Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lakša bol u lijevom donjem dijelu trbušnih mišića

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lakša bol u lijevom donjem dijelu trbušnih mišića

    Znači, nisam vježbao trbušne mišiće i nemam upalu, da ne bude nesporazuma .

    Problem je što osjetim bol, kao zatezajuću, kad bih se protegnuo npr. , znači malo nagnuo nazad dok stojim, kao da istežem trbušne mišiće. Kad udahnem i malo nazad "odem", na tom mjestu osjetim lakšu bol, koja kao da zateže.

    Znači, kad na bilo koji način istežem trbuh, u tom području, negdje 1, 2 cm lijevo od pupka. Tako je već tjedan dana. Ako pazim na pokrete, znači da se ne istežem unazad i tako to... bude bolje nakon par dana, ali evo, već je tjedan prošao i još nisam u normali :P Kod saginjanja naprijed nema problema. Šta mislite, šta je u pitanju :P :/ ?

  • #2
    Re: Lakša bol u lijevom donjem dijelu trbušnih mišića

    Kila......
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #3
      Re: Lakša bol u lijevom donjem dijelu trbušnih mišića

      Što si radio prije nego te počelo boljeti, koju vježbu?

      Comment


      • #4
        Re: Lakša bol u lijevom donjem dijelu trbušnih mišića

        Ovo isto sranje :P mi je bilo prije par godina, gdje sam išao kod liječnika, nije našao ništa, bio kod specijalista i sjećam se da mi je rečeno kao da se vjerojatno nisam zagrijao kako treba :/ . A inače još nisam počeo s vježbama za snagu, ali recimo zna me "uhvatit" kad bih radio zgib, i onda npr. da visim (znači, malo se tijelo izduži) malo, zna me uhvatit, no čim se ne istežem nema problema.

        Znalo me uhvatit dok bih se htio popeti na zid, znači ide zalet, odbijanje lijevom nogom, hvatanje za zid i onda u onom momentu kad se treba podići i prebaciti preko, gdje moram koristiti gornji dio tijela, tu zna biti problem. Ta bol mi je bila na istom mjestu, samo desno prije jedno mj. dana valjda ;/ , ali se povuklo nakon čini mi se mirovanja, ne sjećam se više :/ :P

        Do prije jedno mjesec dana sam uredno trenirao, i protezao se tako unazad, ono, čisto nego razgibavanje i tako to... i nije bilo problema

        Comment


        • #5
          Re: Lakša bol u lijevom donjem dijelu trbušnih mišića

          I meni se isto nekoliko puta pojavila bol u predjelu donjeg trbušnog zida, koju bih osjetio u obliku peckanja prilikom istezanja trbuha, čak se ni nebih mogao istegnuti do kraja zbog te boli. Trajalo bi dan-dva i nestalo.

          Comment


          • #6
            Re: Lakša bol u lijevom donjem dijelu trbušnih mišića

            I što misliš što bi to bilo ? Ma ako ne prođe za još tjedan-dva, otići ću liječniku, čisto da ga pitam imam li bruh (iako mislim da nemam :P ) i što bi to moglo biti.

            Što mislite, može li biti problem u slabim trbušnim mišićima ili leđnim, ili što :/ ?

            Comment


            • #7
              Re: Lakša bol u lijevom donjem dijelu trbušnih mišića

              Ako te muči bol koju sam i ja osjetio, to nema veze sa trbušnim mišićima. Svakako preporučam da odeš doktoru ako ne prođe kroz par dana! Barem ćeš znat o čemu se radi i kako tretirati ozljedu.

              Comment

              Working...
              X