Announcement

Collapse
No announcement yet.

nakon sto trcim preko 20 min osjetim bol u tom djelu noge

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nakon sto trcim preko 20 min osjetim bol u tom djelu noge

    trcao sam do prije oko 2 mjeseca i onda sam prestao zbog ozljede
    poceo sam opet trcati prije oko 2 tjedna,prvo sam trcao 20 min pa par dana pauze zbog upale pa 30 min pa pauza itd....
    i tada mi se nije javljala ta ista ozljeda.onda sam dosao do 1 sata trcanja i sljedeci dan bi imao upalu svih misica,a dva dana poslje bi i dalje mogao osjecati bol tamo di sam imao ozljedu sto me je sprjecavalo da trcim,i onda sam svaki put nakon trcanja od 1 sata morao pauzirati 3-4 dana,iako su mi ostali misici bili sasvim odmoreni i spremni,a zbog te ozljede nisam mogao trcati
    kada se oslonim na ljevu nogu boli me otprilike ovdije,i stvarno neznam da li je to neki "manji misic" ili neka kost
    http://prntscr.com/5g6x83
    nije to neka velika bol,ali sad nakon sto trcim preko 20 min osjetim bol u tom djelu noge i teze pomicem ljevu nogu sto mi maksimalno otezava trcanje pa prestanem
    kada hodam ne osjetim nista,ne osjetim nista niti kada radim najosnovniju vjezbu za listove(stanem na uzvisinu i dizem se gore pa dole)
    taj dio me ne boli kad stojim na ljevoj nozi nego samo onda kada" skocim na nju"(sto se dogada pri trcanju)sta da radim
    Last edited by Barney Stinson; 13-12-14, 02:56.

  • #2
    Re: nakon sto trcim preko 20 min osjetim bol u tom djelu noge

    Jesi bio kod doktora?

    Comment


    • #3
      Re: nakon sto trcim preko 20 min osjetim bol u tom djelu noge

      i šta će mu doktor reć? daj molim te, ne poznam osobu kojoj su doktori pomogli u vezi sportskih ozljeda.



      možda imaš ozljedu soleusa, vjerojatno tetiva. to se događa kada nakon dužeg ne bavljenja aktivnostima naglo krenemo s nečim.

      treba dosta vremena da prođu takve ozljede. dok ne prođe probaj brzo hodati 1h. to je ionako puno kvalitetnija aktivnost
      Znoj štedi krv

      Comment


      • #4
        Re: nakon sto trcim preko 20 min osjetim bol u tom djelu noge

        Da nisu shin splints? Promijeni tehniku trčanja.

        Comment


        • #5
          Re: nakon sto trcim preko 20 min osjetim bol u tom djelu noge

          Originally posted by crazy View Post
          Jesi bio kod doktora?
          ne,prvo sam htio cuti savjete na forumu,nije to neka velika ozljeda tako da mislim da mi doktori tu nebi nista napravili,nego samo dali savjete kao i vi ovdje
          Originally posted by kingpin View Post
          i šta će mu doktor reć? daj molim te, ne poznam osobu kojoj su doktori pomogli u vezi sportskih ozljeda.



          možda imaš ozljedu soleusa, vjerojatno tetiva. to se događa kada nakon dužeg ne bavljenja aktivnostima naglo krenemo s nečim.

          treba dosta vremena da prođu takve ozljede. dok ne prođe probaj brzo hodati 1h. to je ionako puno kvalitetnija aktivnost
          i meni se cini da je to soleus,cijelo ljeto sam se rekreativno bavio sportom i trcanjem,a ta ozljeda se javila samo kod trcanja preko 1h ,i nakon sto se javila osjetu bi bol nakon trcanja 20 min
          koliko ce otprilike trebati da to skroz prode ?
          poslusati cu ovaj savjet sa brzim hodanjem,hvala
          Originally posted by Kahn View Post
          Da nisu shin splints? Promijeni tehniku trčanja.
          koju tehniku bih trebao koristiti ?
          mislis da nije do tehnike,jer nemam nikakvu ozljedu na desnoj nozi

          Comment


          • #6
            Re: nakon sto trcim preko 20 min osjetim bol u tom djelu noge

            Originally posted by kingpin View Post
            i šta će mu doktor reć? daj molim te, ne poznam osobu kojoj su doktori pomogli u vezi sportskih ozljeda.
            Što predlažeš kod sportskih ozljeda? Kome bi se trebalo javiti?

            Comment

            Working...
            X