Announcement

Collapse
No announcement yet.

ozljeda zgloba,nastaviti uzimati kreatin ili ne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ozljeda zgloba,nastaviti uzimati kreatin ili ne

    evo sinoc mi se dogodilo nesto najgore moguce ozlijedio sam zglob na nogometu kada sam branio,jaki sut refleksno skinuo desnom rukom sa par metara i nisam stigo ruku cvrsto postavit i sad nosim longetu i gips,i neko vrijeme necu moc trenirat,i da li da nastavim uzimat kreatin ili da ih izbacim dok netreniram? mislim da ih treba izbacit ali vi bolje znate pa me savjetujte,hvala na pomoci
    Last edited by kelly; 07-10-13, 18:07.

  • #2
    Re: ozljeda zgloba,nastaviti uzimati kreatine ili ne

    izbaci sve dok netreniras...

    Comment


    • #3
      Re: ozljeda zgloba,nastaviti uzimati kreatine ili ne

      ja bi proteine jedino mozda ostavio jer cu pokusat radit neke bodyweight vjezbe npr cucnjeve ,listove ili nesto tako ako netko ima dobar prijedlog nek rece,ovo bi moglo doci dobro listovima koji su tanki ,malo sale nikad dosta heehe

      Comment


      • #4
        Re: ozljeda zgloba,nastaviti uzimati kreatine ili ne

        ma uvik mos protein ujutro netrenira trenira..mislin na ovu pump kemiju i *****rije,nema smisla kreatin uzimat ako netreniras..pogotovo kad je gips u pitanju sigurno ce potrajat da se oporavis,prehranu zadrzi na nivou i to je to

        Comment


        • #5
          Re: ozljeda zgloba,nastaviti uzimati kreatine ili ne

          aha razumijem,prehranu cu drzat koliko god mogu i pit proteine,a sta kazes na ove bodyweight vjezbe ima li ista pametno?

          Comment


          • #6
            Re: ozljeda zgloba,nastaviti uzimati kreatine ili ne

            Piješ kreatinE a?

            Comment


            • #7
              Re: ozljeda zgloba,nastaviti uzimati kreatine ili ne

              mozda covik mixa monohidrat ,etil ester i jos neke

              Comment


              • #8
                Re: ozljeda zgloba,nastaviti uzimati kreatine ili ne

                kreatin******** usput dosadni ste s tim zbuni se covjek sta sad ,bar ti netrebas nista nikome govorit jer si pocetnik kao i ja

                Comment


                • #9
                  Re: ozljeda zgloba,nastaviti uzimati kreatine ili ne

                  Izbaci slobodno kreatin ali zadrzi prehranu na razini odrzavanja ili jako malo u +
                  BW vjezbe-samo daj ali radi kontrolirano, s kontrakcijama i sl kako bi si stvorio dovoljno opterecenja.
                  Listove bi na tvom mjestu onda opalio svaki 2-3 dan kao i noge, trbuh, erectore i sl.-opcenito donji dio tijela a ako ces radit donji dio tijela onda opet i creatin mozes slobodno uzet
                  MYPROTEIN

                  Comment


                  • #10
                    Re: ozljeda zgloba,nastaviti uzimati kreatine ili ne

                    corry napokon neko sa korisnim savjetima,nastavio sam uzimat kreatin ,sada radim noge svako drugi dan , jedan dan prednja loza + listovi ,drugi dan odmor,treci dan zadnja loza + listovi , i ubacim tu i tamo malo trbuha,vec mi je ovo 3 trening ovakav bas sam dobro danas zgazio prednju lozu i listove mozda cak i bolje nego ikad prije ali imam jedan problem cini mi se da sam opao 2 kila jer vidim u ogledalu isto kao da se pocinjem definirati,nerazumijem jedem jako puno sve isto kao i onda osim mozda dorucka kojeg nepojedem skoro cijeloga jer se uvijek negdje zurim
                    Last edited by matrix585; 13-10-13, 00:20.

                    Comment


                    • #11
                      Re: ozljeda zgloba,nastaviti uzimati kreatine ili ne

                      Originally posted by matrix585 View Post
                      corry napokon neko sa korisnim savjetima,nastavio sam uzimat kreatin ,sada radim noge svako drugi dan , jedan dan prednja loza + listovi ,drugi dan odmor,treci dan zadnja loza + listovi , i ubacim tu i tamo malo trbuha,vec mi je ovo 3 trening ovakav bas sam dobro danas zgazio prednju lozu i listove mozda cak i bolje nego ikad prije ali imam jedan problem cini mi se da sam opao 2 kila jer vidim u ogledalu isto kao da se pocinjem definirati,nerazumijem jedem jako puno sve isto kao i onda osim mozda dorucka kojeg nepojedem skoro cijeloga jer se uvijek negdje zurim
                      Za takve koji ne stignu da jedu su smišljeni gaineri....

                      Pivo za masu, rakija za defku...

                      Comment


                      • #12
                        Re: ozljeda zgloba,nastaviti uzimati kreatine ili ne

                        nisu,
                        gainer je suplement, odnosno dodatak prehrani, a ne zamjena za prehranu (onima koji ne stignu da jedu)


                        meni nije jasno zasto bi itko ikomu savjetovao da konzumira gainer tokom dana?
                        treba mu proteina? pa neka popije whey ili casein, jeftinije je
                        treba mu kalorija? pa neka popije maslinovog ulja, puno vise kalorija, i to kvalitetnih, za razliku od tih secera
                        pa ako i hoce secera neka jede bombone, finije mu je i to nego da pije gainere

                        Comment


                        • #13
                          Re: ozljeda zgloba,nastaviti uzimati kreatine ili ne

                          Pa dobro, u pravu si... Svi suplementi su ipak samo DODACI ishrani, a ne zamena...

                          Možda sam trebao napisati da je gainer najbolji za onog ko želi na masu, a ne jede dovoljno, iz bilo kog razloga....

                          I naravno ne u toku celog dana...
                          Last edited by Dača; 13-10-13, 10:41. Reason: Izbacio slovo "T" iz DODACI... :)
                          Pivo za masu, rakija za defku...

                          Comment


                          • #14
                            Re: ozljeda zgloba,nastaviti uzimati kreatine ili ne

                            Gainer je dobar na masi kao nadopuna prehrani, kad trebaš puno jesti a ne možeš.
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #15
                              Re: ozljeda zgloba,nastaviti uzimati kreatine ili ne

                              aaaaaaa zasto ja nikad nemam tih problema/da nemogu dovoljno papati!!!!
                              MYPROTEIN

                              Comment

                              Working...
                              X