Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u laktovima,problem sa ramenom i leđima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Ima li nade za mene?bolovi svuda i problemi!molim pomoć

    pa ti si cijeli u nekim bolovima, i to stalno, uvijek neki tvoji postovi o nekim bolovima

    mislim da ti je najbolje posjetit doktora
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • #17
      Re: Ima li nade za mene?bolovi svuda i problemi!molim pomoć

      a neznam sta da ti kazem..sto *****a...se izjalovilo...za neverovat...sve zivo me ****...iso sam na snimanje...napokon..doceko..............i sutra idem po nalaze za laktove..za ovo ostalo...nista to netreba dirat to je sve zbog rasta....***** ti doktore...bar tako doktori kazu..xD

      Comment


      • #18
        Re: Ima li nade za mene?bolovi svuda i problemi!molim pomoć

        čekaj, koliko godina imaš ?


        zagrijavanje je obavezno prije treninga, baš zbog takvih stvari, znači ne samo vožnja bicikla il ne znam šta, nego zagriješ cijelo tijelo, vrat, ramena, ruke, noge...

        ne pretjerivati sa težinama, ego ostavi kod kuće, kad vježbaš (osim ako vježbaš kući )
        potisak za ramena i lat ne radi iza glave, nego naprijed, i sa nekom optimalnom kilažom

        ojačaj trbuh i leđa (core), mislim, ojačaj sve, al to je baš važno radi bolova u leđima


        sad dok si kući, ako možeš, radi sklekove, trbušnjake, leđnjake, čučnjeve, radi i istezanja
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • #19
          Re: Ima li nade za mene?bolovi svuda i problemi!molim pomoć

          Imam 15 godina,neidem više u teretanu(na žalost) ,ali pokušavam se rešiti problema sa laktovima i ramenima...tako sto cu biti kuci.....ne samo lencariti...nego i vezbati ali nista sa tegovima.....potisak za ramena uvek sam radio napred...težine sam veće stavljao ali ništa pre teško.......i to nešto kad bi isprobavao koliko mogu izbaciti ili nešto. uvek na kraju..a prije toga puno serija i serija sam napravio tako da sam bio max.zagrijan..imam puno sala na stomaku i ''pločice '' se nevide nimalo....ali imam stvarno jak stomak...mogao sam raditi puno trbušnjaka itd..leđa mi baš nisu razvijena..i to mi je vec jedan momak preporučio raditi neke vežbe za leđa..pa bi bol trebala prestati...sutra baš planiram krenuti sa p90x programom znaci svaki dan nešto...ali bi uz to ubacio pola sata vožnje bicikla 3x nedeljno,i 3x nedeljno trčanje..onako izmenično sve.....hvala na pomoci..,,ako imas jos sta korisno slobodno napisi moze samo pomoci

          Comment


          • #20
            Re: Ima li nade za mene?bolovi svuda i problemi!molim pomoć

            15 godina, 115 kg na 186?
            u razvoju si još, a imaš podosta kila na svoju visinu
            samo pravilno vježbaj, dobra prehrana, i valjda će bit sve u redu kad ojačaš proporcionalno mišiće (jer bolovi mogu doć i kada su neki mišići stabilizatori jači od drugih)

            puno serija i serija prije maksimuma ??? pa to i nije preporučljivo baš, jer si već umoran, a ideš na maks
            The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

            Fak me, right?

