Announcement

Collapse
No announcement yet.

U organizam mogu unosit samo tekucu hranu... preporucili su mi proteinske napitke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U organizam mogu unosit samo tekucu hranu... preporucili su mi proteinske napitke

    .. ispricavam se unaprijed ako je kriva tema ...
    .. bila sam na operaciji celjusti i u organizam mogu unosit samo tekucu hranu
    .. preporucili su mi proteinske napitke ali se totalno ne kuzim u to pa me zanima dal bi mi i sta prporucili?
    .. ako je bitno imam 24 god, 167cm i 59 kg i nisam alergicna na nis

  • #2
    Re: Rasprava o dodacima prehrani (suplementi)

    Moj najčešći obrok je whey i zobene. Whey ti je već u prahu a zobene si samelješ, to smućkaš u shakeru sa 5-6 dl vode i eto odličnog obroka.
    Whey imaš kupiti na web shopu: http://www.building-body.com/shop/department/proteini/
    Preko dana možeš i neki mješoviti protein, a prije spavanja kazein.

    A zobene ja kupujem u Lidlu 500g 5,79 kuna.

    Eto primjer za jedan obrok, ak se još šta sjetim napišem.
    Last edited by kelly; 12-03-12, 14:10.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Rasprava o dodacima prehrani (suplementi)

      Originally posted by kelly View Post
      Moj najčešći obrok je whey i zobene. Whey ti je već u prahu a zobene si samelješ, to smućkaš u shakeru sa 5-6 dl vode i eto odličnog obroka.
      Whey imaš kupiti na web shopu: http://www.building-body.com/shop/department/proteini/

      A zobene ja kupujem u Lidlu 500g 5,79 kuna.

      Eto primjer za jedan obrok, ak se još šta sjetim napišem.
      i moj najcesci obrok, brz lagan a imas sve sta ti treba...tromblon
      Pocivao u miru Bozjem

      22.12.1984 - 20.12.2012

      __________________________________________________ ___________________________

      mentor: Sasa Draskovic

      Comment


      • #4
        Re: Tekuća hrana

        Svježi sir razmučkaš s vodom, dok ne postane tekuće, dodaš kakao i mljeveni kikiriki, orahe, bademe ili lan. To ti je ekvivalent proteinskom napitku. No što se tiče okusa i jednostavnosti, whey + zobene, kao što su dečki napisali. U to također možeš dodati mljevene orašaste plodove, kako bi bili zastupljeni svi makronutrijenti: proteini, masti i ugljikohidrati. Ne moraš kupiti čak ni zobene pahuljice, možeš i neki voćni ili čokoladni muessli, pa ga samelješ. Najbolje si kupi onaj mini sjekač u Konzumu, za nekih 60 kn.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment


        • #5
          Re: Tekuća hrana

          .. thx ljudi na savjetima sam mene jos uvijek muci koji whay.. ima ih puno vrsta a mislim da meni ne treba bas bilo koji ... kolicinski trebam za 2-3 tjedna za 1-2 puta na dan
          ... da li da ovakve obroke gledam kao rucak, veceru (nes teze) ili nes laganije ili je to vise manje isto?
          ... ovaj razmućkani sir cu sutra probat ))
          ... sjekac nije problem za sad

          Comment


          • #6
            Re: Tekuća hrana

            Uzmi najpovoljniji, svi su ti oni isti. Kada ćeš kombinirati samo sa zobenima ili muesslijima, to neka ti bude doručak, za ručak dodaj i kikiriki, lan, orahe,,,, a za večeru može samo whey i orašasti plodovi. Inače, whey + zobene su ti idealan doručak, pa bi bilo dobro da ga zadržiš i nakon oporavka, kao zdrav obrok, za reguliranje težine. A neka ti večera bude sir + orašasti. Na taj način ćeš imati minimalno dva zdrava obroka dnevno, i tijelo će ti biti zahvalno.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment

            Working...
            X