Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u koljenu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Bol u koljenu

    Originally posted by Rocky"" View Post
    Podrebno je da mirujes da se nekreces puno
    Stavljaj hladne obloge da ti spadne otek i mazi kremom
    Jesam, sada se evo nakon 5 dana skoro pa na normalu vratilo...
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • #17
      Re: Bol u koljenu

      Ja sam operirao na lijevom koljenu prednji krizni i kolateralni ligament.Nažalost ako ti je nateklo velika je mogućnost da je nešto puklo,radi se punkcija i vade ti krv iz koljena.Ja sam ga ponovno ozlijedio ima 15 dana ,nisam moga hodat 2 thedna normalno ,napravija sam magnetsku .Ima sam puno sreće,došlo je do jakog istegnuća ali nije puka ponovno,i prvi stupanj oštećenja meniska ali to će proći.E sad triba si odmah na hitnu da ti izvade krv iz koljena i ortopedu jer nije ti to za zafrkanciju.Ja sad barem znam na čemu sam.Za Xavia ,gotovo sam uvjeren da si ozlijedija medijalni meniskus po svemu šta si reka,to je bitno sanirat jer kad meniskus nije ok oštećuješ hrskavicu ,on služi kao zračni jastuk koji ublažava pritisak na zglobove točnije pritisak femura na tibiju.Obavezno ortopedu i neka te naruči za magnetsku ....
      Menky je napisao...
      Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

      Comment


      • #18
        Re: Bol u koljenu

        A da ne kažem koliko mi je ubilo volju za zdravom prehranom ,treniranjem itd a bija sam nikad bolji i zagriženiji.Budim se u 2 ujutro a radim u 6 u p.m.Srića da je subota sutra ,a i euro danas a čini mi se da ću čitav dan sutra prespavat nakon posla...
        Menky je napisao...
        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

        Comment

        Working...
        X