Announcement

Collapse
No announcement yet.

čudna bol u ramenu kad ispružim ruku i u nekim određenim položajima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • čudna bol u ramenu kad ispružim ruku i u nekim određenim položajima

    znači prošli petak kad sam pokušao izvodit kosi bench počelo me rame bolit.prije toga nisam se baš dobro razgibao.bol je čudna znači boli me kad ispružim ruku i u nekim određenim položajima.bol nije jaka ali opet kad pokušavam izvoditi kosi bench boli me te ne mogu radit tu vježbu.boli me desno rame koje mi je slabije od lijevog.jel to sad istegnuće mišića,upala il nešto drugo.molim vas pomozite mi to me izluđuje sputava me ne mogu ić u teretanu zbog toga :/

  • #2
    Re: čudna bol u ramenu kad ispružim ruku i u nekim određenim položajima

    *BUMP*
    danas sam bio kod doktora kaže da će prestat bol za 7-10 dana dao mi je ketonal i dosta mi pomogne...kaže da je to neka blaga upala i da samo smanjim intenzitet treninga.i kaže da smanjim trening sa 5 puta na 3 i da će to doć na svoje za 10 dana.
    međutim dođem u teretanu pitam za savjet trenericu i kaže da mi bol može potrajat 2-3 mjeseca i da ne treniram ništa dok mi ne prestane bol.kaže da ako ozljedim još jače mišić il tetivu da ga mogu sje*at i da bol more potrajat do 2 godine.znači da pauziram i da mirujem
    prijatelj mi kaže da je on ima isti problem i da je njega cila ruka tako bolila jedno mjesec ipo dana i da je on tada još jače trenira.
    sad sam hebeno zbunjen jer koga god pitam svatko drugačije kaže.što mi vi savjetujete da radim manjim intenzitetom i kilažama il da odmaram 10 dana pa da vidim kakvo je stanje?što mislite od kortikosteroidnim injekcijama?čujem da su odlične protiv upala.POmagajte

    Comment


    • #3
      Re: čudna bol u ramenu kad ispružim ruku i u nekim određenim položajima

      Prije treninga treba se dobro zagrijati i razgibati. Osobno nisam nikada forsirao mišić pod upalom ili ozljedom. Bolan, upaljen ili ozljeđen mišić ne vrijedi forsirati nego pustiti da se oporavi.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: čudna bol u ramenu kad ispružim ruku i u nekim određenim položajima

        evo ozljeda pomalo prolazi a što mislite o glukozamin sulfatu ili elasti jointu?bil mi on ubrzao oporavak?

        Comment


        • #5
          Re: čudna bol u ramenu kad ispružim ruku i u nekim određenim položajima

          BUMP
          bio sam kod doktora u zagrebu koji mi je rekao da je lezija tetive i poslao me na MR jer ne zna točno što je.(ja se nadam da je obično istegnuće)sad sam se naručio kod fizijatra a termin mi je tek 1.10 i to je pregled a ko zna kad ću dobit termin za fizikalnu terapiju pa me zanima ako budem pio elasti joint 3mj hoće li mi sama tetiva zacijelit ili cu morat cekat te fizikalne?jer ovako ću doć na red za fizikalnu terapiju tek početkom 11-og mjeseca a to mi je jako daleko.pomagajte

          Comment


          • #6
            Re: čudna bol u ramenu kad ispružim ruku i u nekim određenim položajima

            Originally posted by rockie_16 View Post
            evo ozljeda pomalo prolazi a što mislite o glukozamin sulfatu ili elasti jointu?bil mi on ubrzao oporavak?
            To moraš probati, nekom pomogne a nekom ne.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment

            Working...
            X