Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vegetarijanci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vegetarijanci

    Znaci citao sam neke teme koje su postavili neki od clanova ovdje i iznenadilo me koliko zatucanih ljudi ima na ovome svijetu...znaci pisalo je ovako nesto: da su vegetarijanci slabiji od "normalnih" ljudi, kako bi vecina vas definirala svejede...a onda mi objasnite ovo: meso nisam probao 18godina, naravno ni ribu jer je riba meso, zivotinja ko i sve druge, ali nazalost to neki ljudi ne shvacaju, no uglavnom vegetarijanac sam od rodjenja, jesam uvijek bio mrsaviji od vecine svojih drugara no sada u posljednje dvije godine kad mi je postalo vazno imat lijepo tijelo i lijepo oblikovane misice pojacao sam unos proteina(soju,orasaste plodove, mljecne proizvode itd) nabio sam cistu misicnu masu samo tako uz vjezbanje kod kuce i uz nogomet koji treniram gdje sam fizicki najjaci medju svojim vrsnjacima(jedini sam vegetarijanac medju njima), u skoli sam postavio rekord u penjanju na uze ( 2,70 sek), najbrzi na 800m sam bio...Neki ljudi koje sretnem nakon dugo vremena se cude kako sam se razjaco i pitaju me sta sam poceo jest meso? hahaha, ja im se samo nasmijem...a koliko svejeda poznajete koji su mrsavi ko cackalice a vi kad cujete rijec vegetarijanac odma pomislite da je mrsav taj neko...btw brat mi je takodjer vegetarijanac i ima 100kg, vjezba redovno...molim vas, objasnite mi te svoje cudne teorije kojih se drzite...btw FRANK MIR UFC FIGHTER JE TAKODJER VEGETARIJANAC...toliko o tome... nemojte krivo shvatit, ja se ne zelim svadjat, niti vrijedjati nekoga(mozda tako izgleda) ali samo zelim razjasniti neke stvari...
    Last edited by kelly; 06-04-12, 14:32.

  • #2
    Re: Vegetarijanci

    Ti varas...
    Pocivao u miru Bozjem

    22.12.1984 - 20.12.2012

    __________________________________________________ ___________________________

    mentor: Sasa Draskovic

    Comment


    • #3
      Re: Vegetarijanci

      Originally posted by remode View Post
      Ti varas...
      vegetarijanac je..nije vegan..ako mislis zbog mlijecnih proizvoda

      trisus,znaci jedes jaja,sireve,mlijeko itd..ne jedes samo cisto meso?
      ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

      Comment


      • #4
        Re: Vegetarijanci

        hahaha kako varam???

        tako je, sve mljicne proizvode jedem, ali meso nikakvo...

        Comment


        • #5
          Re: Vegetarijanci

          Originally posted by trisus View Post
          hahaha kako varam???

          tako je, sve mljicne proizvode jedem, ali meso nikakvo...
          Ti onda nisi pravi vegetarijanac kad jedeš životinjske proizvode.
          Bilder može biti samo na posnom siru i neće mu ništa faliti...
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Vegetarijanci

            Po tvojoj spici i ruganju zabrio sam da si zagrizeniji
            Pocivao u miru Bozjem

            22.12.1984 - 20.12.2012

            __________________________________________________ ___________________________

            mentor: Sasa Draskovic

            Comment


            • #7
              Re: Vegetarijanci

              ti si onda ovolaktovegetarijanc
              ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

              Comment


              • #8
                Re: Vegetarijanci

                Originally posted by kelly View Post
                Ti onda nisi pravi vegetarijanac kad jedeš životinjske proizvode.
                Bilder može biti samo na posnom siru i neće mu ništa faliti...
                definiraj mi "pravi vegetarijanac"

                Comment


                • #9
                  Re: Vegetarijanci

                  Originally posted by remode View Post
                  Po tvojoj spici i ruganju zabrio sam da si zagrizeniji
                  nije mi namjera bila ikome se rugat ali tako sam reagiro kad ljudi pricaju gluposti i uvjereni su da su u pravu... :/

                  Comment


                  • #10
                    Re: Vegetarijanci

                    Originally posted by trisus View Post
                    definiraj mi "pravi vegetarijanac"
                    Ima više vrsta vegetarijanaca, ali mi nismo rekli da vegetarijanci ne mogu biti bilderi nego vegani, ako umjesto mesa jedeš sir i jaja onda je to svejedno što se tiče izvora proteina.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Vegetarijanci

                      Originally posted by kelly View Post
                      Ima više vrsta vegetarijanaca, ali mi nismo rekli da vegetarijanci ne mogu biti bilderi nego vegani, ako umjesto mesa jedeš sir i jaja onda je to svejedno što se tiče izvora proteina.
                      opet nisi definirao "pravi vegetarijanac" , znm da ima vise vrsta vegetarijanaca, e sad...koji su pravi vegetarijanci??...ko ce to znat...tesko danas znati sta je ispravno sta nije...uglavnom, znam da ste govorili za vegane, ali u jednoj temi sam vidio ovdje sam vidio neke clanove koji su govorili kako su trcali u skoli ili tako nesto i da se jedan vegetarijanac ili vegan nezz nije bilo definirano, srusio jer mu je slabo doslo, jer ne jede meso, i kako su vegetarijanci slabiji od svejeda, naravno ima i toga, ali takvi vegetarijanci vjerojatno su odlucili odjednom postati pa nagla promjena prehrane moze uzrokovati razne posljedice...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Vegetarijanci

                        Ali isto tako vjerujem da i vegani mogu uspjeti u BB-u, iako nemogu zamisliti sebe da ne jedem mlijecne proizvode isto kako vi sebe ne mozete zamisliti da ne jedete meso, jer to radite cijeli zivot, pa naravno da ne bi bilo lako samo odbaciti tako tako nesto sto cinite svaki dan... mislim da vegani mogu unijeti dosta proteina potrebnih za izgradnju misica a i pogledajte ovo:



                        Namirnica: Količina potrebna za proizvodnju 10g proteina (g)
                        Sojino brašno 24
                        Kikiriki 39
                        Bučine koštice 41
                        Bademi 47
                        Brazilski orašac 50
                        Sjeme suncokreta 51
                        Sezam 55
                        Lješnjaci 71
                        Kruh od neprosijanog brašna 95
                        Leća (kuhana) 114
                        Slanutak (kuhan) 119
                        Grah (kuhan) 119
                        Špageti od neprosijanog brašna 213
                        Integralna riža (kuhana) 385

                        Comment


                        • #13
                          Re: Vegetarijanci

                          ti proteini nemaju cijeli spektar aminokiselina stoga se ne broje ili se broje ako se unosi animalni proteini koji ce nadopunit spektar
                          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                          Comment


                          • #14
                            Re: Vegetarijanci

                            Originally posted by KeLavra View Post
                            ti proteini nemaju cijeli spektar aminokiselina stoga se ne broje ili se broje ako se unosi animalni proteini koji ce nadopunit spektar
                            varas se

                            http://www.prijatelji-zivotinja.hr/index.hr.php?id=1021

                            Comment


                            • #15
                              Re: Vegetarijanci

                              sta ce se drugo pisat na vegetarijanskoj stranici?
                              ti tvrdis da ce rezultat bit isti jeo ti samo biljke ili životinjske proizvode?
                              ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                              Comment

                              Working...
                              X