Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pretjerano mokrenje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Pretjerano mokrenje

    Originally posted by Aldiin View Post
    Ma evo ja sam baš počeo uzimati kreatin prije 2 dana, i stvarno ako vodu pijem ko konj moram ići svakih 45-1h u wc, evo jutros tek ustao pa ne mogu piti dok ne jedem, i normalno sve kao i uvijek. Nemoras se nista brinuti, malo dok organizam navikvne na velike kolicine bice bolje.
    Ja uvjek pisem svako sat vremena to je za mene normalno osim kad idem spavati.. Kad podjem spavati dobro se ispisam i opet me ujutro probudi za 5-6 sati ... Pijem dnevno oko 5-7 litara i ne smeta mi treba voda da kruzi

    Comment


    • #32
      Re: Pretjerano mokrenje

      Evo ja također popijem vode kroz dan ko lud , popijem oko 5 litara sigurno,al neuzimam ništa od suplimenata,jel to uredu ili se nešto loše dešava, postao sam ovisan o vodi osjetim žeđ svakih 15 minuta xD

      Comment


      • #33
        Re: Pretjerano mokrenje

        Originally posted by Jancec View Post
        Evo ja također popijem vode kroz dan ko lud , popijem oko 5 litara sigurno,al neuzimam ništa od suplimenata,jel to uredu ili se nešto loše dešava, postao sam ovisan o vodi osjetim žeđ svakih 15 minuta xD
        Netreba sa nicim pretjerivat tak da pij kad si zedan nemoj se nalijevat vodom bezveze al ono ne desava se nista lose osim sto malo usporis probavu ako se nalijevas vodom stalno i moras stalno na wc. A ak je voda puna klora onda ti se usta osuse pa si stalno zedan svakih 15 minuta.

        Comment


        • #34
          Re: Pretjerano mokrenje

          Treba piti vode i kad nisi zedan ako ti je kroz dan pretanak unos
          https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
          https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

          Instagram: @shredded_dario

          Comment


          • #35
            Re: Pretjerano mokrenje

            Vode se moze jedino premalo unijet, nikako previse...
            Wenn schon, denn schon!

            Comment


            • #36
              Re: Pretjerano mokrenje

              Originally posted by DARICA View Post
              Treba piti vode i kad nisi zedan ako ti je kroz dan pretanak unos
              To definitivno Al nema smisla se nalijevat cisto iz fore svakih 10 minuta

              Comment


              • #37
                Re: Pretjerano mokrenje

                Ma ne naljevam iz fore ili dosade nego, počeo sam malo brojit koliko čega popijem kad ono vodu pijem non stop, flašica vode mora biti pored mene jer osjetim žeđ non stop,i slažem se vode se nemože previše unjet ipak je 70% tjela voda tako da

                Comment


                • #38
                  Re: Pretjerano mokrenje

                  Originally posted by Jancec View Post
                  Ma ne naljevam iz fore ili dosade nego, počeo sam malo brojit koliko čega popijem kad ono vodu pijem non stop, flašica vode mora biti pored mene jer osjetim žeđ non stop,i slažem se vode se nemože previše unjet ipak je 70% tjela voda tako da
                  Ma ne zamaraj se, ako nemas problema sa probavom il zeludcem onda pij kad god si zedan, a i inace. A i ne zamaraj se time puno

                  Comment


                  • #39
                    Re: Pretjerano mokrenje

                    preko 3 litre kad nisu vrućine ili tropska klima nema smisla ,dobro eto 4 litre max ,ali više od toga je opasnost gubljenja elektrolita kojih ionako premalo unosimo svi .

                    Comment


                    • #40
                      Re: Pretjerano mokrenje

                      ja se držim otprilike 1L vode na 20kg tjelsne mase.. dakle 4L dnevno.. e pa kad san skužija da je bitno pit vodu i kad san počeo piti 4L dnevno piša san svako 5 minuta ka lud.. ali sad, evo nakon 3 miseca se stanje normaliziralo.. odem na zahod svako 2-3 sata..
                      when you want to succeed as bad as you wanna breathe than you will be successful

                      Comment


                      • #41
                        Re: Pretjerano mokrenje

                        ugljikohidrati kupe 3 puta vode na svoju tezinu i najbolji su mi za zadrzavanje vode ,a sol kazu da zadrzava vodu ,ali koliko god je jeo ,pa i 10 grama dnevno ,nema efekta ,u krvi uvijek nizak sodium .

                        Comment


                        • #42
                          Re: Pretjerano mokrenje

                          Originally posted by Jancec View Post
                          Evo ja također popijem vode kroz dan ko lud , popijem oko 5 litara sigurno,al neuzimam ništa od suplimenata,jel to uredu ili se nešto loše dešava, postao sam ovisan o vodi osjetim žeđ svakih 15 minuta xD
                          simptomi dijabetesa podji u doktora sto prije iskreno ti govorim .

                          Comment


                          • #43
                            Re: Pretjerano mokrenje

                            Originally posted by Carl Wind View Post
                            simptomi dijabetesa podji u doktora sto prije iskreno ti govorim .
                            Jedan od siptoma e sad ovisi kako se osjeca kroz dan... Ako se osjeca lose i umorno vecinu dana i ako ispisa sve sto popije onda definitivno neka ide vadit krv i vidjet kakvo mu je stanje glukoze i hba1c

                            sent from my nokia 3410
                            https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                            http://instagram.com/dinc_94
                            http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                            myprotein code: MP24017174

                            Comment


                            • #44
                              Re: Pretjerano mokrenje

                              Zapravo osječam se suprotno, pun sam energije i to tokom cjelog dana, osim 1 sat nakon treniga onda sam malo iscrpljen

                              Comment

                              Working...
                              X