Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cudna ozljeda ramena!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Cudna ozljeda ramena!!

    nije ti to sklioza, po mom nestrucnom misljenju
    trebao bi pitati doktora, ali po slici je ocito da ti je kraljeznica ravna,
    a izgleda da je i zdjelica u "ravnini"

    mozda si jednostavno nabacio vise mase na jednu stranu?

    Comment


    • #17
      Re: Cudna ozljeda ramena!!

      Kako je moguce da nabacim mase vise na jednu stranu :S moze li kreatin imati veze sa tim ? ali nisam ga intezivno koristio a i ne koristim ga vec 15 dana :S kljucnu kost nisam lomio nikad a i stara mi kaze da je kicma prava a i mislim da su mi lopatice iste samo je ovo slikano iz malo ugla losijeg na drugim slikama je ok :S bio sam kod jedne strucne doktorice prije 3-4 godine koja me je detaljno pregledala i rekla da se dobro razvijam i da je tada kicma imala kao neke znakove ali je rekla da vjezbe nisu potrebne i da ce rastom sve doci na svoje mjesto ste se izgleda i desilo ali muci me to na ramenu stvarno nemam ideje sta bi moglo biti :S

      Comment


      • #18
        Re: Cudna ozljeda ramena!!

        Originally posted by Tuzla97 View Post
        Ljudi da ne otvaram novu temu trebam malu pomoc znaci kao sto vec pise u ovoj temi pocetnik sam za par dana punim 16 godina i naglo sam izrasto...znaci imam problem sa ramenom koji je vec vidljiv ali vise sumljam na skoliozu zanima me vase misljenje evo slika !! [ATTACH=CONFIG]16482[/ATTACH] primjetit ce te i da je lijeva ruka malo tanja od desne ne znam zasto i ima jos slika ali mislim da se na ovoj vidi dovljno dobro hvala svima na pomoci !
        Drkaš desnom, nema druge... Promeni malo, i doći će sve na svoje...

        Pazi, ako sad nađeš ribu, pa prestaneš drkati, ostaćeš neproporcionalno razvijen...
















        Šala...

        Mislim da preteruješ, malo si stao ukrivo kod slikanja... Niko nije 100 % idealno porporcionalan...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #19
          Re: Cudna ozljeda ramena!!

          Originally posted by Tuzla97 View Post
          Kako je moguce da nabacim mase vise na jednu stranu :S moze li kreatin imati veze sa tim ?
          nema kreatin veze s tim
          mozda ti, kao i kod svega, jaca strana vise preuzima pa ti je lijevo rame zapostavljenije
          naravno, kod vjezbi sa sipkom ili na spravama gdje su obje strane povezane

          Comment


          • #20
            Re: Cudna ozljeda ramena!!

            hahahhahah cura me i slikala tako da mislim da nije u tome problem

            Comment


            • #21
              Re: Cudna ozljeda ramena!!

              I ja sam amlo ozlijedio rame,najvjerojatnije isto kod benča,malo sam pretjerao sa težinom,boli me vec 4 dana al prestaje na srecu...

              Comment


              • #22
                Re: Cudna ozljeda ramena!!

                nisi pretjerao s tezinom, nego ti tehnika ne valja. Popravit tehniku na benchu i svako ponavljanje pazit na nju, dobro se zagrijavat i nece bit bolova u ramenima
                MYPROTEIN

                Comment

                Working...
                X