Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pretjerano mokrenje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pretjerano mokrenje

    Pozdrav,

    U srijedu sam prvi put uzeo kreatin, 5g prije i 5g poslje treninga,jučer sam primjetio dehidraciju pa sam navecer popio malo vise vode nego inace, a danas od jutros, svakih 5-10min moram mokriti, i nakon sto mokrim imam osjecaj da moram opet, kao kod upale mjehura. E sad, jeli moguce da je do kreatina? Bubrega? Količine vode? Stvarno se bojim da si nisam nešto s****o.

  • #2
    Re: Pretjerano mokrenje

    Originally posted by filip112 View Post
    Pozdrav,

    U srijedu sam prvi put uzeo kreatin, 5g prije i 5g poslje treninga,jučer sam primjetio dehidraciju pa sam navecer popio malo vise vode nego inace, a danas od jutros, svakih 5-10min moram mokriti, i nakon sto mokrim imam osjecaj da moram opet, kao kod upale mjehura. E sad, jeli moguce da je do kreatina? Bubrega? Količine vode? Stvarno se bojim da si nisam nešto s****o.
    ufff
    Uzimas kreatin, a ne znas kako ga koristit.

    DA, moras pit vise tekucine, puno vise!!! Onda je logicno da ces vise puta mokriti? Ja ne znam sto je tu cudno? Svako 10ak min? ehhh onda je to nesto individualno do tebe.

    Za pocetak bi bilo DOBRO da nam kazes koji si kreatin uzeo, monohidrat, ethyl-ester, kre-alkyn ili????
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • #3
      Re: Pretjerano mokrenje

      Ma znao sam da treba puno,ali ne toliko puno :3

      Hemocell monohidrat. Ne namjeravam ga uzimat vise uskoro, izgleda da mi ne pase.

      Comment


      • #4
        Re: Pretjerano mokrenje

        I bez kreatina pijem kao konj i mokrim kao konj.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Pretjerano mokrenje

          Originally posted by filip112 View Post
          Ma znao sam da treba puno,ali ne toliko puno :3

          Hemocell monohidrat. Ne namjeravam ga uzimat vise uskoro, izgleda da mi ne pase.
          Ja stalno govorim kako je monohidrat smece. Ne mislim na neke nuspojave, nego meni nije dao nikakav rezultat unatoc sto sam radio te faze punjenja itd.

          Savjetujem ti da nastavis pit kreatin, ali ne moras se ubijat s vodom svaki dan, to nema smisla. Ukoliko se ne naviknes i ako ti nastavi to ucestalo mokrenje, onda idi doktoru.

          edit: eo kelly ti je gore napisao. Ukoliko treniras, onda svejedno moras piti puno tekucine, to je normalno.
          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
          ----------------------------------------------------------------
          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

          Comment


          • #6
            Re: Pretjerano mokrenje

            A vidjet cu jos sutra i prekosutra, nije ovo normlano, posebno me muci to sto kad se vratim sa wc-a, nakon pola minute vec moran nazad.

            Comment


            • #7
              Re: Pretjerano mokrenje

              To se i meni dešavalo kad sam prvi put uzeo kreatin, normalno je sve ako si tek krenuo vježbati.
              Dugo treba organizmu da se navikne na tolike količine, međutim ja se sječam svakih 45min sam otprilike mokrio.

              Nemoj se sad glupirati i piti ogromne kolicine vode, siguran sam da 2 do 3l ce biti sasvim uredu.

              I inace zajebi fazu punjenja, nemoj uzimati prije vec samo 5g poslije treninga uz dex.

              Comment


              • #8
                Re: Pretjerano mokrenje

                Originally posted by Aldiin View Post
                To se i meni dešavalo kad sam prvi put uzeo kreatin, normalno je sve ako si tek krenuo vježbati.
                Dugo treba organizmu da se navikne na tolike količine, međutim ja se sječam svakih 45min sam otprilike mokrio.

                Nemoj se sad glupirati i piti ogromne kolicine vode, siguran sam da 2 do 3l ce biti sasvim uredu.

                I inace zajebi fazu punjenja, nemoj uzimati prije vec samo 5g poslije treninga uz dex.
                Previse si se zaletio, ima tu dosta krivih stvari.

                2-3litre su malo. Takodjer ne 5g poslije treninga, vec svaki dan 5g. 6 tjedana i onda uzmi stanku od 10 dana.

                Ako radis punjenje, onda odradi do kraja kako treba. Prvih tjedan dana 3 puta dnevno po 5g, sljedecih 5 tjedana 5g dnevno i onda uzmes stanku od 2 tjedna.

