Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mislim da sam istegnuo/ozlijedio lakat. Ima li netko kakvih iskustava i preporuka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da sam istegnuo/ozlijedio lakat. Ima li netko kakvih iskustava i preporuka?

    Kao što tema kaze prilikom dead litfta dok sam spuštao utege osjetio sam da mi se istežu ti mišići kod lakta, nisam pridavao veliku pozornost tome nego se dodatno jače istegnuo i nastavio dalje, odradio još dva dana treninge a treći dan nisam mogao podići čašu tom rukom. Uzeo pauzu dva tjedna...malo mazao , led steznik i tako dalje, ponovo jučer počeo ali bolovi sa tu i dalje pa odustao...ima netko kakvih iskustava i preporuka ?


    I da Sretan Božić svima koji slave

  • #2
    Re: Lakat

    Valjda ti nije dobra tehnika izvođenja deadlifta? - Ja takoder imam slican problem kad radim triceps extenzion
    IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

    Comment


    • #3
      Re: Lakat

      Originally posted by Sickzz View Post
      Valjda ti nije dobra tehnika izvođenja deadlifta? - Ja takoder imam slican problem kad radim triceps extenzion
      tehnika je dobra...eventualno kod spustanja ne isruziti ruke nego drzati malo savijene u laktovima...ovo je klasican sto bi rekli teniski lakat...pa me u stvari zanima najvise vrijeme potrebno da to prodje...jel ce sada 3 tjedan da sam na kardiu, nogama i trbusnjacima...malo dojadi

      Comment


      • #4
        Re: Lakat

        A da odes do doktora jednostavno?
        IF YOU GIVE A FUCK OF WHAT PEOPLE THINK YOU'RE NOT GOING TO GET ANYWHERE !

        Comment


        • #5
          Re: Lakat

          Originally posted by Sickzz View Post
          A da odes do doktora jednostavno?
          a sada i kod doktora...nsta mozda na netu ima vse infa sa iskustvom kad sam ja ocito prvi

          Comment


          • #6
            Re: Lakat

            jos nisam skuzio edit posta....

            znam sta ce mi doca reci...istegnuo sam tetive i treba im odmor....mazat i led...u stvari me najvise zanima jel netko imao iskustva...koliko ga je izbacilo iz treninga...sada ce 3-ci tjedan i izbacilo me dosta. I dalje pazim na prehranu ko da treniram normalno sa smanjem ugljikohidratima, uzevsi u obzir da sam skinuo jedno 10 kila u 2 mjeseca a zbog programa napredovao dosta u kilazama (iako nisu neko mjerilo , i da znam ne treba pretjerivati a eto ja na zalost ocito jesam) ocito je doslo sve skupa do zamora materijala i pretreniranosti...ali nisam mislio ovoliku pauzu praviti pa me sada frka hvata, jer ako ovo potraje necu uspjeti u svojim ciljevima u zadano vrijeme

            Comment


            • #7
              Re: Lakat

              Originally posted by Bronko View Post
              jos nisam skuzio edit posta....

              znam sta ce mi doca reci...istegnuo sam tetive i treba im odmor....mazat i led...u stvari me najvise zanima jel netko imao iskustva...koliko ga je izbacilo iz treninga...sada ce 3-ci tjedan i izbacilo me dosta. I dalje pazim na prehranu ko da treniram normalno sa smanjem ugljikohidratima, uzevsi u obzir da sam skinuo jedno 10 kila u 2 mjeseca a zbog programa napredovao dosta u kilazama (iako nisu neko mjerilo , i da znam ne treba pretjerivati a eto ja na zalost ocito jesam) ocito je doslo sve skupa do zamora materijala i pretreniranosti...ali nisam mislio ovoliku pauzu praviti pa me sada frka hvata, jer ako ovo potraje necu uspjeti u svojim ciljevima u zadano vrijeme
              ocito je tetiva istegnuta, za pocetak prestani raditi deadlift i razgibavaj tetivu, smanji skroz kilaze tako da ti nije prevelik teret tetivi i pamet u glavu ako pukne tetiva imat ces velikih problema.najbolje sto mozes uciniti je sanirati ozljedu na vrijeme i sprijeciti buduce.

              Comment

              Working...
              X