Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oštra bol u laktu s vanjske strane i pucketanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Problemi sa laktovima i zglobovima - zaštita-steznici?

    Prva stvar, smanji tezine pa vidi jel' boli i puca. Triceps mozes na 101 nacin pogodit. Mene isto boli lakat kada radim tu specificnu vjezbu za triceps, stoga ju ne radim nego uzmem neku drugu vjezbu koja izolira triceps.
    Za rame - istezanje i jos istezanja...
    Inace da, steznici bi ti trebali pomoci oko toga.
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • #17
      Re: Problemi sa laktovima i zglobovima - zaštita-steznici?

      Originally posted by Aronnax View Post
      Prva stvar, smanji tezine pa vidi jel' boli i puca. Triceps mozes na 101 nacin pogodit. Mene isto boli lakat kada radim tu specificnu vjezbu za triceps, stoga ju ne radim nego uzmem neku drugu vjezbu koja izolira triceps.
      Za rame - istezanje i jos istezanja...
      Inace da, steznici bi ti trebali pomoci oko toga.
      Ok..jel mi mozes poslati neke dobre vezbe za istezanje?.....ok..meni rame stalno puca..na svaki kruzni pokret ramenom pukne.....unutra..to mi se desavalo prije nego sam krenuo u teretanu...lakat mi ne pucketa u teretani........dok radim to nego samo kad tu vezbu radim onda bas imam neki gadan osecaj u laktovima..i onako izvana boli...a lakat mi isto pucketa kad god ispruzim ruku i vratim nazad..ali to nije ono pucketanje..jako slabo se cuje ..ali ga ja osetim uvek....te mi se zna desiti kada lakat ostavim dugo u jednom polozaju onda kad trebam ispruziti ruku neide nego moram jace ispruziti pa pukne jako i malo zaboli...i onda sve valja..opet....XD...a recimo pod uglom od 45 stepeni kad zategnem mišiće ruke onda me oštro zna zaboliti lakat unutra...jel ti sta od ovog poznato iz iskustva ili?...hvala ona odgovorima,pozz

      Comment


      • #18
        Re: Problemi sa laktovima i zglobovima - zaštita-steznici?

        To kod pucketanja ramena moze biti ako nisi zagrijan, to se svima dogada kada je onako ukoceno rame, tipa sad dok sjedim vec pol dana za kompjuterom i probam vrtit ramenom, pucketa, no to se na treningu nebi smjelo dogadat. A za lakat, ne znam iskreno, no po ovome sto kazes, ne zvuci mi dobro. Nebih te htio niti plasiti a niti reci ti da je sve u redu pa kad se dogodi sranje, bit ce "rekao mi neki lik na forumu da je to normalno". Iskreno, na tvome mjestu oko tog lakta (i ramena) bih se posavjetovao sa nekim strucnim...
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #19
          Re: Problemi sa laktovima i zglobovima - zaštita-steznici?

          Originally posted by Aronnax View Post
          To kod pucketanja ramena moze biti ako nisi zagrijan, to se svima dogada kada je onako ukoceno rame, tipa sad dok sjedim vec pol dana za kompjuterom i probam vrtit ramenom, pucketa, no to se na treningu nebi smjelo dogadat. A za lakat, ne znam iskreno, no po ovome sto kazes, ne zvuci mi dobro. Nebih te htio niti plasiti a niti reci ti da je sve u redu pa kad se dogodi sranje, bit ce "rekao mi neki lik na forumu da je to normalno". Iskreno, na tvome mjestu oko tog lakta (i ramena) bih se posavjetovao sa nekim strucnim...
          Ma lik je otvorio 6 tema sa svojim bolovima u laktu i ramenima, već sam mu odgovorio u drugoj temi da se mora hitno posavjetovat s liječnikom jer je lako moguće da mu se komad hrskavice odlomio i luta okolo.

          Comment


          • #20
            Re: Problemi sa laktovima i zglobovima - zaštita-steznici?

            Originally posted by magewick View Post
            Ma lik je otvorio 6 tema sa svojim bolovima u laktu i ramenima, već sam mu odgovorio u drugoj temi da se mora hitno posavjetovat s liječnikom jer je lako moguće da mu se komad hrskavice odlomio i luta okolo.

            PA LAKO JE REĆ....TREBA UZET UPUTNICU ZA SNIMIT RAME LAKAT ..I TE GLUPOSTI...A NIKO SE NEJAVLJA NA OSTALE TEME...a pucanje uramenu je stalno ....zagrijan nezagrijan uvek isto!..a nije odlomljena hrskavica jer pucketanje nije popraceno boli nego je drugacije

            Comment


            • #21
              Re: Problemi sa laktovima i zglobovima - zaštita-steznici?

              Probaj sa foam rollerima , imas po yt-u bezbroj videa kako se koriste i sta raditi za odredjeni dio tijela , nekima pomogne i lagano ukloni bol , a ako ni to ne pomogne onda se posavjetuj sa lijecnikom , jer nitko ovdje nije strucan bez ikakvog predocenja znati o cemu je tocno rijec.
              There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
              - Aldous Huxley

              Comment

              Working...
              X