                Nakon toga mozes vidjet kako je kreatin djelovao na tebe. Trebas bit svjestan da monohidrat vuce vodu i to bi mogao biti razlog ako dobijes na kilazi, takodjer kad prestanes pit, tijelo ce ti izbaciti tu tekucinu. Bitno je koliko ce ti snage ostati od kreatina, ja od monohidrata nisam osjetio nista.
                I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                ----------------------------------------------------------------
                Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                Comment


                • #9
                  Re: Pretjerano mokrenje

                  Zdravo uzimanje vode za sportasa je 2-3 litre, ja pijem i vise dnevno uz kreatin, i nemam nikakve takve poteskoce koje si naveo. A meni se cini da prvo je upitna kolicina koju si popio, a drugi problem je da uz kreatin moras piti puno vode. Kako si ti uopce dosao do dehidracije neznam ali ocito nisi pio dovoljno vode. Pio ti ili ne pio kreatin od pomanjkanja vode nastaju problemi. E sada ako si ti pio kreatin pa nisi imao dovoljno vode pa se nesto zakompliciralo pa si sada poceo piti dovoljnu kolicinu vode, normalno je da bubrezi rade ubrzano da prociste i nadoknade vrijeme kad si bio u dehidraciji. Problem sto ti ides svakih 10 minuta na pi pi pauzu mi je prije povezan sa prostatom i tom tvojom dehidracijom, ili nekom upalom mjehura ili ko zna cime nego sa kreatinom

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pretjerano mokrenje

                    Originally posted by Bronko View Post
                    Zdravo uzimanje vode za sportasa je 2-3 litre, ja pijem i vise dnevno uz kreatin, i nemam nikakve takve poteskoce koje si naveo. A meni se cini da prvo je upitna kolicina koju si popio, a drugi problem je da uz kreatin moras piti puno vode. Kako si ti uopce dosao do dehidracije neznam ali ocito nisi pio dovoljno vode. Pio ti ili ne pio kreatin od pomanjkanja vode nastaju problemi. E sada ako si ti pio kreatin pa nisi imao dovoljno vode pa se nesto zakompliciralo pa si sada poceo piti dovoljnu kolicinu vode, normalno je da bubrezi rade ubrzano da prociste i nadoknade vrijeme kad si bio u dehidraciji. Problem sto ti ides svakih 10 minuta na pi pi pauzu mi je prije povezan sa prostatom i tom tvojom dehidracijom, ili nekom upalom mjehura ili ko zna cime nego sa kreatinom
                    U srijedu nisam planirao uzet kreatin, i kako sam bio u skoli popio sam jako malo vode, a nakon sto sam se vratio isao sam na trening i tek onda poceo pit vodu

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pretjerano mokrenje

                      kreatin pijes svaki dan, nemoj ga vise ni uzimati ako neznas kako , zasto i na koji nacin. Uhvati se ti dobre papice a kreatin za sada stavi sa strane, posve nepotrebno ti je to. to si negdje cuo netko uzima kreatin pa narastao od njega pa ti sada uzeo i mislis da ce isto. Nece !!! Uhvati se hrane od toga se raste

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pretjerano mokrenje

                        Ne pricaj gluposti ako me ne znas, na masi sam vec neko vrijeme, planirao sam ga probati, te mi ga je preporucio tomi, nakon cega sam ga i probao. Ovo smatram uvredom jer se stvarno trudim i uporan sam u svemu sta radim, pogotovo prehrani i treninizima.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pretjerano mokrenje

                          Nisi mu trebao tako odgovoriti jer nije korektno, ali ok.

                          Preporucio ti je Tomi, a nije ti objasnio kako koristiti?
                          I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                          ----------------------------------------------------------------
                          Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pretjerano mokrenje

                            Originally posted by filip112 View Post
                            Ne pricaj gluposti ako me ne znas, na masi sam vec neko vrijeme, planirao sam ga probati, te mi ga je preporucio tomi, nakon cega sam ga i probao. Ovo smatram uvredom jer se stvarno trudim i uporan sam u svemu sta radim, pogotovo prehrani i treninizima.
                            Znam da si srednjoskolac i to mi je dosta da to sto sam rekao nije glupost , a ti uzmes kreatin i onda se dovedes u stanje dehidracije ?!?!?!?! Sorry ali to je glupost

                            p.s. po tvom misljenj sta ces dobiti kreatinom ? KAd vec znas da me naucis

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pretjerano mokrenje

                              Popio sam 3 l vode jer sam procitao da je dovoljno.

                              Comment

                              Working...
                              X