            Comment


            • #21
              Re: Ima li nade za mene?bolovi svuda i problemi!molim pomoć

              znam...al tad se ne bojim da cu nesto...zeznut..jer sam bas zagrijan...kontam da ako izbacim na kraju recimo 65kg..onda mislim da bi odmoran mogao bar 5-10 kg vise..bar mislim..da imam 115 kg..niko mi neveruje i ne cini se tako..ima me stvarno svuda...imam bar 15 kg..viska..i kad bi to skinuo bio bi prezadovoljan ali bi nastavio i dalje....nezam mene to boli s vanjske strane lakta...laktovi mi stalno pucketaju kad god ispruzim ruku i vratim je i uvek onako s vanjske strane pri vrhu..neznam valda nije nista ozbiljno......rame mi puca na svaki kruzni pokret...i ne boli me..ali nekad mi zna ko malo preskočiti pa me zaboli...ali prođe brzo...to rame mi je pucalo i prije nego sam se povredio u teretani..kad mi je teg od 12 kg prevagnuo iza glave...pa je rame ''malo '' otislo u neprirodan polozaj..haha..sad me gotovo i ne boli...proslo je 2 meseca...ali neznam jos to nije to...ja bas za tih 5 meseci..sam najvise nabio ruke...biceps i triceps....prsa su mi se izrazila onako ....ali puno sam ja vise na snazi dobio nego sto se to primeti na prsima..recimo sa 25 kg s koliko sam poceo raditi serije....sam dosao do 55 kg...P.S.to sto sam dobio na rukama najvise se i primeti...jer obim desne ruke kada je zategnem je 40cm,a a leva je 38..malčice manja....haha..jeste da imam sala na rukama...ali kad je zategnuta...onda se salo gotovo ni ne oseti..a i kad sam merio zategnuo sam tako da nisam varao..a i puno sam strija dobio oko bicepsa....strasno...nemam rastezljivu kozu..a ruka mise bas povecala

              Comment


              • #22
                Re: Ima li nade za mene?bolovi svuda i problemi!molim pomoć

                pa ti koda si samo ruke radio
                sve moraš radit, prsa, leđa, noge, ramena, trbuh, ruke.... pa će bit i napretka

                to za pucketanje i to, ne znam šta bi ti više rekao

                a i zadnji post, koda sam čitao samo o tvojim rukama nisu ruke najvažnije, pogotovo ako imaš drugih problema (raznorazni bolovi...)
                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                Fak me, right?

                Comment


                • #23
                  Re: Ima li nade za mene?bolovi svuda i problemi!molim pomoć

                  tačno sve mi se smuči evo dok pišem ispružim ruku i zaseče me u laktu....strašno..............odmaram 2 meseca..ništa mi nije bolje nego gore..samo....mislim da bi trebo pit mozda glukozamin sulfat..mislim da se tako zove..ono za zglobove i hrskavicu....pa ruke sam radio 2 sata.....u danu...xD..za ruke citav dan izdvojim...i ubijem se......jer imo sam raspored pon,sre,pet...i pon ruke....a petkom sam cesto izostajo........i nisam nadoknadio zbog skole i onda ruke,prsa,ruke,...i tako...i zato leđa sam losije radio..a i ramena...sada mislim onako eksplozivnije treninge....na svojoj tezini....mozda ce mi to ojacat ramena...i bicu okretniji...mozda prestane bol....moracu vidit....hvala tebi na odgovorima....al mene strah sutra sta ce bit s nalazima....samo da ne bude nesto gadno...bas se planiram upisat na neki borilacki sport..i sad da me bas tako zajebavaju laktovi i ramena to nema nigde.....a cim prije bi se vratio teretani..jer meni je uzivancija 2 sata provest tamo....i ubijat se od vezbanja..to bas volim.........

                  Comment


                  • #24
                    Re: Ima li nade za mene?bolovi svuda i problemi!molim pomoć

                    u redu je imat dan za ruke, al nije baš dobro radit ih 2 sata, to su ipak manja skupina mišića, a velike skupine zapostavljat, glupo i po meni neodgovorno

                    kao početnik, treba si radit cijelo tijelo, složene vježbe, da komplet ojačaš

                    sretno s tim,
                    i pamet u glavu
                    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                    Fak me, right?

                    Comment


                    • #25
                      Re: Bol u laktovima,problem sa ramenom i leđima

                      Ah..hvala ti..al i dalje sam napet zbbog sutra.skoro jedina stvar u kojoj uzivam i ja sezeznem da nmg rradit..to bas moras bit specijalac..Xd..daj Boze da sve bude ok i da nastavim s tteretanom do 18god

                      Comment


                      • #26
                        Re: Bol u laktovima,problem sa ramenom i leđima

                        HAHAHAHAHAHAHAHA,evo bio sam po nalaze što sam snimao laktove,kaže da nemože bolje bit,znači sve odlično,hrskavica,kost,sve je odlično.......a meni tu stalno pucketa i boli me...nije mi jasno ni malo...što je najjače neznam više šta da radim................po forumu se zajeb......vec par meseci..odem kod doktora i ne nađe ništa....kupio bi si onaj glukozamin sulfat...da znam da ce mi biti bolje....jer ovo stvarno nervira..:X.....

                        Comment

                        Working...
                        X