

        Comment


        • #5
          Re: Deformacija Rebra

          ja mislim da ovo nema veze sa pilecim prsima... mslm ja nemam pileca prsa a isto mi je rebro izbaceno..

          Comment


          • #6
            Re: Deformacija Rebra

            Drug ma meni nije uopste takvo imam lijepo razvijena prsa samo to zadnje rebro nekako kao da je izbaceno visok sam oko 1.85 tezak 75 kg i mislim da mi vise ne treba jer se bavim fudbalom Hvala

            Comment


            • #7
              Re: Deformacija Rebra

              Originally posted by Gregory View Post
              Drug ma meni nije uopste takvo imam lijepo razvijena prsa samo to zadnje rebro nekako kao da je izbaceno visok sam oko 1.85 tezak 75 kg i mislim da mi vise ne treba jer se bavim fudbalom Hvala
              jel imas mozda kifosu/skoliozu?

              Comment


              • #8
                Re: Deformacija Rebra

                Najbolje odi kod doktora na pregled.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: Deformacija Rebra

                  Ista stvar ti je kod mene, bio sam kod doktora i na slikanju na kraju sam saznao da imam skoliozu od 12 stupnjeva te jako loše razvijena prsa i mišiće oko kralježnice te mi je doktor rekao da moram to dvoje ojačate te da če se to popraviti jer sam mlad(17godina, 75kg, 186cm)

                  Comment


                  • #10
                    Re: Deformacija Rebra

                    Dali si riješio šta ?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Deformacija Rebra

                      Originally posted by Vratax View Post
                      Dali si riješio šta ?
                      Ma nisam nista, prsa su mi jako dobro razvijena trbusnjaci takodjer,bavim se fudbalom od svoje 6 godine ako trebaq i slikat cu da vidite ?

                      Comment

                      Working...
                      X