Announcement

Collapse
No announcement yet.

Upala mišića?Nakon odrađivanja prsa i leđa,ruke i prsa otpadaju od bolova?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upala mišića?Nakon odrađivanja prsa i leđa,ruke i prsa otpadaju od bolova?

    Pozz svima,ovako javlja mi se bol u srednjem delu leđa između lopatica..znači onako kao kičma i uz nju i javlja mi se bol u donjem delu leđa.Sve je češće i češće.Išao sam u teretanu 5 meseci pa sada pauziram jer imam problema sa laktovima bole me jako te sam naručen sutra za snimanje.Imao sam uvek snage više od vršnjaka,tj.brzo sam napredovao sa kilažama,nisam bio gipak pa ja mislim da imam slabije razvijena leđa.Mrtvo dizanje isto sam mogao dosta velike težine ali to sam probao samo 1 i dosta sam mogao podići.Sada uvek imam osećaj da su mi leđa slaba znači na saginjanje itd itd..uvek me bole....ili dok radim pokrete rukama u sagnutom položaju boli me između lopatica.Neznam šta je to ali mislim da trebam ojačati leđa prirodno svojom težinom.E sad nije mi jasno kako?Ima li iko nekakav način,tj.dobre vežbe koje bi mi pomogle dosta.Jer želim biti i pokretniji i žilaviji jer nisam baš rastezljiv...hahaha..Hvala unapred.

  • #2
    Bol u leđima,kako ojačati?

    Pozz svima,ovako javlja mi se bol u srednjem delu leđa između lopatica..znači onako kao kičma i uz nju i javlja mi se bol u donjem delu leđa.Sve je češće i češće.Išao sam u teretanu 5 meseci pa sada pauziram jer imam problema sa laktovima bole me jako te sam naručen sutra za snimanje.Imao sam uvek snage više od vršnjaka,tj.brzo sam napredovao sa kilažama,nisam bio gipak pa ja mislim da imam slabije razvijena leđa.Mrtvo dizanje isto sam mogao dosta velike težine ali to sam probao samo 1 i dosta sam mogao podići.Sada uvek imam osećaj da su mi leđa slaba znači na saginjanje itd itd..uvek me bole....ili dok radim pokrete rukama u sagnutom položaju boli me između lopatica.Neznam šta je to ali mislim da trebam ojačati leđa prirodno svojom težinom.E sad nije mi jasno kako?Ima li iko nekakav način,tj.dobre vežbe koje bi mi pomogle dosta.Jer želim biti i pokretniji i žilaviji jer nisam baš rastezljiv...hahaha..Hvala unapred.

    Comment


    • #3
      Re: Bol u leđima,kako ojačati?

      I ja sam imao problema sa bolom u donjem dijelu leđa i uz hiperekstenziju i istezanja je nestala pa eto, probaj, možda će i tebi pomoći.

      Comment


      • #4
        Re: Bol u leđima,kako ojačati?

        I ja to mislim..jer ja stvarno nisam gipak...ili ti rastezljiv..znači nisam nimalo..planiram raditi po p90x programu tu mi se čini da ću dobiti na brzini i istezljvosti....a i leđa skoro nikad nisam radio prije...tako da cu morati to probati..ako jos neko ima nekakav savet..slobodno neka napise moze samo pomoci..

        Comment


        • #5
          Re: Bol u leđima,kako ojačati?

          prvo na dijetu pa onda kad smrsas 20kg u teretanu

          Comment


          • #6
            Re: Bol u leđima,kako ojačati?

            Ne otvaraj duple teme!
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Je li normalno 1 nedeljno u teretanu da idem i vezbam leđa

              Poz,svima,išao sam u teretanu,ali prvo želim da smršam da bi nastavio,ali imam problem.Leđa su mi dosta slaba,ja jesam svuda jak i ima me,ali imam osećaj kao da su mi leđa slaba.Sad glavno pitanje je,je li normalno 1 nedeljno u teretanu da idem i vezbam leđa(veslanja) i slicno.Radim po p90x programu sve onako,ali tu bas i nema neke vežbe za jačanje leđa,a zgibove baš nemogu raditi pa zato pitam ,smeta li šta da radim u teretani samo leđa?

              Planiram si kupiti vreću za boks,pa jel bi mi ona šta pomogla u tome?Znam da se tu najviše ruke jačaju,ali čitao sam da rade i leđa,ali sumnjam da je to dovoljno
              Last edited by TGF; 26-05-13, 17:39.

              Comment


              • #8
                Re: Vežbe za jačanje leđa

                pa ako ideš u teretanu radi leđa onda ih odrad[I] pošteno,ako nemožes zgibove,radi na lat mašini

                Comment


                • #9
                  Re: Vežbe za jačanje leđa

                  Zašto postavljaš ista pitanja? Zaj.ebavaš ili? Ovdje si isto pitanje postavio samo s drugim nickom: http://www.building-body.com/forum/t...180#post945180

                  Troll!

                  Comment


                  • #10
                    Upala mišića?Nakon odrađivanja prsa i leđa,ruke i prsa otpadaju od bolova?

                    Poz,svima,treniram po p90x Extreme programu ,i radio sam chest and back.Isao sam prije u teretanu i nikada mi nije bila tolika upala.Radio sam ovo u ponedeljak i juce sam imao upalu,ali danas me ubija.Najvise prsa me bole,pa imam osecaj da me bole i ramena,ali najgore je to što me boli ispod tricepsa,skroz dole uz lakat,znaci ispod tricepsa uz lakat.Nikada prije nisam radio na treningu toliko sklekova(raznovrsnih)koliko ima ovaj program,a imam i poviše kila(113),ali ide dole polako.Znači išao sam u teretanu i trenirao po 2h.ali nikada tu bol nisam osetio,jedva radim rukama...haha.Triceps me boli,ali to dole najviše.Jel to normalna reakcija ili?Trebam danas raditi ramena i ruke,pa bi li trebao raditi ili odmarati?Jer kažu upala se upalom razbija!..xD

                    Comment

                    Working...
                    X