Announcement

Collapse
No announcement yet.

Krive vjezbe za ruku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krive vjezbe za ruku

    Pozdrav , poceo sam trenirat prije 4dana uz trening pijem whey gold protein 100%

    Prvi dan sam vjezbao 40min ruke - znaci s jednom rukom mali uteg od 5kg 2.5kg na svakoj strani
    boljele su me ruke poslje dan , i sutra dan sam isto radio te vjezbe i vjezbe za ramena
    treci dan za noge , 4 dan sam stao i danas sam radio za ramena .

    malo me ruke sad bole kad ih ispravim a narucito lijeva
    mislim da sam izvrnuo nesto ? inace imam 53kg / 174cm

    http://imageshack.us/photo/my-images/443/img0333g.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/59/img0332in.jpg/
    http://imageshack.us/photo/my-images/856/img0331no.jpg/
    U mirin?

  • #2
    Re: Krive vjezbe za ruku

    Jesi siguran da si se dobro zagrijo?

    Comment


    • #3
      Re: Krive vjezbe za ruku

      Neznam jesam li dobro , ali zagrijavao sam se 5min ?!? :S
      U mirin?

      Comment


      • #4
        Re: Krive vjezbe za ruku

        U kojem predijelu te tacno boli ?

        Comment


        • #5
          Re: Krive vjezbe za ruku

          na zglobu ( gdje mi je malo iskoceno )
          U mirin?

          Comment


          • #6
            Re: Krive vjezbe za ruku

            Misliš kod lakta?

            Comment


            • #7
              Re: Krive vjezbe za ruku

              da , boli me samo kad ispruzim ruku , to vrijedi za obe dvije ruke
              U mirin?

              Comment


              • #8
                Re: Krive vjezbe za ruku

                Imam ja slicnu povredu... Nego, jel te boli na pritisak, al na pritisak na kost, ne na misic, nego na kost... Ispipkaj kosti pa javi ...

                Comment


                • #9
                  Re: Krive vjezbe za ruku

                  ne boli me kost ni misic , sad me manje boli skoro nista , a ujutro kad se probudim sigurno hoće .. ?!?
                  U mirin?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Krive vjezbe za ruku

                    Eh, ako te nijedna kost ne boli, onda si nategao ruku, kao i ja ://... Sad ovako... Ispruzi ruku, neka ti dlan bude dole, e onda 2 cm pored lakta tj. ispod, napipkaj žile, ako te boli to na pritisak, to si sigurno nategao...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Krive vjezbe za ruku

                      hah , ne boli nego nego nekako cudno sad kao da mi je oslabio mišić
                      U mirin?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Krive vjezbe za ruku

                        Ma nemoj ništa radit do ponedjeljka s rukama i procice te... Ako ne prodje, doktoru

                        Comment


                        • #13
                          Re: Krive vjezbe za ruku

                          Originally posted by Killtime View Post
                          Pozdrav , poceo sam trenirat prije 4dana
                          Originally posted by Killtime View Post
                          Prvi dan sam vjezbao 40min ruke - znaci s jednom rukom mali uteg od 5kg 2.5kg na svakoj strani
                          boljele su me ruke poslje dan , i sutra dan sam isto radio te vjezbe
                          Sto ocekujes nakon sto si je.bao jadni biceps 2 dana zaredom po 40 minuta nakon svega 4 dana treniranja?
                          Prvo, ne brini jer ce proci i nije ti ama bas bas nista od 2.5 kg utega vec si ga za svoje pojmove preforsirao.
                          Drugo, ne siluj biceps vise dok se ne uhodas u treninge i dok ne pohvatas mote.
                          Trece, sad ajde spavati.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Krive vjezbe za ruku

                            Treniras 4 dana, imas 51kg, zaboravi vjezbe za biceps i tome sl. Drzi se osnovnih vjezbi-bench,military press, lat sprava, veslanja, cucnjevi, mrtva dizanja, itd.itd.
                            Izolacijske vjezbe za biceps, triceps i tome sl.ces raditi za koji mjesec/godinu-te ti vjezbe sad bas i nece previse pomoci da se "napuses". S osnovnim-slozenim vjezbama ces napravit puno vise koristi za cijelo tijelo pa tako i za ruke
                            MYPROTEIN

                            Comment


                            • #15
                              Re: Krive vjezbe za ruku

                              neka on radi sve, cijelo tijelo, potprati sa pravilnon prehranom i radom i to je sve. On je smao forsira, nije dava mišiću dovoljno odmora i onda se žali, prika, pošto tek počinješ, radi full body treninge, ne svaki dan ofc. Ka šta su ti rekli, koristi compbound vježbe obavezno.

                              Ja san jučer radia noge i sad hodam ko k**va nakon trostruke smjene, tribaš znat razliku od upale i pretreniranosti.
                              Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

                              Comment

                              Working...
                              X