Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol ispod prsa, sa desne strane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol ispod prsa, sa desne strane

    Pozdrav svima!
    Imam jedan "mali" problem.
    Znači točno ispod prsa sa desne strane osjecam bol, kao neki potisak.
    Bol nije jaka, ali kad duboko udahnem bol se pojača, tiska me u tom djelu.
    Cijelu noc nisam spavao, kako god se okrenuo bol se nastavila, jedino kada sam se na desnu stranu okrenuo onda se bol malo smirila.
    Zadnji trening mi je bio bench press, znači prsa, biceps, triceps i to je bilo u srijedu.
    A bol mi se pojavila tek jučer, sad je svašta moguće, čitao sam svakakve teme, pa neznam ni sam nakraju.
    Zato sad vas dali je to zbog nepravilnog disanja kod održavanja vježbe, ili je nešto drugo u pitanju?
    Last edited by Norco; 17-08-13, 13:11.

  • #2
    Re: Bol ispod prsa, sa desne strane

    Teško je to ovako reći, najbolje da odeš na pregled kod liječnika.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Bol ispod prsa, sa desne strane

      Originally posted by kelly View Post
      Teško je to ovako reći, najbolje da odeš na pregled kod liječnika.
      Danas više ne radi, znači u ponedjeljak jedino mogu.
      Ali zanima me, što bi to moglo biti?

      Comment


      • #4
        Re: Bol ispod prsa, sa desne strane

        A tko zna, možda je samo upala, a možda je neko istegnuće.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Bol ispod prsa, sa desne strane

          Originally posted by Norco View Post
          Pozdrav svima!
          Imam jedan "mali" problem.
          Znači točno ispod prsa sa desne strane osjecam bol, kao neki potisak.
          Bol nije jaka, ali kad duboko udahnem bol se pojača, tiska me u tom djelu.
          Cijelu noc nisam spavao, kako god se okrenuo bol se nastavila, jedino kada sam se na desnu stranu okrenuo onda se bol malo smirila.
          Zadnji trening mi je bio bench press, znači prsa, biceps, triceps i to je bilo u srijedu.
          A bol mi se pojavila tek jučer, sad je svašta moguće, čitao sam svakakve teme, pa neznam ni sam nakraju.
          Zato sad vas dali je to zbog nepravilnog disanja kod održavanja vježbe, ili je nešto drugo u pitanju?
          Pa nemozes radit u jednom danu 3 skupine misica,najbolje ti je da radis jedan misic jedan dan i tako da imas odmora,to je samo pretjerivanje ko umene drug frajer ima samo jedan dan odmora u sedmici,i plus nije koristio suplemnte normalno da nije dobio sto je htio i plus kad je presto trenirat bolila su ga leda i gotov sve..A za te bolove najbolje s doktorom vidi.
          Last edited by ZyzzUmad214154; 22-08-13, 00:28.

          Comment


          • #6
            Re: Bol ispod prsa, sa desne strane

            zasto ne bi mogao tri misica u treningu?
            prsa, prednje rame, trbuh
            ledja, zadnje rame, trapez
            biceps, triceps, podlaktica,
            kvadriceps, loža, listovi

            Comment


            • #7
              Re: Bol ispod prsa, sa desne strane

              Imao sam isti problem kao i ti, tacno znam sta osjecas, ima jedna tacka koja te boli, negdje izmedju grudi pa malo desno, a najvise boli pri dubokih uzdasima i pojedinim pokretim u kojim dolazi do "sirenja grudi" (nesto kao letenje, samo bez bucica). Uglavnom, imam razocaravajuce vijesti za tebe - ja sam se bas bio nagrdio i nijesam mogao nista ozbiljnije mjesec i po raditi. U pitanju je upala rebarne hrskavice, vremenom ce proci i posledica je napora vecih nego sto tijelo moze da izdrzi. Nadam se da je tebi blaza upala nego meni.. Poz

              Comment


              • #8
                Re: Bol ispod prsa, sa desne strane

                Originally posted by ZyzzUmad214154 View Post
                Pa nemozes radit u jednom danu 3 skupine misica,najbolje ti je da radis jedan misic jedan dan i tako da imas odmora,to je samo pretjerivanje ko umene drug frajer ima samo jedan dan odmora u sedmici,i plus nije koristio suplemnte normalno da nije dobio sto je htio i plus kad je presto trenirat bolila su ga leda i gotov sve..A za te bolove najbolje s doktorom vidi.
                Moze se raditi 3 ili vise skupina pogotovo ako je pocetnik.

                Comment


                • #9
                  Re: Bol ispod prsa, sa desne strane

                  Originally posted by Viper View Post
                  Moze se raditi 3 ili vise skupina pogotovo ako je pocetnik.
                  Meni je to glupo al hajd.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Bol ispod prsa, sa desne strane

                    Originally posted by Viper View Post
                    Moze se raditi 3 ili vise skupina pogotovo ako je pocetnik.
                    Meni je to glupo al hajd..

                    Comment


                    • #11
                      Re: Bol ispod prsa, sa desne strane

                      ti vjerojatno radiš listove cijeli trening?

                      Comment


                      • #12
                        Re: Bol ispod prsa, sa desne strane

                        Originally posted by Conte7 View Post
                        Imao sam isti problem kao i ti, tacno znam sta osjecas, ima jedna tacka koja te boli, negdje izmedju grudi pa malo desno, a najvise boli pri dubokih uzdasima i pojedinim pokretim u kojim dolazi do "sirenja grudi" (nesto kao letenje, samo bez bucica). Uglavnom, imam razocaravajuce vijesti za tebe - ja sam se bas bio nagrdio i nijesam mogao nista ozbiljnije mjesec i po raditi. U pitanju je upala rebarne hrskavice, vremenom ce proci i posledica je napora vecih nego sto tijelo moze da izdrzi. Nadam se da je tebi blaza upala nego meni.. Poz
                        Jučer sam se taman ponadao da me prošlo, pošto nisam više ništa osjećao i odem ja trčat kad ono za pola minute opet bol.
                        Prestanem sa trčanjem opet sve dobro, vratio sam se treninzima polako, ali malo me zaboli kad duboko udahnem al vjerujem da će to proć.


                        Originally posted by Viper View Post
                        Moze se raditi 3 ili vise skupina pogotovo ako je pocetnik.
                        Kad radim bench press, uvijek poslije napumpam biceps i triceps.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Bol ispod prsa, sa desne strane

                          Originally posted by Norco View Post
                          odem ja trčat kad ono za pola minute opet bol.
                          Prestanem sa trčanjem opet sve dobro,
                          Pa rekli smo ti da ne trčiš; brzo hodanje, bicikl, rolanje...sve može osim trčanja, malo si pretežak i nema razloga forsirati trčanje, uostalom i sam si se sad u to uvjerio.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: Bol ispod prsa, sa desne strane

                            Originally posted by kelly View Post
                            Pa rekli smo ti da ne trčiš; brzo hodanje, bicikl, rolanje...sve može osim trčanja, malo si pretežak i nema razloga forsirati trčanje, uostalom i sam si se sad u to uvjerio.
                            Izgleda da sam prisiljen napraviti pauzu, danas na deadliftu nisam mogao podići više od 120kg a da me nije pritisnulo ispod prsa.
                            To je to, pauziram...

                            Comment

                            Working...
                            X