Announcement

Collapse
No announcement yet.

Napuklo rebro-šta da radim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napuklo rebro-šta da radim

    Pozz..evo ovako ide moja prica..Pre 15dana sam dobio laktom u rebro i to dobro.Bolilo me 2-3 dana onako na dodir i neke pokrete.Posle me je svaki put kad se probudim na toj strani tj.desna strana...me ubija kad se probudim..kad se ispravim itd....znaci boli strasno i prestane.Aktivan sam bio celo vreme..znaci treninzi kuci,boks sve sve...I juce sam nesto izvodio i bacio se na leđa na pod i samo me preseklo tu.Nisam mogao disati sve je zapinjalo....gubio sam zrak koliko me zaboli i uopste se ne mogu ispraviti ni sada.Danas je sto se tice disanja malo bolje.....ali ovo ostalo..strasno.Bio sam kod doktorice..kaze da maze fastum gelom i narucen sam za snimanje za mesec dana tek..A do tada bi trebalo proci.Kako da odmaram i tretiram to jer doktorica nije nista rekla....Osim da mazem to gelom....A tako mi zao taman sam nabijao kondiciju...i sve to...i sad me zezne ova glupost..:S..Rekla je bar 10 dana bez ikakvih fizickih aktivnosti...tj sporta...a mozda i vise ak se bol ne povuce...Jel imao iko ikakva iskustva i sta..Ja mislim da mi je najvaznija prehrana ovih dana posto ne mogu nista trenirati..onda moram strogo paziti na prehranu...Ja mislim da oko 1700kcal bi trebao unositi dnevno....da opet budem u deficitu..posto nista necu trenirati..

  • #2
    Re: Napuklo rebro-šta da radim

    to ti je premalo kalorija sa obziron na kilazu
    ISUS PAPA KRŠČANIN !!!

    Comment


    • #3
      Re: Napuklo rebro-šta da radim

      Ako boli nemoj raditi pokrete od kojih te boli. Sve ostalo sa doktoricom, i pitaj je sve što te zanima.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Napuklo rebro-šta da radim

        Originally posted by kelly View Post
        Ako boli nemoj raditi pokrete od kojih te boli. Sve ostalo sa doktoricom, i pitaj je sve što te zanima.
        Ma boli sta god da radim...osim kad lezim i ne mrdam..:S...znaci nakasljati se ne mogu nikako...doktorica je 0 bodova..tako da od nje nema pomoci..sve sto ima reci je mazi fastum gelom od kojeg mi nista bolje nije.Ako ne bude bolje sutra..odoh na hitnu se snimiti odma jer cekat mesec dana..to je bome potesko..

        Comment


        • #5
          Re: Napuklo rebro-šta da radim

          Napravi frku i nek te voze na hitnu na snimanje, dok se ne snimi glupo je bilo šta komentirati.

          I jedi koliko ti treba, ne možeš se defkati bez utega.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Napuklo rebro-šta da radim

            Originally posted by Bobby Sands View Post
            to ti je premalo kalorija sa obziron na kilazu
            Ma to sam bubao visinu i kilazu....tj...zelja mi je bila ta kilaza..s obzirom da sam visok 190cm....a kad sam napravio ovaj acc sam imao skoro 120kg...i evo sada....sam na 95.....duze vreme....pokusavam na 91..ali tesko..xD...

            Comment


            • #7
              Re: Napuklo rebro-šta da radim

              Isto prijatelju radio propadanja, presjeklo me iznad pluca...
              Tesko disem, kasljat il kihnut nema sanse.

              Odem kod doktorice, kaze mazi gelom proci ce -.-

              Comment

              Working...
              X