Announcement

Collapse
No announcement yet.

bolovi u ranijoj dobi vjezbanja

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bolovi u ranijoj dobi vjezbanja

    Bok, evo danas malo trazim o vjezbanjima u maldoj dobi i to...ovdje odakle sam ja ima par teretana, i sve primaju samo osobe 16+...na srecu susjed mog prijatelja ima teretanu i on nas je primio uz uvjet da imamo suglasnost roditelja (imamo) i da radimo samo vjezbe kake nam on da...i to isto radimo...e sad me zanima ja imam oko 180 i 76 kila...imam veci stoma i pokusavam ga smanjit...radim fitness oko 45 min do 1h...traka, bicikl orbitrek...i radim trbusnjake...e sad imam problema nekakvih s kicmom...bol u ljevoj strani kicme, izdrziva i sad se smanjila (nisam 1 dan vjezbo). U teretanu sam se upisao prije 4 ili 5 dana i odradio 3 treninga 3 dana zaredom...nije me posebno umaralo i normalno dobio sam upalu misica...e sad me zanima posto imam dosta spustena (ravna) stopala jer moguce da me od toga boli, posto kad sam i kosarku trenirao bolilo ali u donjem djelu kicme...sad samo sredina i ljeva strana...pa jer moguce da je od ravnih stopala, ili mozda preforsiranja...ili nesta trece...ako je imao tko kakvih iskustava nek napise...masaza mi je pomogla, ali na kratko...sad je je bol dosta popustila, ali prosao je skoro cjeli dan otkako nsiam vjezbo...ne ndizem vise od 10 kila na obje ruke zajedno tako da mislim da nije do dizanja


  • #2
    Re: bolovi u ranijoj dobi vjezbanja

    Salo nečeš otopiti samo u teretani ,moraš se potruditi i za tanjurom doma dakle srediti prehranu.
    Kad se je bol počela manifestirati?Kad si počeo trenirati u teretani?
    Vidim da radiš trbušnjake.Kladim se da ih radiš neravilno,zapravo mislim da ne radiš niti jednu vježbu pravilno.Trener u teretani vam je dao programe?Jel kontrolira izvođenje?
    Teško je reći što je u pitanju ali definitivno treniranje svaki dan bez odmora ne vodi nigdje do ozljeda.Početnik si i kao takav trebaš dati tijelu da se odmori i adaptira na ovakav način opterečenja.
    Zagnjavi trenera neka vidi da li radiš pravilno,ukljući u trening leđnjake i ispravi formu trbušnjaka i mislim da ne bi trebalo biti problema.

    Comment


    • #3
      Re: bolovi u ranijoj dobi vjezbanja

      hitno pitat nekoga da pogleda tehniku na većini vježbi, nije se za zajebavat sa boli u teretani.

      Comment


      • #4
        Re: bolovi u ranijoj dobi vjezbanja

        ma izgleda da sam se preforsiro 1. dan...poceo sam kontrolirat sta jedem i sve, a trener je meni i jos 2 prijatelja reko sta da radimo, i pogleda kako radimo...znam ja radit trbusnjake, treniro sam 3 godine kosarku i 4 godine tenis...počeo sam trenirati prije 2 tjedna, znaći odradio sam 6 treninga...sad cu 3.9 pocet svaki dan ici posto su praznici...imam oko 175 i 72 kile...vise ja kondiciju nabijam u teretani, a za par mjeseci cu pocet dizat...

        thx

        Comment


        • #5
          Re: bolovi u ranijoj dobi vjezbanja

          A kakvu to "Kondiciju" ti nabijaš u teretani?

          Comment


          • #6
            Re: bolovi u ranijoj dobi vjezbanja

            Traka za trcanje 2 kilometra, 10 min bicikl, 50 puta na onome ko za veslanje i 10 minuta na orbitreku...i onda odem na trbusnjake i vrecu za boks

            Comment


            • #7
              Re: bolovi u ranijoj dobi vjezbanja

              momak, pa ti samo bezveze trošiš novac na članstvo u teretani. pa to sve i doma možeš radit..
              No pain,no gain!

              Comment


              • #8
                Re: bolovi u ranijoj dobi vjezbanja

                Pera mozda imas kakvih problema sa kicmom pa kicmu forsiras ovo do upale misica ti je normalno kad si pocetnik ali ovo sa kicmom nije bas normalno idi doktoru mozda imas problema sa kicmom jer kako kaze Marijan nevalja se sa boli u teretani zajebavat

                Comment


                • #9
                  Re: bolovi u ranijoj dobi vjezbanja

                  Jel ti ne vidiš da je Pera ovo pisao prije 5 godina?
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment

                  Working...
                  X